• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: [HNL] 22. kolo Split - Rijeka 22.02.2015 Nedjelja 17h, Park mladeži  (Prikazano: 10477 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: [HNL] 22. kolo Split - Rijeka 22.02.2015 Nedjelja 17h, Park mladeži
« Odgovori #45 u: Veljača 22, 2015, 21:03:45 »
  • Kao i većina ljut na suca jer ono je trebao biti crveni za golmana, a ne žuti za nas i poništen pogodak. Utjecao je na rezultat. Mi unatoč svemu puno bolji od Splita.  Ovakvi uvjeti znaju napraviti čudne rezultate tako da na kraju trebamo biti zadovoljni ako se nitko nije ozlijedio pored onih drvosječa.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #46 u: Veljača 22, 2015, 21:27:55 »
  • Meni i dalje nije jasno kako umjesto penala i crvenog kartona ili gola i zutog kartona ovaj ponistava gol i sudi simukiranje??? Nastojim biti objektivan uvijek, ali ovo... Ovo je smjesno

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Veljača 22, 2015, 21:34:17 »
  • Za simuliranje mislim da smije prekinuti igru.
    Samo tamo je postojao kontakt, ...
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Veljača 22, 2015, 23:31:54 »
  • Dobro je Elvis objasnio ko kaže da je bilo simuliranje, čak iako nije bilo kontakta Jugo je preventivno skočio da izbjegne ozljedu. Bilo bi glupo čekati da u silini kojom je golman išao na njega da ostavi nogu za kontakt. Dakle sudija kreten bez osjećaja za igru, trebao je pustiti dalje akciju. Jugo nije gestikulacijom tražio penal.

http://www.index.hr/sport/clanak/vulic-izgubio-je-nogomet-kek-cestitke-svima-bilo-je-nemoguce-igrati-/803034.aspx
    « Zadnja izmjena: Veljača 22, 2015, 23:54:28 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Veljača 23, 2015, 12:18:21 »
  • Ne kužim zašto Bradarić nije pucao penal. Pa uglavnom je radi toga i došao. Prekidi su mu forte, a u Hajduku je stalno pucao penale.

O nekoj igri nema smisla pričat, jedino mi je žao da Šarba nije iskoristio onaj komadić dobrog terena na svom krilu u prvom poluvremenu. U drugom se izgubio jer u onom gornjem dijelu stvarno nisi mogao vodit loptu. To se najbolje vidjelo kad ih je uspio nekako proć i opalio u stativu.

Šteta, al dobro...
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Veljača 23, 2015, 13:34:05 »
  • Ne kužim zašto Bradarić nije pucao penal. Pa uglavnom je radi toga i došao. Prekidi su mu forte, a u Hajduku je stalno pucao penale.
    Imam neki feeling da Balaj pati od onog poznatog napadačkog ega i da svim silama želi izać iz Kramarićeve sjene. Prije penala je bila situacija kad je išao pucat iz okreta, makar je bio u maltene nemogućem položaju, a dva metra desno mu je stajao suigrač u skoro idealnoj poziciji za šut.

Nije li se i protiv Hajduka gurao da izvede slobodnjak, pa poslao loptu u Ilirsku Bistricu? Ili je to bio Radošević? Hm, ipak mislim da je Balaj...

Nebitno, Kek to mora srezat u korjenu. Momčad ne smije bit talac ničijeg ega.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Veljača 23, 2015, 13:44:47 »
    Imam neki feeling da Balaj pati od onog poznatog napadačkog ega i da svim silama želi izać iz Kramarićeve sjene. Prije penala je bila situacija kad je išao pucat iz okreta, makar je bio u maltene nemogućem položaju, a dva metra desno mu je stajao suigrač u skoro idealnoj poziciji za šut.

Nije li se i protiv Hajduka gurao da izvede slobodnjak, pa poslao loptu u Ilirsku Bistricu? Ili je to bio Radošević? Hm, ipak mislim da je Balaj...

