• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Dresovi  (Prikazano: 77608 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
Odg: Dresovi
« Odgovori #45 u: Veljača 23, 2015, 15:07:39 »
  • jako dobra ideja ali onda treba maknut križeve jer to neće izgledat na ništa ali i onako su malo već dosadili (barem meni) ja sam za micanje križeva..

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #46 u: Veljača 23, 2015, 15:25:41 »
  • Jedno pitanje za klub - mi i dalje nemamo sponzora, i očito nećemo ni imati tako skoro. Zašto ne bi na dres stavili neku poruku kao mnogi klubovi u svijetu tipa: Visit Kvarner, ili recimo www.visitrijeka.eu ili nešto slično. Ništa ne košta, a znači mnogo cijeloj regiji.

I ja mislim da je to sjajna ideja, samo ti primjeri sta navodis u svijetu nisu humanitarni.
    Turisticka zajednica odredjene regije ili drzave plati klubu za to po principu bilo koje druge reklame.
    Tako da je to ideja dobra (i karneval mi pada na pamet), al krivo adresirana. A ti na koje bis ju trebao adresirat su lijeni uhljebi, a i radje lovu namijenjenu promidžbi upumpavaju nekakvim debilnim PR agencijama svojih pajdaša s kojima dijele kesu. Moš mislit kako bi im Miško na to pristao. Ukratko, ko i mnoge dobre ideje, mislim da je osuđena na propast.
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Veljača 23, 2015, 23:10:53 »
  • polu-off

http://www.germanijak.hr/galerija/dresovi-zbog-kojih-su-se-igraci-crvenili/54?utm_source=PR%20Germanijak&utm_medium=Jutarnji.hr&utm_campaign=Dresovi%20Jutarnji

inače, "slavni" višeimeni kolos iz ruglomirske šume, osvajač velesajmskog kupa, preteče prethodnika kupa uefa, ima par favorita koje nisu uvrstili:

nisam mogo nać svoj favorit, njihov dres s kravaticom. Slatkiš, mislim da su tad bili Hašk Građanski.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #48 u: Veljača 24, 2015, 15:08:22 »
  • Jedno pitanje za klub - mi i dalje nemamo sponzora, i očito nećemo ni imati tako skoro. Zašto ne bi na dres stavili neku poruku kao mnogi klubovi u svijetu tipa: Visit Kvarner, ili recimo www.visitrijeka.eu ili nešto slično. Ništa ne košta, a znači mnogo cijeloj regiji.

I ja mislim da je to sjajna ideja, samo ti primjeri sta navodis u svijetu nisu humanitarni.
    Turisticka zajednica odredjene regije ili drzave plati klubu za to po principu bilo koje druge reklame.
    Tako da je to ideja dobra (i karneval mi pada na pamet), al krivo adresirana. A ti na koje bis ju trebao adresirat su lijeni uhljebi, a i radje lovu namijenjenu promidžbi upumpavaju nekakvim debilnim PR agencijama svojih pajdaša s kojima dijele kesu. Moš mislit kako bi im Miško na to pristao. Ukratko, ko i mnoge dobre ideje, mislim da je osuđena na propast.

Nisam baš siguran. Mislim da je baš Sevilla bila stavila Andaluziju na dres kad nisu imali pravog sponzora. Besplatno naravno. Uostalom, nije moj prijedlog ni išao za tim da naša turistička zajednica izdvoji 100 000 EUR-a za reklamu, toliko lud nisam, nego da NK Rijeka napravi lijepu "Zajedno smo Rijeka" gestu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Veljača 26, 2015, 13:57:31 »
  • Naletio slučajno, poznanik je genijalac za sportski dizajn... :)

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #50 u: Veljača 26, 2015, 14:07:57 »
  • kakvi dresovi wow ne znaš koji je bolji, teško da će ina opet biti na dresu ali volio bi da jednom budu kao ova prva dva zgledaju kao oni  99. da u takvim dresovima osvoje prvenstvo to bi bio vrh

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Veljača 26, 2015, 14:31:15 »
  • Meni je odličan ovaj dizajn:
    http://www.asromastore.it/eu-it/item/2014-15-nike-away-jersey-stadium-short-sleeve-nk-jsy02-st/

Dala bi se ova traka zamijeniti s plavom bojom.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Veljača 26, 2015, 14:55:05 »

• Najs, retro 1999.  Ali INA-u više ne vidim kao sponzora.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Veljača 26, 2015, 16:51:54 »

• Offline aahzinho

• Junior
    « Odgovori #54 u: Veljača 26, 2015, 16:53:35 »
  • Sredit će Miško da piše Shell, Agip ili BP. B-)

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #55 u: Veljača 27, 2015, 00:28:07 »

Nisam baš siguran. Mislim da je baš Sevilla bila stavila Andaluziju na dres kad nisu imali pravog sponzora. Besplatno naravno. Uostalom, nije moj prijedlog ni išao za tim da naša turistička zajednica izdvoji 100 000 EUR-a za reklamu, toliko lud nisam, nego da NK Rijeka napravi lijepu "Zajedno smo Rijeka" gestu.

onda bi ovo bilo ok ;D: da, i krst bi se lako ukomponovao, samo 4xC dodat

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Veljača 27, 2015, 13:24:31 »
  • kad smo kod lenta vec,slicno ko od janija (chelsea),recimo bordo dres a lenta plavo bijela

Sredit će Miško da piše Shell, Agip ili BP. B-)

ovo cu ja   ;)
    « Zadnja izmjena: Veljača 27, 2015, 13:33:14 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Veljača 27, 2015, 15:31:52 »
  • Nikakve lente, hvala lijepo. ;)

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #58 u: Veljača 27, 2015, 16:20:22 »
  • Meni inače te lente odmah podsjećaju na južnu ameriku i nekog diktatora...(ima i bližih primjera...)
    Ovaj chelsea-ev mi može proći jer je u stvari samo kosa crta s prednje strane...

Meni su važniji kroj i detalji. Ne volim prekrcane dresove, volim uže dresove, uže rukave, manji otvor oko vrata,...(da igrači izgledaju kao sportaši a ne beskućnici kojima dresovi vise po njima). Par detalja da podignu stvar i to je to.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #59 u: Ožujak 02, 2015, 08:38:49 »
  • Meni inače te lente odmah podsjećaju na južnu ameriku i nekog diktatora...(ima i bližih primjera...)
    Pa mi smo oduvijek stremili južnoameričkom modelu (doscientas familias).

Ovaj chelsea-ev mi može proći jer je u stvari samo kosa crta s prednje strane...
    Chelsea je simbol moći ruskih oligarha, pa je lenta nekako prirodna za njih. :D

Meni su važniji kroj i detalji. Ne volim prekrcane dresove, volim uže dresove, uže rukave, manji otvor oko vrata,...(da igrači izgledaju kao sportaši a ne beskućnici kojima dresovi vise po njima). Par detalja da podignu stvar i to je to.
    Potpis. Ja preferiram minimalistički pristup, nek dres bude uzak, dominatno bijeli sa par plavih detalja i super.
    [/quote]