• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL klubovi - sezona 2015/2016  (Prikazano: 133486 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
Odg: HNL klubovi - sezona 2015/2016
« Odgovori #120 u: Kolovoz 07, 2015, 17:46:53 »
  • znači 100 godina iza imena rijeka će najvjerovatnije igrat europa ligu. di su oni forumaši šta su imali potpis u rijeci se igra europa liga a u splitu još jedan četvrtak? nisam vidio taj potpis zadnje vrijeme hmm pitam se zašto. kako se stvari brzo mjenjaju a upozorio sam na to, nikad ne treba letit.

Pa nisu izgubili od Aberdeena jer smo se naslađivali i sprdali sa Hajdukom zadnje dvije godine na forumu :)

Offline miodino

• Inćun
    • *
    « Odgovori #121 u: Kolovoz 07, 2015, 17:50:01 »
  • Tu i tamo povirim jeste li uboli kojeg novog igrača i sta se kod vas dogada . I onda skuzim da vi ko da zivite u nekom vasem paralelnom svemiru. Cast pojedincima  koji su maximalno objektivni kao @uvijek_rijeka , a ostali ko da zive i prate neku drugu hnl ili klubove. Ajde skuzili ste da na jugu vodimo borbu protiv gamadi i nepravde i da bi se trebali kao klub aktivno ukljuciti jer to ovisi i o vasim guzicama jer i vas kradu nemilo premda su vam gazde nerazdvojni prijatelji.  Ako ne kao klub , onda barem vi navijaci dati neku podrsku u ovome svemu . Ali i vi sutite , da se nebi Miskovic uvrijedo i otisao ? :D Ovaj gori spominje nas " sirotinju" koji smo izabrali duplo tezi put oporavka za klub nego sta bi to bilo prodAjom kluba, ali i u takvim omjerima mi smo se pojacali . Ako je i bilo na pocetku nekih dvojbi oko nasih pojacanja , to sada vise nije dvojba.  Mozda sam subjektivan , ali Hajduk je puuuuno vise napravio ove sezone nego sta je to Rijeka s jednim gazdom multimiljarderom napravila. Pa vasa najskuplja akvizicija je fucking Bradarić iz Hajduka koji je odigra 3 sezone za nas i do 3 gola . Ostali igraci su vam uglavnom poluproizvodi iz talijanske lige C . Ajde , ovaj Bezjak ima potencijala ali daleko je to od Kramarica koji opet nije vas igrac vec dinamov i koji je dosa kod vas pod jos nerazjasnjenim okolnostima.  Leovac odlazi , Tomescak odlazi .. Ko ce vama igrat ? Mr X ? Jel vi stvarno mislite da cete Hajduk razbit na rujevici s ovim kadrom i ovom igrom ? Ako smo mi sirotinja , di su vama jebacka pojacanja , vi ste puni ko brod ? Cestitam na lipom kampu , napokon nesto dobro u Hrvatskoj a da ima veze sa sportom. 

Sent from my iPad using Tapatalk

Projekt

• Gost
    « Odgovori #122 u: Kolovoz 07, 2015, 18:24:15 »
  • Što se nisi javio barem nakon jednoga pokera zadnjih godina da vidiš kako je i šta mai.

Kao što je puno puta rečeno, vaš budžet je zadnje tri godine bio veći od našega, ali kroz trdu glavu ne prolaze činjenice.

I doći do playofa nije puuuuno više nego goli kurac ako ne prodjete i zadnju stepenicu.

Vidi malo kako je na forumu Istre pa se javi još koji put, a obavezno prije majstorice sa Cibalijom.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #123 u: Kolovoz 07, 2015, 18:32:08 »
  • došao si preobratiti glupe rečane da se ostave svega i navijaju za prave klubove?

Do nedavno smo vam bili nebitni, a vi ste nama uvijek bili antipatični i kada ste paradirali državnim novcem i sada kada je pipa presušila za vaše pojmove.

Gradimo 2 stadiona i kamp a ti se čudiš da se nismo pojačali mister X-om?