Nebitno, Kek to mora srezat u korjenu. Momčad ne smije bit talac ničijeg ega.
    ovo sam i ja skuzio,ali ruku na srce znao je i krama imat takve eskapade,ali da se treba srezat,treba se
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Veljača 23, 2015, 13:53:28 »
  • I ja razmišljam ko vi, al uvijek tu ide ona poznata da nema killera bez takvog karaktera. On vidi samo jednu stvar, a to nije ženski spolni organ nego gol. Gladan ga je ko Vranješ banjalučkog u somunu. I Kek to sigurno vidi, al treba nać balans između discipliniranja takvog igrača i neubijanja/negušenja tog kilerskog instinkta u njemu.
    Baš me zanima oće li i dalje izvodit penale.
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Veljača 23, 2015, 14:11:49 »
  • Baš me zanima oće li i dalje izvodit penale.
    Ja bi mu dao. Pucao je s puno rizika i obilo mu se o glavu, ali vidjelo se da je bio bijesan nakon promašaja. Idući put će vjerojatno ić na ziher.

Offline monte lumaka

• Inćun
    • *
    « Odgovori #54 u: Veljača 23, 2015, 14:17:04 »
  • nego, jeli tko gledao sinoćne specijalizirane ligaške emisije?
    šta su rekli eksperti za nedosuđeni penal na Jugoviću?  >:(

Online koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Veljača 23, 2015, 14:53:09 »
  • Svi ti bradarići, mišići, radoševići ili balaji bi trebali čim se dosudi slobodnjak ili penal pod hitno očisti kopačke ananasu (eventualno alexu) i maknut se u obranu. Sve vedete, a ne mogu okvir gola pogodit.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #56 u: Veljača 23, 2015, 15:30:04 »
  • Baš me zanima oće li i dalje izvodit penale.
    Ja bi mu dao. Pucao je s puno rizika i obilo mu se o glavu, ali vidjelo se da je bio bijesan nakon promašaja. Idući put će vjerojatno ić na ziher.

Bio sam na prijateljskom "jadranskom derbiju". Lik se skoro potuko s igračem Opatije, šta dovoljno govori o karakteru. Ima to puno pluseva, treba samo taj bijes ispravno kanalizirat da bude na korist kluba.
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Veljača 23, 2015, 19:07:39 »
    Uobičajena slijepoća oka sokolova koji nije vidio kontakt, Scoria se nije složio oko procjene da se radilo o simuliranju već branio Jugu da se branio od ozljede. Sudac je imao pravo prekinuti akciju ako se radi o simuliranju i zato ne vrijedi gol od Anasa odmah nakon pada Jugovića. Penal je naravno vidio za Split. Ma jesam navijač ali to što on vidi na ekranu.....

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #58 u: Veljača 23, 2015, 19:35:37 »
  • Uobičajena slijepoća oka sokolova koji nije vidio kontakt, Scoria se nije složio oko procjene da se radilo o simuliranju već branio Jugu da se branio od ozljede. Sudac je imao pravo prekinuti akciju ako se radi o simuliranju i zato ne vrijedi gol od Anasa odmah nakon pada Jugovića. Penal je naravno vidio za Split. Ma jesam navijač ali to što on vidi na ekranu.....
    Citirati ću Niku Kranjčara (na Lončarevića):"Poserem mu se na brk".

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #59 u: Veljača 25, 2015, 09:29:23 »
    Uobičajena slijepoća oka sokolova koji nije vidio kontakt, Scoria se nije složio oko procjene da se radilo o simuliranju već branio Jugu da se branio od ozljede. Sudac je imao pravo prekinuti akciju ako se radi o simuliranju i zato ne vrijedi gol od Anasa odmah nakon pada Jugovića. Penal je naravno vidio za Split. Ma jesam navijač ali to što on vidi na ekranu.....

OK bio je penal za Split ali nije suđen. Bio je penal na Jugoviću i nije suđen. Taj dio nije problematičan, odnosno, OK, nije vidio, ne zna sudit, nek mu bude. Ali ovaj drugi dio je čista namjera; kako može zaustavit igru i dati žuti??? Ako ćemo istom logikom onda je Čikaleši trebao dobiti zuti za simuliranje kod prve situacije. Govna to nisu komentirala