• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Dresovi  (Prikazano: 79276 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hell Sin key

• Veteran
Odg: Dresovi
« Odgovori #30 u: Rujan 16, 2014, 14:00:46 »
  • @jani,to me podsjeća na "vatrene" vs rumunjska 1998. u francuskoj,rumunjska ekipa je izašla s oksidiranim frizurama,ko' senna m...
    Potpuni,ali potpuni offtopic...

Samo da dodam,križ mene ne asocira na religiju,isto kao što me petokraka na heinekenu ne asocira na komunizam,btw,grozno pivo.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Rujan 16, 2014, 14:12:01 »
  • Samo da dodam,križ mene ne asocira na religiju,isto kao što me petokraka na heinekenu ne asocira na komunizam,
    Ajmo pitat dečke iz Armade na šta njih asocira...

Ne, uopće nema elemenata zazivanja ratova za oslobođenje Kristova groba...  ;D

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #32 u: Rujan 16, 2014, 14:21:52 »
  • @jani,to me podsjeća na "vatrene" vs rumunjska 1998. u francuskoj,rumunjska ekipa je izašla s oksidiranim frizurama,ko' senna m...
    Potpuni,ali potpuni offtopic...

Samo da dodam,križ mene ne asocira na religiju,isto kao što me petokraka na heinekenu ne asocira na komunizam,btw,grozno pivo.

Je, ali dres ima veći efekt od frizure (veća površina) ali potpuno se slažem (i za križ, petokraku a ponajviše za heineken) 8)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Rujan 22, 2014, 19:20:52 »
  • Eto ga, tema je tu, a ona stara neka ostane u arhivi :)

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Rujan 23, 2014, 00:20:36 »
  • Još da se tema zove dresEvi bio bi pun pogodak  ;)

Disclaimer za one koje ne poznaju povijest ove teme: http://www.forza-fiume.com/forum/index.php?topic=3063.msg177457#msg177457
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Studeni 28, 2014, 14:55:25 »
  • Imao bih jedno pitanje za odgovorne iz kluba, neki dan kupovao dres u fan shopu u gradu i, gle čuda, nema u prodaji dresova igrača s brojevima. Pa ako čovjek hoće dres od određenog igrača, mora uzeti prazni dres, dokupiti ime i broj (dres 430,00 kn, ime 40,00 kn, broj 80,00 kn = 550,00 kn), čekati dva dana da se to naštampa i doći podignuti. Super.

Pa jebemmumater, imamo najboljeg strijelca liga, reprezentativca za kojeg se otima pola Europe i mi u fan shopu nemamo 500 dresova Kramarić 91 svih veličina, oblika i boja????? Pa šta će netko na proputovanju ili netko tko je potegao na tekmu iz Bosne ostati 3 dana u gradu da dobije dres? Tko vodi tu politiku, koji je to marketinški stručnjak?
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Studeni 28, 2014, 15:52:17 »
  • Pa jebemmumater, imamo najboljeg strijelca liga, reprezentativca za kojeg se otima pola Europe i mi u fan shopu nemamo 500 dresova Kramarić 91 svih veličina, oblika i boja????? Pa šta će netko na proputovanju ili netko tko je potegao na tekmu iz Bosne ostati 3 dana u gradu da dobije dres? Tko vodi tu politiku, koji je to marketinški stručnjak?
    U pravu si. Prisjetimo se samo kolike je MILIJUNE Real Madrid zaradio prodajom Ronaldovih dresOva kad im je ovaj potpisao. Chelsea je također obrnuo astronomske novce na Torresovim dresOvima (prije nego se El Ninjo pokazao jednim od najvećih promašaja u povijesti nogometa).

"Star power" je nešto neprocjenjivo. Rijeka nikad prije nije imala zvijezdu takvog kalibra, zvijezdu čije se ime slavi i van lokalnih riječkih granica. Potencijal za financijsku dobit je tu enorman i neshvatljivo je da klub propušta profitirat na tome.

Odjel za marketing napolje!  ;D

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #37 u: Studeni 28, 2014, 21:49:48 »
  • Imao bih jedno pitanje za odgovorne iz kluba, neki dan kupovao dres u fan shopu u gradu i, gle čuda, nema u prodaji dresova igrača s brojevima. Pa ako čovjek hoće dres od određenog igrača, mora uzeti prazni dres, dokupiti ime i broj (dres 430,00 kn, ime 40,00 kn, broj 80,00 kn = 550,00 kn), čekati dva dana da se to naštampa i doći podignuti. Super.