To samo Vi doli možete, nezasitni, puni sebe i nadasve ne skromni.

Uhljebi bili i ostali.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #124 u: Kolovoz 07, 2015, 19:13:57 »
  • Dobro, ali u čemu je problem? Mi smo se oslabili kažeš, vi pojačali. Super. Ajmo vidjeti kako će to izlgedati 15.08.
    Vi se niste pojačali, ostali ste kvalitetom otprilike na istoj razini. Imate jednog vrhunskog potencijala (Vlašić), jedini igrač koji bi bio u prvih 11 Rijeke i jednog od kojeg bi moglo biti nešto (Balić). Ostalo je prosjek HNL-a. Što se vidjelo i protiv Splita i protiv Belupa. Realno imali ste puno sreće u ždrijebu Europe i imate jako dobru priliku da prođete u grupe što bi bio stvarno velik uspjeh. S druge strane sad gostujete kod Lokomotive, pa na Rujevici, onda ćemo biti pametniji tko je koliko se pojačao ili oslabio.
    Bradarć je previše plaćen i šta sad. Imate vi svog Mileta koji se kupa za još veću plaću. Greške se uvijek događaju.
    Kada završimo kamp i stadion, onda će se malo više uložiti i u momčad i to je OK. Iovako vas sad ostavljamo koliko ono bodova u prvenstvu? A koliko ćemo tek tada...
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 07, 2015, 19:17:58 od FoFi »

Projekt

• Gost
    « Odgovori #125 u: Kolovoz 07, 2015, 19:31:45 »
  • Kao i prošle sezone, pere ih euforija, kada prdne krava prazan Poljud. Ali to je svojstvo svih, samo što dolje se gubi doticaj sa stvarnošću u rekordnom roku, a kod nas smo i previše realni ponekad.

Ipak, 96. godina je klečanja iza imena Rijeka je u tijeku što (odbrojavam u natrag), sljedeće jubilarne će biti mimohod svih nas koji volimo da nam se kleči.

A od početka računanja vremena, odnosno kraja državnih sponzorstava 2005. / 2006. su i prazne vitrine njihovoga kluba :)

Uopće me ne zanima što je bilo prije tih godina. Osim '41. i '91. naravno.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #126 u: Kolovoz 07, 2015, 21:06:36 »
  • Uloži se 150 milijuna kuna privatnog novca u infrastrukturu koja će služiti desetljećima, a ovaj pita da gdje je Mr. X  ::)...

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #127 u: Kolovoz 07, 2015, 22:57:14 »
  • Mr. X je prodan u Leicester za 10 milijuna Eura. Podsjetite me, koji je ono najskuplji Hajdukov igrač svih vremena i za koliko je otišao...

Offline miodino

• Inćun
    • *
    « Odgovori #128 u: Kolovoz 07, 2015, 23:21:49 »

• Kao i prošle sezone, pere ih euforija, kada prdne krava prazan Poljud. Ali to je svojstvo svih, samo što dolje se gubi doticaj sa stvarnošću u rekordnom roku, a kod nas smo i previše realni ponekad.

Ipak, 96. godina je klečanja iza imena Rijeka je u tijeku što (odbrojavam u natrag), sljedeće jubilarne će biti mimohod svih nas koji volimo da nam se kleči.

A od početka računanja vremena, odnosno kraja državnih sponzorstava 2005. / 2006. su i prazne vitrine njihovoga kluba :)

Uopće me ne zanima što je bilo prije tih godina. Osim '41. i '91. naravno.

