• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijelazni rokovi 2015/16  (Prikazano: 153842 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoFi

• Senior
Odg: Ljetni prijelazni rok 2015/16
« Odgovori #435 u: Kolovoz 08, 2015, 13:02:19 »
  • Meni je isto drago da se vratio. Zapravo ono što je odigrao je odigrao jako dobro. I on i Ristovski nemaju brzinu Tomečaka, ali imaju nešto drugo; imaju ponekad nepredvidivi potez, a rekao bih i bolju kontrolu lopte od Tomečaka.
    No, da ne bi sad ispalo da je Tomečak višak ili najslabiji, on ima vrhunske predispozicije, strašnu brzinu i moć ponavljanja, žao mi je što s njim ovako polako završava priča jer je puno dao i uvijek se borio za naš dres. Sretno mu u karijeri dalje, kako god se razvije ova priča.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #436 u: Kolovoz 08, 2015, 13:50:38 »
  • Meni je isto drago da se vratio. Zapravo ono što je odigrao je odigrao jako dobro. I on i Ristovski nemaju brzinu Tomečaka, ali imaju nešto drugo; imaju ponekad nepredvidivi potez, a rekao bih i bolju kontrolu lopte od Tomečaka.
    No, da ne bi sad ispalo da je Tomečak višak ili najslabiji, on ima vrhunske predispozicije, strašnu brzinu i moć ponavljanja, žao mi je što s njim ovako polako završava priča jer je puno dao i uvijek se borio za naš dres. Sretno mu u karijeri dalje, kako god se razvije ova priča.
    +1
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #437 u: Kolovoz 10, 2015, 08:57:56 »
  • http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/marin-leovac-odlazi-u-paok-branic-rijeke-u-ponedjeljak-leti-u-grcku.html
    http://www.sport24.gr/football/omades/Paok/pairnei-kai-leovats-o-paok.3610446.html

Sad su PSK pa će biti detaljnije vjerojatno.

Pozdrav Leo i sretno dalje!

EDIT: zijev zijev zijev, samo Kek sere o sucima malo. Nema ni Korada, zaboravio sam.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2015, 09:50:32 od TIR669 »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #438 u: Kolovoz 10, 2015, 10:03:13 »
  • sta je korado na godisnjem?
    nema europe pa se sunca.

kek je dovoljno rekao o sucima. sve je poznato sve se zna. kuha li se kakva akcija u tisini?

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #439 u: Kolovoz 11, 2015, 04:27:57 »
  • Gotova sapunica, Leo se oprostion od Rijeke ....

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #440 u: Kolovoz 11, 2015, 08:21:13 »
  • Znači naslov napadamo sa Bertošom kao jedinim pravim lijevim bekom?
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #441 u: Kolovoz 11, 2015, 09:34:31 »
  • Ima još 20 dana prijelaznog roka, nešto treba napraviti. Berti je OK rezerva za uskočiti, a igrati sa dešnjakom na lijevom beku cijelo prvenstvo (Vešović ili Ristovski) ne dolazi u obzir.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #442 u: Kolovoz 11, 2015, 11:04:59 »
  • Ne znam šta se čeka s Manuel Pamićem? Ok dečko nije odigrao nešto zadnju sezonu-dvije, ali je pod a: naš skoro pa domaći, pod b: slobodan ako se ne varam, a zna trčat gore dole po lijevoj strani. Nije za na odmet spomenuti da je već igrao s Anasom, i da mu je menađer cvjetković s kojim smo u dobrim odnosima.

Znam da čovjek nije odigrao poštenu utakmicu sezonu-dvije, ali Rijeka i Kek vole takve, na koncu samo nam takvi i dolaze. Dok se malo povrati u formu možemo se krpat s bertijem i vešotom

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #443 u: Kolovoz 11, 2015, 13:12:18 »
  • Manuel je logičan odgovor na Marinov odlazak i ne mogu vjerovati da naši nisu vidjeli takvu očitu stvar.  Ako Manuel već nije zakaparen ili ako mi već nismo zakaparili drugog ljevaka, mislim da bi ovo moglo biti brzo i realizirano.  Nikako ne možeš sezonu izgurati s ukupno 4 beka, od čega je samo Berti lijevi (bez obzira što me Berti skoro uvijek ugodno iznenadi).
    Inače, ovo "napad na naslov" mi zvuči... malo previše ambiciozno.  Ako se DOBRO ne pojačamo, za sad ne vidim načina da probijemo Mamićevu blokadu i ipak individualnu kvalitetu Maksimiraca.  Broj 1, ali pod šifrom NEOPHODNO za siguran plasman u Europu, je taj prednji vezni, o kom se raspredaju priče.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #444 u: Kolovoz 11, 2015, 14:09:29 »
  • Pitanje je u kojem je stanju Manuel Pamić. Mi pamtimo njegove partije kada je Rijeka bila slabašan klub, pitanje je bi li danas u onakvoj formi kakvu je imao predstavljao pojačanje za nas. Možda. A možda i ne. Ono što je sigurno je da je njegova karijera u konstantnom padu pa je onda i pitanje treba li nam baš on.

