• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijelazni rokovi 2015/16  (Prikazano: 153846 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Ljetni prijelazni rok 2015/16
« Odgovori #360 u: Srpanj 31, 2015, 20:53:41 »
  • Jeste vi ozbiljni il se zaje s tom pričom oko Kranjčara? Mislim svjesni ste da on ne bi bio nigdje ispod pol milijuna godišnje? Možda sam malo i rekao.

Pa dobro, ako nema neke ponude iz Engleske gdje je većinu karijere proveo, i ako nema konkretnih ponuda, vjerujem da nije jedan od onih koji bi radije sjedili na klupi godinu dana u Kijevu ako dobije neku ponudu od kluba/lige koji mu nije baš na vrhu liste prioriteta. Ima 30 godina, ni sa reprezentacijom nije skroz gotov, a tu bi bio 100km od Zrinkinog Karlovca.

Sve je to i dalje naše naklapanje čisto iz razloga što nemamo uvid u igrače s kojima se pregovaralo ove dvije sezone, odnosno da li su igrači Kranjčarova ranga ikada bili kontaktirani s naše strane ili ne.

Osim onog Enoha koji je iz Ajaxa otišao u Standard, a odbio nas, ne sjećam se da smo imali poznatije ime u službenim vijestima. Da li oni uopće komuniciraju tj pokušaju stupiti u kontakt i dati prvu ponudu nekim takvim igračima iz jakih liga i klubova, to nitko od nas ne zna.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 31, 2015, 20:55:27 od TIR669 »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #361 u: Srpanj 31, 2015, 23:58:54 »
  • Iz prve ruke znam kada je Srećko bio upitan za Kranjčara da je samo odgovorio: "taj više nije ni za mali nogomet igrat..."

Mislim da nema šanse da Kranjčar potpiše...

Ali zato Zoky opet priča o Leovcu kao dolasku u Dinamo...

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #362 u: Kolovoz 01, 2015, 01:16:32 »
  • Ma i Leovac i Tomescak su prerasli Rijeku po svemu, igarcki u svakom slucaju, motiva nema a lova vise nece biti kao sto bi bila da smo ostali u EL , i dok Toma mozda i ostane radi obiteljske situacije jos godinu dana ( mala beba) Leo ide za lovom u Zagreb 100% , drugo je sve vec prosao sto mu Dinamo ima za ponuditi tako da je cista lova u interesu nista drugo , sretno mu bilo

Iz prve ruke znam kada je Srećko bio upitan za Kranjčara da je samo odgovorio: "taj više nije ni za mali nogomet igrat..."

Mislim da nema šanse da Kranjčar potpiše...

Ali zato Zoky opet priča o Leovcu kao dolasku u Dinamo...

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #363 u: Kolovoz 01, 2015, 01:58:10 »
  • Ne znam...ne vjerujem da se niti jedan klub u ovim manjim ligama osim dinama ne interesira za niku...a sto se lea tice...on ce mi uc u top 5 supaka ako ode u dinamo. Samo zato jer je rekao da je rijeka jedini klub za njega u hnlu. Bar mi se on cini kao karakter.

Jedva cekam 31.8. da mozemo u miru pratit ligu. Ovo vec nervira

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #364 u: Kolovoz 01, 2015, 03:24:52 »
  • Prijelazni rok stvarno predugo traje, trebao bi završavati 1.8. a ne 1.9. kad su sve lige već počele. Ovo nema smisla.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #365 u: Kolovoz 01, 2015, 08:25:05 »
  • kranjčar kod nas, tomečak u  brugge, lešku novi ugovor, leovac u dinamo ali kyev, heister iz istre zamjena..

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #366 u: Kolovoz 01, 2015, 10:18:56 »
  • Prijelazni rok stvarno predugo traje, trebao bi završavati 1.8. a ne 1.9. kad su sve lige već počele. Ovo nema smisla.
    Prijelazni rok je prilagođen ligama petice koje počinju sredinom / krajem kolovoza. Naša liga počinje mjesec dana ranije jer ima mjesec dana dužu zimsku stanku.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #367 u: Kolovoz 01, 2015, 11:25:59 »
    Prijelazni rok je prilagođen ligama petice koje počinju sredinom / krajem kolovoza. Naša liga počinje mjesec dana ranije jer ima mjesec dana dužu zimsku stanku.

Sve lige petice osim Španjolske kreću prije 1.9. OK, neka i traje do tada, ali bih uveo neko pravilo da igrač koji je nastupio u novoj sezoni ne može više mijenjati klub sve do zimskog prijelaznog roka, i da u istoj sezoni može igrati za najviše 2 kluba. Bilo bi malo više reda.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #368 u: Kolovoz 01, 2015, 20:14:35 »
  • http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/leovac-napusta-bijele/98382/

Ispričavam se Miško, Leo, klube. Jebi se Volariću.

