• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 7. kolo hnl: Split - Rijeka, 22.08. 19h  (Prikazano: 18172 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
7. kolo hnl: Split - Rijeka, 22.08. 19h
« u: Kolovoz 17, 2015, 19:18:35 »
  • Opet je mene zapala ova (ne)zahvalna dužnost da najavim utakmicu  8). Po tablici - derbi, igraju 2. (split) i 4. (rijeka).

Ukratko mi sigurno bez bezjaka (osim ako netko ne usliši žalbu-molbu), Anasa (3 žuta- možda i bolje da se malo odmori imam osjećaj da zadnje vrijeme forsira, al mu ne gre) i mojzesa (taj tek čeka kaznu - dvije mu ne ginu, ali za onakav lakat lahko možeš dobit i tri utakmice ako ne igraš u plavim bluzama). Od ostalih - za sada su svi "orni" za "delat ko konji" kako bi naš bandić rekao.

Dakle sastav nekako ovako:

Vargić - tu nebi trebalo bit dileme, usput jel zna tko šta je s slugom, jel on već u speziji ili je još tu???

Obrana: tu je već dilema i to podosta, ali ako ćemo po zadnjim utakmicama:
                  Ristovski-Samarđić-Lešković-Tomeščak
    Dilema je naravni jeli tomica produljio, odnosno jeli rok istekao, možda onda bertiju dat šansu, a i šta je s mitrovićem? Vešo je ladio jaja mjesec dana tražio bogatu udavaču, pa kad ga nitko nije htio opet prepoznao projekt (projekt- vrati se, nemoj čekat istru  ;) znam da čitaš)
    Veza: maleš-močinić bi trebali razgrađivat, tomasov-jugović napadat, a s obzirom da nemamo dva napadača, tu negdje treba strpat možda roshija ili bradarića. Ja bih albanca, pa nek sprinta po krilu. Jedino onda nemaš kamo s jugotom (ako više nije ljut), jer mi on ne izgleda nekakav fantazista pa da igra 10-ku odmah iza napadača. Pepi radošević mi nije ni zajednu kombinaciju, neka njega nazad u napoli ili speciju, bon voyage Pepi.

Napad: tu nema isto dileme, ali ni izbora, dakle ako je zdrav - igrat će bekim. A ako nije ili iz nekog razloga ne bude igrao - onda krećemo ko barca s guardiolom (samo će nam falit messi-chavi-iniesta i fabregas).
    Ne zna se još tko je arbitar odnosno tko li će dijelit pravdu ili kao u zadnje vrijeme nepravdu. Dugo nam nisu poslali fran jovića iako možda ovo kolo bude normalno suđenje sad kad se dinamo malo odlijepio.

Par slova o Splitu: nisam baš pratio njihove igre ove sezone, otišli im dva najbolja (sokol i rog) ostali su ovi što su igrali uglavnom bunkere kod pamića u istri.

U svakom slučaju ja sam vječiti optimist, a ove sezone (i inače by the way), nikad nisam zakazao pri otvaranju teme, tako recimo 1:4 i opet puna rujevica protiv osjeka!

Online Fornax

• Forza Fiume
    Odg: 7. kolo hnl: Split - Rijeka, 22.08. 19h
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 17, 2015, 19:20:02 »
  • šta je s mitrovićem?
    S kime?  :P

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 17, 2015, 19:22:00 »
  • ako moises dobije jednu utakmicu kazne dobio je previse. ono je vrhunska gluma tovara i katastrofalni previd sudca...

u split otic na glavu pa sta bude

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 17, 2015, 19:30:52 »
  • Ja bih probao ovakav 4-3-3 pa kud puklo da puklo: Vargić - Ristovski, Samardžić, Lešković, Bertoša - Jugović, Močinić, Maleš - Roshi, Balaj, Tomasov. S time da bi Roshi i Tomasov morali biti malo bliže Balaju, ne igrati samo obranu i napucavati naprijed. Moramo opet početi igrati i pobjeđivati.

U nedostatku Anasa i Moisesa jedini koji još ostaje a da ima pametna dodavanja je Bradarić pa bi imalo smisla da on igra u vezi, samo mu fali krvi u igri, a mislim da ova utakmica neće biti za baletane.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2015, 19:32:54 od river »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 17, 2015, 19:49:40 »
  • Ja mislim da će Močo preuzeti ulogu centralnog veznog igrača, a da će Maleš igrati u paru s Radoševićem ili Bradarićem. Jugovića vidim isključivo na krilu i znajući Keka tako će i početi. Dakle:
    Vargić
    Ristovski-Lešković-Samardžić-Tomečak (Bertoša)
    Maleš-Radošević (Bradarić)
    Jugović-Močinić-Tomasov
    Balaj

U drugom poluvremenu zamjena Jugović-Roshi i Maleš-Bradarić (Radošević).
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 17, 2015, 20:27:54 »
  • Zanimljiva ideja sa Močinićem na desetki, što se mene tiče može probati. Ionako će ovo biti sezona za eksperimente. U svakom slučaju ako će se inzistirati na 4-2-3-1 morat ćemo vidjeti neko novo kadrovsko rješenje u segmentu 3.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 17, 2015, 20:37:31 »
  • Močinić sa svojom brzinom i loptom u for kod primanja podsjeća na Modrića.

Nažalost, osim izgleda i toga, svaka sličnost tu prestaje. Lopte dodaje isključivo paralelno ili unatrag, a puca samo pod prijetnjom pištolja. Zbog toga mislim da ga Kek neće staviti na polušpicu, a ako slučajno stavi, da će biti najgori na terenu zbog toga.

Tomasov ide na polušpicu gotovo sigurno, Jugović i Roshi na krila, Balaj u napad. Gledat ćemo nikakvu igru i vjerojatno izgubiti... Nažalost.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 17, 2015, 20:51:53 »
  • Tomasov je po meni polušpicu trebao igrat i protiv Hajduka. Čovjek ima dobar šut, ne libi se pucat, a u špici imamo specijalistu za pospremanje odbijanaca.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 17, 2015, 22:38:10 »
  • Tomasov je najbolje utakmice odigrao proljetos na lijevom krilu. Kao ljevaku puno mu je prirodnije ići na toj strani u prodor, šut, centaršut. Možda bi bio OK i na polušpici, ali tko će igrati lijevo? Jugoviću to nije ni najmanje prirodna strana, a Roshi ne znam, inače igra desno.

Da podržim još malo ideju Joya: Močinić bi se na polušpici možda malo opustio i dodao koju kvalitetniju loptu kad bi znao da svako krivo dodavanje ne znači odmah i opasnost po naš gol, kao kad igra ispred obrane. Nije ni da sam ja prevelik optimist u vezi ove opcije, ali za jednu utakmicu možda može i poslužiti. Kad se vrate Anas i Moises ionako se Močo vraća unatrag.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 21, 2015, 12:26:28 »
  • http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/kek-u-split-krecemo-s-respektom-ali-i-optimizmom/99718/

Citat:
    a zbog najvjerojatnijeg izostanka Romana Bezjaka putnicima u Split priključio je mladog napadača Darija Vizingera iz druge momčadi Bijelih. Riječ je o 17-godišnjem Varaždincu koji je nedavno s Rijekom potpisao stipendijski ugovor. 

S jedne strane materijal za kenjanje što u sezonu ulazimo sa 2 napadača od kojih je jedan dobar samo kada dominiramo pa zabija odbijance, a za to vrijeme Kek izjavljuje da mu ne treba treći napadač.

S druge strane, ako će to značiti da će minutažu dobiti neki mlađi igrači sa kakvim-takvim potencijalom, to je dobro.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 21, 2015, 13:03:51 »
  • To je ok.
    Nek se momak kali u Rijeci II i nek dobiva prilike u Rijeci I.
    Nadam se da ima štofa u njemu.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 21, 2015, 13:40:52 »
  • Uđe li u igru mjenjam nick u Oliver Frljić
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 21, 2015, 16:10:33 »
  • Inače ne čitam komentare po FB stranicama ili portalima jer to bude dno dna, ali nasmijao sam se na komentar članka iz NL sad :D

Baš ono u sridu pogođeno, komentar sumira naše utakmice ove sezone, izuzev ajde Intera gdje smo trebali pobijediti bar 2 razlike. Ovo ostalo, kao ekipa sredine tablice

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 21, 2015, 17:53:43 »
  • Uđe li u igru mjenjam nick u Oliver Frljić
    A ako uđe i zabije
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 21, 2015, 18:33:58 »
  • Stavljam avatar zastave na pol koplja?

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''