Neka Mance i SJ obave svoj posao. Do sada su više manje znali dovesti sasvim solidne igrače, vjerujem da će tako biti i u budućnosti.

Btw... zar nije Collins LB? I zar nije bio jedan od boljih u Rijeka II?

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #445 u: Kolovoz 11, 2015, 14:14:09 »
  • Pa Manuel Pamić možda nije u vrhunskoj formi i nije onakav igrač kakvog pamtimo, ali to što se nije vratio u Hrvatsku (Istra, Slaven Belupo ili štatijaznam) govori da ipak ima određenu kvalitetu koja ga je držala u inozemstvu sve te godine. Prepreka može biti što on nije mlad i perspektivan igrač i što bi vjerojatno htio veću plaću od onoga što mi možemo dati.

Ja ga se sjećam kao igrača s fantastičnim fizičkim predispozicijama, superbrzog i sa strašnim udarcem. Sjećam se jedne tekme kada je s 25 m lijevom vanjskom pogodio prečku iz trka. Da, lijevom vanjskom, nisam fulao. Ali isto tako ga se sjećam kao rupe u obrani, on je više lijevo krilo nego lijevi bek, nešto tipa Pranjić ili Milić.

Ja bih probao, ali kao što reče Vado, valjda naši znaju šta rade.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #446 u: Kolovoz 11, 2015, 14:38:08 »
  • A srečko i lijevi bek, ajme meni. Pa on je prije leovca imao hrpu promašaja (škarabot, vanuči), a i libijca je uspio potjerat u vojsku. Tako da se nebih začudio da 31.07. izjavi da ćemo se pokrpati iz unutarnjih izvora (berti-vešo) i da na tržištu nema kvalitetnog igrača i da nećemo probijati buđeta i ostale srećkove dude-varalice.

A možda jugo može i to pokrit ili da vratimo mujanovića?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #447 u: Kolovoz 11, 2015, 14:48:38 »
  • Pa dobro... na kraju krajeva ako se ne može pronaći dobar LB i bolje je pokrpati se iz vlastitih rezervi nego li imati još jednog prosječnog LB.
    Radje bi da igra Bertoša nego li neki mrvicu bolji igrač. Ako treba čekat novog Leovca, onda ga valja čekat. Za sada nam ni ne treba, europu ćemo izboriti sa ili bez novog LB. Ali, ALI, bilo bi dobro imati novog, uvježbanog LB za iduće ljeto i za nove europske avanture - što u prijevodu znači da SJ i ekipa trebaju pronaći LB ljetos ili za vrijeme zimskog prijelaznog roka.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #448 u: Kolovoz 11, 2015, 15:09:48 »
  • Dovoditi lijevog beka koji ne bi bio pravo pojačanje nema smisla. Sljedeće godine će Europa, a čisto sumnjam da im je cilj da ne budemo konkurentni barem do play offa. Ako i dovedu LB-a ne vjerujem da će biti pojačanje, pravo pojačanje. Zašto? Zato jer se ipak radi o najdeficitarnijoj poziciji u nogometu, zato jer nemamo para ili ne želimo trošiti i treći razlog - zašto bi netko došao u neku tamo HNL, a Europa će se gledati samo na TV-u?

Zaključak: Bertija na lijevi bok i ćao.

Inače. hvala Leovcu ne svemu odigranome. Bio je jako dobar transfer, profitirao je on, profitirao je klub, ali samo žal za time da se ipak moglo više: i novaca dobiti i gledati bolje Leovčeve igre.

Offline zole85

• Inćun
    • *
    « Odgovori #449 u: Kolovoz 11, 2015, 15:12:11 »
  • Pitanje je u kojem je stanju Manuel Pamić. Mi pamtimo njegove partije kada je Rijeka bila slabašan klub, pitanje je bi li danas u onakvoj formi kakvu je imao predstavljao pojačanje za nas. Možda. A možda i ne. Ono što je sigurno je da je njegova karijera u konstantnom padu pa je onda i pitanje treba li nam baš on.

Neka Mance i SJ obave svoj posao. Do sada su više manje znali dovesti sasvim solidne igrače, vjerujem da će tako biti i u budućnosti.

Btw... zar nije Collins LB? I zar nije bio jedan od boljih u Rijeka II?
    Potpisujem,zašto nedati priliku Collinsu!