Citat:
    Ne dođe li do naglog obrata, Marin Leovac  karijeru će nastaviti u grčkom PAOK-u.

Citat:
    Riječkoj nogometnoj javnosti poznata je činjenica kako je za Leovca zainteresiran bio i zagrebački Dinamo, preciznije rečeno Zdravko Mamić. Pokušao je prvi čovjek, ne samo Dinama, lijevog braniča dovesti u Maksimir još ove zime, a interes je obnovljen nakon ispadanja Bijelih iz Europe. No, prema svemu sudeći, na interesu će i ostati.

8)

Citat:
    Nevjerojatno, ali istinito, ponuda iz Maksimira duplo je financijski izdašnija od one odaslane iz Soluna.

8) 8)

Citat:
    Nije pritom nezanemariva niti činjenica da ni kod samog igrača spomen modre boje nije izazivao za transfer nužnu emocionalnu reakciju.

8) 8) 8)

Bravo Miško, Leo, klube. Sretno dalje u karijeri. Koliko god glupo zvučalo, draže mi je ovako nego da bude zadnja pička i, bez obzira što nema nikakve veze sa Rijekom kao klubom i gradom, da ode u Dinamo kad može u inozemstvo. Nadam se samo da ga Tudor i bankrotirana država neće sjebati tamo, što kvalitetom, što financijski.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #369 u: Kolovoz 01, 2015, 20:29:32 »
  • A baš su se lijepo psovali u Dugopolju Tudor i on.

Žao mi je jer gubimo dobrog igrača, iako dugo nije u pravoj formi, a para je vrlo mala (pdšteta + njegova plaća/ugovor). Za tu paru se bolji igrač ne može naći, gotovo sigurno.

Ovo je definitivan znak da Miško osluškuje bilo navijača.
    S druge strane, tovari posluju s Mamićem "jer je novac ipak novac". Veliki ljudi samo visinom.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #370 u: Kolovoz 01, 2015, 20:32:53 »
  •  a sada po heistera iz istre

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #371 u: Kolovoz 02, 2015, 10:12:50 »
  • Jbg, prava rekonstrukcija momčadi... Dvije-tri godine se stvaralo, izgradili Tom, Marin, Leško, Mitar i dr., trener i igra, i to je sad gotovo.  Hvata me malo (dosta) sentimentalizma.  Ali kad udahnem i pogledam, vidim da nema druge.  Da je bilo EL, imalo bi smisla ostati još godinu na istome, pa onda rekonstrukcija - ovako se sve događa malo ranije, prerano, ali neminovno.  Idemo isponova.  Jedino se mi svi oko kluba moramo naučiti da ovo od sad nadalje u HNL-u nije ona Rijeka koja je žarila u Europi i RH, nego momčad u nastajanju.  Što znači istrpiti neočekivane rezultate i dizanje iz sredine tablice prema vrhu, da se uhvati Europa 2016.  Jedino, ako je već 2015-16 vrijeme rekonstrukcije, neka ove jeseni zaigraju mladi talenti gladni pobjeda i neka se na zimu opet popuni i posloži kadar za uzlet u sezoni 2016-17.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #372 u: Kolovoz 02, 2015, 16:33:04 »
  • A po čemu je to dobro zaraditi 1 umjesto 2 milijuna EUR-a? Ne kužim.
    Onda kad bude trebalo dovesti pojačanje, onda ćemo umjesto onog za 500 tisuća dopeljati onog za 200 tisuća pa će se srat kako s takvim pojačanjima ne možemo ništa.
    U ovakvim slučajevima ja sam uvijek za (poslovnu) logiku.
    Dinamo će dopeljati istog ili boljeg igrača iz nekog drugog kluba i opet smo pušiona u odnosu na njih i onda će opet biti pitanje pa zašto pobogu Mišković ne najavi borbu za prvo mjesto...
    Glupost po meni.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #373 u: Kolovoz 02, 2015, 17:17:45 »
  • Imaju oni novaca dovoljno da im taj milijun ne znači toliko. Ni onih 10 od Krame nije išlo u pojačanja pa ne bi ni taj milijun od Leovca. A Leovac je najbolji lijevi bek u državi i da je u Dinamu, visio bi u prvih 11 u reprezentaciji vjerojatno već godinu dana. I svakako je bolje ne ojačati ih direktno.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #374 u: Kolovoz 02, 2015, 17:25:52 »
  • miško zna da bi takvim potezom naljutio prave navijače i napravio je najbolje šta je mogao. te pare ionako ne idu u transfere kako je i rekao tir i zbog ovoga skidam kapu miškotu. my nigga.  8)