Pa jebemmumater, imamo najboljeg strijelca liga, reprezentativca za kojeg se otima pola Europe i mi u fan shopu nemamo 500 dresova Kramarić 91 svih veličina, oblika i boja????? Pa šta će netko na proputovanju ili netko tko je potegao na tekmu iz Bosne ostati 3 dana u gradu da dobije dres? Tko vodi tu politiku, koji je to marketinški stručnjak?
    Svaka čast Mišku, ali uhljebio je krive ljude na nekim pozicijama. Dres Rijeke nosi najtraženiji napadač u Europi (kada će se to ponoviti?!), a Rijeka nema online shop.

Šta reći?

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #38 u: Studeni 29, 2014, 14:48:44 »
  • Kako nema online shop? Teta u Fan shopu kaže da ima, naručiš na mail i da šalju HP expressom ili DHLom van :o
    A nemaju već tiskanog Kramarića jer "ostalo im je 1000 komada Benka prošle godine" pa da im se ne isplati jer ih ne uspiju prodati. Samo što Benka nije tražilo pola Europe ali nema smisla objašnjavati... Baš nemaju nos za biznis. A da ne govorim da nema baš nekih artikala za klince tipa neka igračkica na nogometaša u dresu, neki mali pešekan ili galija za kupanje u kadi (umjesto patkice) ;D Šteta jer sam baš mislila pokupovati za nećake tih stvarčica na Rijeku.
    Krepat ma ne molat!

Scarface

• Gost
    « Odgovori #39 u: Studeni 29, 2014, 17:25:13 »
  • Kako nema online shop? Teta u Fan shopu kaže da ima, naručiš na mail i da šalju HP expressom ili DHLom van :o
    A nemaju već tiskanog Kramarića jer "ostalo im je 1000 komada Benka prošle godine" pa da im se ne isplati jer ih ne uspiju prodati. Samo što Benka nije tražilo pola Europe ali nema smisla objašnjavati... Baš nemaju nos za biznis. A da ne govorim da nema baš nekih artikala za klince tipa neka igračkica na nogometaša u dresu, neki mali pešekan ili galija za kupanje u kadi (umjesto patkice) ;D Šteta jer sam baš mislila pokupovati za nećake tih stvarčica na Rijeku.

Pa nek lijepo spuste te Benkove dresove na 100 kn komad pa će ih prodat...a ne 400 i kusur...

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #40 u: Studeni 29, 2014, 20:00:45 »
    Naručiš na mail? Mail nije online shop. Ako ti znaš za Rijekin online shop - daj link.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #41 u: Studeni 29, 2014, 20:22:21 »
  • Kad ste zadnji puta dobili pismo ili razglednicu? Cijenite old school, a ovo je slicno. Napisi mail, naruci i plati. Faking Ameri ste :)

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #42 u: Studeni 30, 2014, 13:04:07 »
  • Naručiš na mail? Mail nije online shop. Ako ti znaš za Rijekin online shop - daj link.

:) Znam da nije, to je bio ciničan komentar na odgovor tete iz fan shopa na moje pitanje kada će napraviti webshop.

Razglednicu sam slala ovo ljeto sa mora. A dobila je nisam dugo, dugo... Vjerovatno bi isto toliko čekala i dres ako naručim preko maila odnosno kako oni kažu webshopa :D
    Krepat ma ne molat!

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #43 u: Studeni 30, 2014, 16:24:18 »

Pa nek lijepo spuste te Benkove dresove na 100 kn komad pa će ih prodat...a ne 400 i kusur...
    u svakom normalnijem klubu sa osjećajem za marketing, svi prošlogodišnji dresovi bi trebali bit duplo jeftiniji od sadašnjih, svi dresovi bivših igrača pogotovo prošlogodišnjih ili unazad 2 godine neprodani bi trebali bit uz duplo jeftiniji + još na popustu jer taj više neigra u klubu. Njima bi u interesu trebalo bit da sve prodaju. Kao što u trgovini odjeće kad dođe nova sezona i nova kolekcija stara ide na veće popuste.  Jednog dana budemo i to imali.
    Ljubim te Varga!

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #44 u: Veljača 23, 2015, 14:43:40 »
  • Jedno pitanje za klub - mi i dalje nemamo sponzora, i očito nećemo ni imati tako skoro. Zašto ne bi na dres stavili neku poruku kao mnogi klubovi u svijetu tipa: Visit Kvarner, ili recimo www.visitrijeka.eu ili nešto slično. Ništa ne košta, a znači mnogo cijeloj regiji.