• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. HNL 21. kolo, NK Istra - NK Rijeka, 15. veljače, ljeta Gospodnjeg 2015.  (Prikazano: 8169 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
nisam bio u Puli, nisam gledo na slikoprikazivaču.

iz sažetka vidim da je Tomasov taj koji je pokazao kvalitetu. neka, treba nam "šarba" za van kantride.

balaj će ono zabit, dajmo mu vremena.

idemo dalje, za tri dana nove brige.

Online Fornax

• Forza Fiume
To smo svojevremeno govorili i za Lorda.  ;D

Offline Duella©

• Forza Fiume
i za kramu i za benka...
kada balaj bude odigrao minuta koliko i krstanovic onda reci vid' ga isti Lord...

Offline joy_division

• Forza Fiume
Nakon prospavane noći i nisam tako nezadovoljan, imali smo posjed, imali smo šanse, oni nisu imali ozbiljniju akciju na gol, a po onakvom terenu i sudačkom kriteriju koji je dopuštao čvršću igru bolje se nije moglo. Balaj je trebao strpati dvije od one tri šanse, ali da je ušla jedna danas bismo svi bili prezadovoljni i takvom pobjedom, jučer nije ušlo, drugi put hoće.

Od igrača bolji od ostalih Leovac i stoperi, Tomasov agilan, ali neučinkovit, a razočarao me malo Radošević, puno trke, ali i puno grešaka.

A Pamića i Istru ne bih komentirao, znam da je borba za opstanak, ali igrati onako drugo poluvrijeme..... Uz malo više hrabrosti možda su mogli i do pobjede jer krompir uvijek možeš ugurati, ali ono je bilo degutantno. Dabogda ispali iz lige što prije.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline D2

• Forza Fiume
A Pamića i Istru ne bih komentirao, znam da je borba za opstanak, ali igrati onako drugo poluvrijeme..... Uz malo više hrabrosti možda su mogli i do pobjede jer krompir uvijek možeš ugurati, ali ono je bilo degutantno. Dabogda ispali iz lige što prije.

Mene oni jako podsjećaju na nas tamo od sredine 80ih godina pa djelom i 90ih. Bili smo ekipa koja se uvijek više branila ("stajala u bloku"  ;D ), doma smo rijetko gubili, a nakon utakmica najčešći komentari protivnika su bili kako smo odigrali grubo (oni popili batine)  i da nam je travnjak nikakav odnosno oranica. Posebno smo se palili na "velike" i nerijetko im otkidali ključne bodove.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Zaboravio iskomentirati Zvonka Pamića. Koliko se sjećam Dalića, čudo od igrača, plemeniti veznjak, bla-truć. A sada koliko ja vidim ostao je samo centaršut iz prekida i ništa drugo. Sljedeća postaja druga austrijska liga i onda trijumfalni povratak u NK Žminj.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline FoFi

• Senior
Loša utakmica. Loš teren, ali i loša, bezidejna igra. Jedini koji je nešto igrao je bio Fernandez, vidi se da je došao iz Španjolske lige, zna igrati, njemu je ovaj teren bio najveća nepoznanica. Bradarić i Radošević u duetu su ostavili loš dojam. Bez Močota i Anasa pogotovo, falilo je mašte i kreacije za probit bunker, to ovaj Splitski dvojac nema, previše dubinskih neforsiranih krivih lopti. Tomasov bi po meni puno korisniji bio na desnom krilu u ovakvim utakmicama, otvorio bi prostor za Tomečaka.
Što je tu je, ionako se ekipa uigrava za ljeto. Srijeda je puno ključnija. Kakva god pozicija na ljestvici bila, Hajduk je uvijek Hajduk i svaka pobjeda je slatka

Jer ne može se strpati u isti koš Lokomotiva s blentavim trenerom koji se hoće nadigravati na Kantridi i Istra s 11 igrača na svojoj polovici i to oranice. 

Lokomotiva nema blentavog trenera, dapače, uz Keka najboljeg u ligi. Cilj Lokomotive je da stvore igrače za Dinamo i u skladu s tom politikom tako im je postavljena i igra. Smišljeno, planski i apsolutno logično.

Pamić to dobro slaže. Da su nas napali bi izgubili. U svakom slučaju imaju bolju ekipu, boljeg trenera, na kraju krajeva i bolju igru od Zadra i Osijeka.

Online Fornax

• Forza Fiume
Jebeš ekipu koja se kod kuće brani 90 minuta. Ako nisu sposobni borit se za bodove na normalan način, onda im nije ni mjesto u 1. ligi. To parkiranje autobusa je kao kad u boksu slabiji boksač konstantno izbjegava borbu i ulazi u klinč svake dvije sekunde.

Offline october

• Forza Fiume
ne podcjenjujte moč sile. Istra i da je htjela, a nije, nije mogla bolje od ovoga protiv nas.
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline D2

• Forza Fiume
Jebeš ekipu koja se kod kuće brani 90 minuta. Ako nisu sposobni borit se za bodove na normalan način, onda im nije ni mjesto u 1. ligi. To parkiranje autobusa je kao kad u boksu slabiji boksač konstantno izbjegava borbu i ulazi u klinč svake dvije sekunde.

Stoji ali njima je svaki bod bitan, nije Pamić kreten da se protiv nas potpuno otvori i popije doma par komada.
Valjda smo i mi nešto krivi što nisu mogli ništa prema naprijed. Par puta kad smo krivo odigrali nije da baš nisu bili opasni, falilo im je malo (kao i nama u nekim akcijama) da stvore priliku za gol.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
Ma sve okej, cilj opravdava sredstvo... Al kad se sjetim da su Grci na taj način uzeli europsku krunu, a Chelsea Ligu Prvaka, želudac me zaboli. Jednostavno, imam averziju prema anti-nogometu i uvijek ću navijat protiv ekipa koje ga igraju.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Meni osobno bunkeraški stil igre ne smeta, baš radi tog cilj opravdava sredstvo razmišljanja.

Ali ipak razlikujem Mourinha i Pamića, jer Mourinho sa bunkerom u Interu u finalu LP pobijedi Bayern 2:0, godinu kasnije izbaci Barcelonu 3:2 u polufinalu i u finalu na penale nakon 1:1 osvoji opet.

Pamić je jučer prešao centar ne više od 10 puta u cijeloj utakmici, a 2 udarca na gol, mada se ja drugog ni ne sjećam, je dokaz da on nije planirao pobijediti ni sa 3 igrača više nego je cilj bio uzeti nulu. I sad opet, cilj opravdava sredstvo, ali to je meni odvratno za razliku od Mourinhovog "autobusa"...

Online moreplovac

• Forza Fiume
To smo svojevremeno govorili i za Lorda.  ;D
stovise,ne samo govorio ja sam slijepo vjerovao,ali istina i za benka i kramu
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline october

• Forza Fiume
balaju trebaju suigraći oko njega, kao što je kk u psk rekao. on odlično gradi, čupa i spušta lopte ali kome??? gdje su ostali bili? našao se u šansi i to je već nešto. skinuo stativu i 2 falio....bit će bolje.

za one koji zazivaju kramu, koliko je on golova na drosini dao? i to sa uigranijom ekipom?

pomalo, dečko radi i bit će sve ok. ako ne...bože moj, doći će drugi.
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline porcupine

• Inćun
  • *
  • Volim grad koji teče.
To je njihov stil igre i nitko im ne može osporiti da se nisu srčano branili,a naš problem je što nismo iz tri čiste prilike dali makar jedan gol.
Volim grad koji teče.