• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. HNL 21. kolo, NK Istra - NK Rijeka, 15. veljače, ljeta Gospodnjeg 2015.  (Prikazano: 8166 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Sjećam se i te, da.

Pamtim i da su ove dvije utakmice povezane i time što sam ja igrao na Rijeku oba puta. Protiv Slaven Belupa još za ozbiljne novce, ovo danas je bilo ništa praktički.

EDIT: još ću dodati nešto - ako je kod nekog postajala još neka nada za naslov, upravo je bespovratno izgubljena.
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2015, 16:58:26 od TIR669 »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Balaj je imao tri prilike od kojih su dvije bile izuzetne. Nažalost nije ugurao loptu, samo stresao prečku. Ne bih rekao da je bio loš - jer na kraju krajeva vidi se da se zna postavljati. Ali, ako ne popravi realizaciju... bit će belaja.
Od ostalih bih izdvojio Radoševića koji mi se čini pomalo izgubljen. Ne zna što i kako, kada predat loptu naprijed. Jednostavno kao da je došao u novi grad i ne zna gdje je banka, gdje prva pomoć, a gdje stadion. Nadam se da su to porođajne muke.
Ono što nedostaje je brzina protoka lopte ili individualni potez. Tomasov je pokazao da nešto zna ali nije išlo. Ostali nemaju neku individualnu genijalnost (bar se tako trenutno čini). Protok lopte je bio loš i čini mi se da je to stvar neuigranosti momčadi.
K tome događalo se da dva igrača idu na istu loptu (Alex i Leovac npr.) što je po meni jasan znak neuigranosti.
Istra nije ništa pokazala.

Zaključak: da je Balaj bio malo oprezniji odnjeli bi 3 boda, odlaskom Krame (i djelomično Kvržića) ostali smo bez igrača koji sam zna stvoriti višak. Imamo radničku momčad koja se mora uigrati - kad se uigra, vjerujem bit će dobro.

Ovo danas zaboraviti...

mountain-Orlić

• Gost
Teren je bio katastrofa, ne zanimaju me floskule kako za nas, tako i za njih jer Istra i Pamić bez ove oranice ne bi boda doma osvojili cijelu sezonu.

Radošević me danas posebno razočarao, puno sam više očekivao od njega. Svako drugo dodavanje protivniku u noge, ko neki prestrašeni junior. Dobro se Kek izderao na njega nakon što je predugo čekao pas i onda dodao Leovcu u zaleđu. Nadam se da će ga stavit u red.
 Balaj mora bolje, Kramarić je postavio jako visoke standarde tako da mu neće bit lako u očima navijača, ali za mene ima još dosta kredita, avion za Krleta i Ivančića. Osim dvije dobre promašene šanse meni se sveukupno svidio.

Ostatak ekipe nezapažen, Bradarić toplo-hladno, Alex se još nosi sa posljedicama šoka kojeg trpi od dolaska u ovu seljačku ligu, bekovi dobro zatvoreni, ne mogu ni trčati s loptom da im se ne odbije petsto puta tako da nemam zamjerke. Jugović standardno.
Bolji igrači od Ivančića igraju u Rječini. Nikad mi nije bio jasan njegov transfer.

Hvala Gabrilu što nije dao žuti Močotu, a mogao je, nadam se da počinje protiv Hajduka jer mi tovarska veza ne ulijeva ni kap sigurnosti.

Istri želim 0-0 remije sve dok ne ispadnu iz lige. OK je igrat na bod protiv jače ekipe, pa čak i doma, ali oni svaku utakmicu igraju ovako i svaki put je boškarin zadovoljan bodom. Živuća dosada od ekipe, dovode Brazilce samo zato jer su Brazilci, pa makar i iz 4. brazilske lige.

