• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 10. kolo Rijeka - Inter, Rujevica, 19.09. 19 i 15 h  (Prikazano: 6952 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
10. kolo Rijeka - Inter, Rujevica, 19.09. 19 i 15 h
« u: Rujan 18, 2015, 17:09:33 »
  • Nema teme, pa nema ni komentara. Termin se bliži, pa da krenemo.

Odmah ću reći očekujem 4:1 (kad god poželim taj rezultat, uzmemo bodove i ne primimo gol). U nekim čudnim okolnostima gdje Hajduci dobiju dinamo, a bruno volimplavuboju postane bili i poćne vuči za ove doli, evo nas na prvom mjestu. Pa bi mogli reći Rijeka je najbolja u europi (po onoj analogiji čukurički je prvak europe). No dobro, u nekom još čudnijem raspletu, dosta bi nam bila i pobjeda od 6 golova viška ako bruno u splitu ipak ne zaboravi da je nebo "modro". Neću više o drugim, okrenimo se sami sebi.

Inter je prva od 3 lakše utakmice (slaven u gostima i zagreb doma), iako smo na početku sezone polomili zube baš na ovim lakim i mekim zalogajima. Lagani dužnici iz prvog kola, gdje su nam sretno i spretno uzeli 2 boda. Oni su prošlo kolo izgubili u osijeku, pa iako im se lagano vidi kraj ljestvice, ne bi se trebali vaditi na Rujevici.

A ruja bi s novim/starim semaforem i par wc-a više (jesu gotovi ili armada još uvijek cura u toj-toj?) i nadam se bez kornjača na tribinama (iako ako dođu svih sedam divljih svinja, utakmica bi ne mogla, nego trebala biti visokog rizika  ::) ;D).

Sastav

Broj 1, tj. 25 - neprelazni Varginjo, fali mu još ova utakmica i par minuta sljedeće da sruši rekord Žganjera po ne primljenom golu. U povjesti smo imali puno bolje golmane, ali eto rekord drži Žganjer. Poželimo našem slavoncu sreće u ona svoja dva izleta u nepoznato po utakmici i clear sheet;

Obrana: Ristovski - Samardžić - Mitrović - Zuta
    S obzirom da je berti lagano staklenih nogu, predmijevam da će morat uskočit novi makedonski šved. Lešković je nešto isto lagano ozljeđen, a vešović mi ne djeluje kao riješenje  na lijevom beku.

Veza: ne vjerujem da će Kek previše mijenjat, ako bude mogao Maleš, onda je to gotovo sigurno maleš - močinić - bradarić. Po meni bi tu trebao ili mojzes ili sharbini umjesto bradarića da bace barem malo vica u igru. Radošević je ipak tu najveći defanzivac, a ne vjerujem da će nas inter napast.

Napad: kažu kad dobijaš ne mijenjaš, tako da ako su svi zdravi bit će TBB - Tomasov - Balaj - Bezjak. Opet bi tu trebalo negdje ugurati Sharbu, ali kad mogu igrat samo njih 11.  :(

Da rezimiram, očekujem se toplo vrijeme, utakmicu bez stresa i vatromet na kraju. Pa neka bude i 7:1 (a u splitu X), pa da barem na tjedan dana budemo "najbolji u europi"  :) :) :)

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    Odg: 10. kolo Rijeka - Inter, Rujevica, 19.09. 19 i 15 h
    « Odgovori #1 u: Rujan 18, 2015, 18:10:39 »
  • Koma uvod :)
    Kada se otvara stadion? Da ponovno ne camim pred ulazom zedan i gladan?
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Rujan 18, 2015, 18:31:45 »
  • Ja se nadam 3 boda, rezultat i igra manje bitni, kao i naredne dvije utakmice.
    A onda na Rujevici i direktnom dvoboju sa Dinamom preuzeti vodeće mjesto!

I da volio bih i da Dinamo tuče Hajduk 5:0

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Rujan 18, 2015, 18:39:53 »
  • bome danas u 16:40 lijepi red ispred kucica za prodaju ulaznica.
    rasprodan stadion protiv inkera??

opet testiranje redara hoce li nas micat sa stepenica na i3.

pobjeda i nista drugo!!
    osim ako sudac nije dobio nalog...

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Rujan 18, 2015, 19:50:24 »
  • Pesimist stiže...

Dakle, ovo će biti utakmica koja će puno toga pokazati. Prvo i osnovno prilika je to da se dokaže kontrola sudaca. Hajduk-Dinamo sudi Bruno Marić, nama je dodijeljen Vučemilović. Elitna skupina, zajedno sa Bebekom, Pejinom, Jovićem, Strahonjom i Vučkovom. Pa tako npr. Rijeka - Dinamo ne može suditi nitko iz elitne skupine osim ako Strahonju koji je rođen u Zagrebu računamo kao suca iz Zaprešića. No dobro. Vučemilović je tako elitan da je ove sezone sudio čak četiri utakmice, od kojih je jedna u juniorskoj ligi, ali 3 u HNL-u od 9 mogućih. Preostale tri redom derbiji Istra-Slaven, Inter-Split i Loko-Hajduk. Ne znam što je tamo bilo i kakav je tamo bio, ali bit će interesantno vidjeti da li se sprema koordinirana akcija, bilo kartoniranjem ili generalno krađom i pogurancima.

Onda će biti interesantno vidjeti Armadu u novom sastavu (bio članak u NL danas o novom vodstvu i promjenama u ustroju) odnosno policiji koja radi sve na svoju ruku i želi isprovocirati nerede da si zarade dnevnicu i naruše atmosferu. Kako će to opet sve izgledati, koliko će biti preventivno privedenih (zakon kakav postoji u Sjevernoj Koreji i u RH), kakve će se poruke isticati i hoće li prestati pjevati Zečića na utakmici Rijeke.

Ja bi volio da Hajduk tuče Dinamo 10:0 ako je ikako moguće pa da mi sutra već odemo na prvo mjesto pa da ga branimo protiv Dinama, a ne osvajamo... To bi isto bilo dobro.

Onda idemo na sastav, gdje očito upada Zuta. Nadam se da Sharbini ostaje na klupi, Tomasov-Bezjak-Balaj od prve. Atmosfera je vrhunska zadnjih par dana, a rezultati isto odlični. Samo jako i dalje. :)

Pesimist se odjavljuje...

P.S. koma je Mr. 100% po otvorenim temama i pobjedama.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Rujan 18, 2015, 20:38:48 »
  • sharba nije u ri. ne konkurira za sastav.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Rujan 19, 2015, 17:39:33 »
  • Opet pustaju samo sat i pol prije tekme. Visoki rizik?
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Rujan 19, 2015, 20:58:57 »
  • E dečki moji... Već nakon 10 min. se vidjelo da je ovo jedna od *onih* utakmica. Utakmica koje apsolutno moraš dobit, pod svaku cijenu, i onda te baš taj imperativ sjebe, i pukneš pod pritiskom.

Tomasov izađe sam pred golmana, sledi se, u zadnji čas pokuša dodat umjesto da puca, kamera mu prikaže facu, a on izgleda kao da je pošmrkao pol kile bijelog...

Šteta. Inter je bio zreo za petardu, ali Rijeka je opet sama sebi najveći neprijatelj.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Rujan 19, 2015, 21:07:53 »
  • Proklet smo mi klub, jebeš mi sve.

EDIT:
    23-3 udarci
    9-1 u okvir
    17-1 korneri
    70-30 posjed
    +penal

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #9 u: Rujan 19, 2015, 21:08:48 »
  • dobro je, nismo primili gol.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Rujan 19, 2015, 21:11:30 »
  • Ne možeš zamjeriti većini igrača ništa, svi su se borili do kraja i stisli ove 90 minuta u 16m, ali jebiga kad nema sreće nema sreće... Nekoliko katastrofalno loših odluka u krivom trenutku (Tomasov dodaje a sam na golmanu npr), onda ti navodno najbolji pucač penala promaši penal u 92. i onda ti ponište gol u 93. minuti jer se lopta neće odbiti u gol nego negdje mora oko crte bit pa da je taman, i tu suca nemožeš kriviti.

Dinamo bi dao 6 golova danas...

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Rujan 19, 2015, 21:15:37 »
  • dobro je, nismo primili gol.
    Nismo imali iz čega, Inter nije pucao.

Jebeno prestrašno. Psiha nula.

Citat:
    Ne možeš zamjeriti većini igrača ništa
    Pojedinačno možda ne, ali zamjerka ide kolektivu. Ne zbog loše igre, već zbog straha od uspjeha. Klasičan primjer iz sportske psihologije. "Choke".

Samo da kažem da sam negdje od 15. minute imao jedan specifičan osjećaj u želucu kakav sam zadnji put imao baš protiv Intera u 1. kolu.

Dojma sam, da je Dinamo danas dobio Hajduk, da bi mi ovdje natrpali Inter bez većih problema. A da nam je kojim slučajem bio dovoljan bod, vjerojatno bi izgubili.
    « Zadnja izmjena: Rujan 19, 2015, 21:27:57 od Fornax »

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #12 u: Rujan 19, 2015, 21:27:49 »
  • Valjda svake sezone mora biti neka ekipa protiv koje ne ide i da se na k...c postaviš. Jbga

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Rujan 19, 2015, 21:30:08 »
  • Promašeni penali su nas ove sezone koštali već 6 bodova. Šta na to reći?

Offline FF

• Inćun
    • *
    « Odgovori #14 u: Rujan 19, 2015, 21:34:36 »
  • Nema se što zamjerit igračima... takav dan...