Uopce me ne iznenaduje ovakav stav volpijevaca kojima vrime racunanja pocinje od kada ste se spustili na koljena i namjestili se u pozu " duboko grlo " , opustili nepce , stavili stipalicu na nos , povez na oci i rekli Mamicu da bude njezan :D  Sve moze samo da Hajduk bude izad Rijeke , nebitno jeste li vi 2.3,4 ( prvi ne smite ) , samo je bitno da je Hajduk  izad ..  Vezano za igracki kadar , jeste vi zadovoljni ? Ocito jeste , sta Vama glupi tovar ima objasnjavat sta je pojacanje za klub. Ako je miško reka da ce gradit stadion i da ce poslje kupit pola europe , onda je to tako ! Vezano za ždrijeb i srecu pri izvlacenju parova , smatram da je i Rijeku sreca poljubila kad jos je dodjelila Škote , medutim , Rijeka nije imala kvalitetu za proc te iste škote koje bi ovaj Hajduk prosa bez problema.  Nas problem je duzina klupe koju nemamo . I tu moze biti problem ulaskom u ligu uefa s tim da ja taj ulazak ne dozivljavam uopce kao nekakav mega uspjeh kakvoga mediji pokusavaju prikazat. Ja znam sta je uspjeh za Hajduk , to sigurno nije 2 misto u mocvari , kup i grupna faza uefa lige !

Sent from my iPad using Tapatalk

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #129 u: Kolovoz 07, 2015, 23:52:35 »
  • koga boli kurac šta bi mogao biti vaš problem i šta ti znaš šta je uspjeh za hajduk.

Ajde listaj albume i pusti lagano govor tita u pozadini.

Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #130 u: Kolovoz 08, 2015, 00:00:18 »
  • @miodino
    Joj daj odjebi sa tim tovarskim forama o pravdi iz splita i nasoj uroti sa mamicem.. nije vam smetala politika dok je sanader pomagao,soso dovodio rukavinu, pokrajac kranjcara, ali eto sada ste pravednici i jedini ispravni put..

Jos uvijek ste u dugu i na gradskoj/drzavnoj sisi i nebitno je hocete li proci cehe ili ne, opet cete krpati proracun i dugove prodajom 'dice' sa tri postene tekme u nogama i to je vas dugo poznati put u prosjecnost.. i prvo treba pocistiti mafiju u svom dvoristu da bi izigravao sveca vani..

Sto se tice naseg rostera, da nije bajan i da moze bolje, ali jos uvijek smo jaci od vas a opet slabiji od dinama i to je realnost.. zajebimo mr.Xa, realno u hnl i u rijeku je tesko dovuci jakog i skupog igraca i radje graditi ekipu stepenicu po stepenicu nego liftom gore pa dole..

Dosao si podjebavati ovdje, da se ne kurcis normalno bi ti odgovarao a ovako je najpametnije da se vratis 'dole'..

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #131 u: Kolovoz 08, 2015, 00:43:14 »
  • Najbolje od svega je što bi bilo sasvim okej kad bi imali na forumu i pokojeg Tovara s kojim bi se dalo kvalitetno i konstruktivno diskutirat, bez niskih strasti i bez provokacija.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #132 u: Kolovoz 08, 2015, 08:56:20 »
  • Njihovo licemjerno i bolesno pravedništvo je počelo dolaskom Volpija, a do tada su se slavili i Mamićevi kupovi i Sanaderova prvenstva Širićevi 2D-3D Superkupovi (ili je to bio kup?), a ni druga mjesta nisu bila mrska nešto naročito.

Čak ni za spasonosnu prodaju kapetana Andrijaševića nisam primjetio da su se palili Euri. Licemjerno!

Ali priznajem da me uvijek mogu nanervirati sa svojom zatucanošću. Zato je valjda i toliko gušt kada padne poker.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2015, 09:10:30 od Projekt »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #133 u: Kolovoz 08, 2015, 09:12:26 »
  • Najbolje od svega je što bi bilo sasvim okej kad bi imali na forumu i pokojeg Tovara s kojim bi se dalo kvalitetno i konstruktivno diskutirat, bez niskih strasti i bez provokacija.

Takvog je teško naći.

Takvi su zaštićena vrsta. Po cenzusu iz 2014., na planeti je ostalo oko 1800 pandi i oko 400 južnjaka koji znaju voditi argumentiranu raspravu o drugim klubovima.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #134 u: Kolovoz 08, 2015, 09:41:18 »
  • :) ja sam mislio da je pandi puuuuno manje