Bit će bolje, očekivana igra, očekivan ishod, borba za naslov je odavno iza nas.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Bit će bolje, očekivana igra, očekivan ishod, borba za naslov je odavno iza nas.
Istina. Nadam se da će Kek uspjet uigrat ovu ekipu do kraja sezone, pa da se barem Kup obrani. Do ljeta ćemo vidjet na čemu smo, identificirat slabe točke i pokrpat ih, zatim najesen opet napast Europu.

brziri

• Gost
a ne može se stalno pobjeđivati
Istra u def. bloku u 2. poluvremenu možda su dva puta prešli centar, samo destrukcija igre, ja sam stavio x2 na ff ligi jer sam na žalost i očekivao ovako nešto
Mi usporeni, veza sterilna, Balaj usamljen, teren grbav
Statistika udarci 16-9 mi, 3-1 Istra, posjed 54-46 za nas
Zaboravit i idemo dalje,
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2015, 18:01:17 od brziri »

Offline standby

• Forza Fiume
Da je bilo malo kvalitete u vrhu ekipe bilo bi rutinski 2-3 komada ... Bekim nije Krama i treba se naviknut na to...

Offline Fornax

• Forza Fiume
Da je bilo malo kvalitete u vrhu ekipe bilo bi rutinski 2-3 komada ... Bekim nije Krama i treba se naviknut na to...
Ne treba nam fantazista, dovoljan nam je egzekutor. Virtuoznost pravog Ronalda ili dvije lijeve noge Pippa Inzaghija, svejedno je. Treba nam netko tko će trpat, pa makar i krumpire.
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2015, 17:53:16 od Fornax »

Offline standby

• Forza Fiume
Ne treba nam fantazista, dovoljan nam je ekzekutor. Virtuoznost pravog Ronalda ili dvije lijeve noge Pippa Inzaghija, svejedno je. Treba nam netko tko će trpat, pa makar i krumpire.
Rajko Vidovic - man for the job :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
^ Totalno to.

Offline goginho

• Forza Fiume
bilo je šansi ali Balaj nije Krama.. morati će podići formu a i veznjaci će češće morati završavati akcije.. trebalo je taj bunker napadati i udarcima iz daljine..

Offline standby

• Forza Fiume
I što je sa Vargom?

Offline River92

• Morčić
  • **
na ovom današnjem terenu se nikako ne može reći kako njima tako nama, iz razloga što se oni moraju branit...a mi smo ti koji stvaramo igru...i siguran sam miljun posto da se po ovakvom terenu barca ne bi sastavila sa brzim i okomitim dodavanjima po zemlji... teren tvrd, suh, lopta zapinje i preskače preko nogu... namjerno nije navlažen prije utakmice...idealan za se branit... jer se po njemu ništa suvislo ne može odigrat... na kantridi će dobit 3-4 komada i teren je jedini razlog zašto i danas tako nije završilo...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
mozda jedina dobra stvar je sto ce bit totalna mobilizacija za hajduk,iako za njih nije trebao nikad neki posebni motiv
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline 1962

• Senior
Ovo treba shvatiti kao korak u formiranju ekipe.  Dali gol ili ne dali, jer to ovisi i o busenu trave ili par centrimetara tu ili tamo, to je ipak samo korak u napredovanju.  Jer ne može se strpati u isti koš Lokomotiva s blentavim trenerom koji se hoće nadigravati na Kantridi i Istra s 11 igrača na svojoj polovici i to oranice.  Za dobiti danas u Puli trebalo je imati formiranu ekipu i igru, a mi to još nemamo, niti je normalno da je imamo nakon 7 dana zajedničkog treninga. 
Loviti Dinamo u ovom trenutku i uz stvaranje momčadi je iluzija.  Puuuno je važniji zadatak od ovog materijala kroz par mjeseci napraviti pravu ekipu, koja će ući u grupu EL i već od jeseni krenuti (treba to reći jasno i glasno) u lov na titulu.  To je pravi zadatak ovih par mjeseci do ljeta.  Ima materijala, po meni treba samo još vanserijski napadač - i to je to.  Zato samo naprijed i ništa strašno za ova 2 boda u Puli.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
pogledao snimku upravo,balaj je imao opake sanse plus sto je iz jedne pogodio precku,onakve stvari se trpaju bar jedna od cetri koliko ih je imao,a to obicno znaci i pobjedu,po snimci mi se istaknuo tomasov samo sto je bio neprecizan nekako,uglavnom kad se podignu malo i uigraju klapat ce to super

i jos jedna stvar,jel to kek pusta brkove,ne pise se dobro hajduku,kek means business
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo