• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 17. kolo hnl Osijek - Rijeka, Gradski vrt 21.11. 15h  (Prikazano: 11166 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 1962

• Senior
Odg: 17. kolo hnl Osijek - Rijeka, Gradski vrt 21.11. 15h
« Odgovori #30 u: Studeni 22, 2015, 12:33:46 »
  • Kek igra koliko može s onim što ima.  Zar zbilja može više s ovom kompozicijom igrača, 4 defenzivna vezna i 2 jedina ofenzivna u autu, što zbog glave što zbog povreda?  Po meni Keku treba skinuti kapu jer je bukvalno izmislio sustav koji liči na nešto, a ima u rukama što ima (i još više nema).  Ovo je apsolutni vrhunac ove ekipe.  Nema lošije izbalansirane ekipe s takvim uspjehom.  Kao što su mnogi pisali, ova momčad nema kvalitetu za prošetati se ligom u stilu prvaka.  Ovo je radna momčad, koju će teško dobiti Dinamo i Hajduk (uostalom, svi - što pokazuje i omjer ishoda utakmica), ali koja će se mučiti apsolutno sa svakim. Jer se bazira na tvrdom bloku i trenucima inspiracije Bezjaka/Tomasova/Sharbinija, koji će ubosti po 1 komad po utakmici.  Nije to tajna.  Zato treba biti realan i jedino što možemo tražiti je popunjavanje na mjestima o kojima već i vrapci pjevaju. 

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Studeni 22, 2015, 12:44:00 »
  • Pa i nije neka novost da ovo nije kvaliteta za naslov prvaka. Svi smo toga svjesni, to su uglavnom šljakeri uz dva-tri igrača koji imaju poneki potez klase (Anas, Tomasov, nekad davno Moises) ali igraju na bljeskove a ne kontinuirano. Nadalje, šampionska momčad uglavnom kontrolira događanja na terenu i djeluje nadmoćno, nešto s čime mi opet imamo problem. Tu je dijelom razlog i Kekov stil kojeg bih ja nazvao hokej-nogomet, a koji se sastoji u tome da lopta ide brzo i što više prema naprijed. Meni je to OK. Ekipe koje imaju dug posjed znaju demoralizirati protivnika koji se po nekoliko minuta ne može sastati s loptom, mi to nemamo. A nekad bi nam dobro došlo kad treba smiriti utakmicu i privesti kraju.

Ali unatoč svemu tome smo prvi na skoro pola sezone, a radnička momčad ima šansu za naslov. Ove sezone su se u HNL-u pojavile neke nove varijable. Ako je u tijeku konačni pad Mamića onda će se valjda konačno početi raspadati i cijela piramida zla koju je izgradio u HNS-u, posebno mislim na sudačku organizaciju koja je bila taj vječni vjetar u leđa Dinamu. Što se same momčadi Dinama tiče, oni i danas imaju nekoliko igrača koji su tehnički nadmoćniji našima, ali kaos oko njih se mora osjetiti. Bez poguranaca i bez prave motivacije i oni prosipaju bodove po HNL-u. S druge strane, odlazak Mamića može pobuditi entuzijazam među njihovim navijačima i uslijed zdravije atmosfere podići također i momčad. Na proljeće je i vrijeme ljepše i tereni bolji što im ide u prilog. Treba vidjeti koji je efekt veći.

Vraćajući se na Rijeku, jasno je da Mance i Juričić imaju posao za odraditi ove zime. Ne da mi se posebno analizirati kakve igrače treba dovoditi, ali za toliko spominjanog Kramarića bih krvlju potpisao da se vrati na jednu polusezonu. Hej, čovjek je lani zabio 21 gol u pola sezone! Ali to je vjerojatno SF.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Studeni 22, 2015, 12:44:26 »
  • Ovo radna ekipa mi ne drži vodu. Ona je radna jer ju je trener tako postavio i jer je stavlja 3 radnika svaku utakmicu. Ta 3 radnika su skoro postala 3 robota. Ja tebi, ti meni, vrati nazad dodaj isprve. Ta trojica nikad, ali baš nikad neće doći u peterac gostiju i zabiti ono što je zabio Mojzes protiv Zagreba. Onda ili neka ih nauči ili neka ima malo više vjere u umjetnike.

brziri

• Gost
    « Odgovori #33 u: Studeni 22, 2015, 13:06:57 »
  • Ova momčad je limitirana, nekreativna, i nije za napad na prvaka, bez obzira na Mamića, Marića, Matoca i ostale
    Nedostaje tu kvalitete, a bez kvalitete nema svrsihodne igre, a bez toga nema dugoročnog uspjeha
    Kad momčad u drugom poluvremenu protiv poluraspadnutog Osijeka jedanput pređe centar i onda Roši nabije loptu u aut nemamo pravo žaliti za bodom ili dva boda.
    Sve se svodi na neka nabijanja ili neuspješne pasove u aut ili nikud a u najboljem slučaju čeka se inspiracija Tomasova (kao na Poljudu) a cijela koncepcija do tada se zasniva na naekakvom defanzivnom bloku
    Kek odlazi !!!!!
    « Zadnja izmjena: Studeni 22, 2015, 13:14:33 od brziri »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Studeni 22, 2015, 13:23:26 »
  • Ova momčad nema kvalitetu Dinama, ali je i dalje kvalitetom druga momčad lige. Hajduk ima par solidnih igrača i dobrog trenera ali nema puno toga što mi imamo.

No, pustimo ostale. Možda se nekima ne sviđa igra Rijeke, ali Rijeka ju ima. Jučer je bilo loše. Bilo je loše još nekoliko puta ove polusezone ali ajmo biti iskreni: ova momčad trenutačno ostvaruje pristojne rezultate. Nije najbolje, ali nije ni za baciti.
    Strpljenja.

I par POJAČANJA na zimu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Studeni 22, 2015, 14:15:22 »
  • ova momčad trenutačno ostvaruje pristojne rezultate. Nije najbolje, ali nije ni za baciti.
    Nije za baciti, ali koliko god to čudno djelovalo, ova jesen je i dalje veliki korak nazad u odnosu na prošlu. Tada smo nakon 17 kola imali 39 bodova, sad imamo 35.

Držimo prvo mjesto sa svega 69% osvojenih bodova. Dinamo ima 65%, to je za njih gore od katastrofe. Naše prvo mjesto je (mnogo) više plod Dinamovih problema, nego naše kvalitete.

Puno još palente imamo za pojest. Nije svako zlo za zlo, iz ovog jučer se mnogo toga da naučit.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #36 u: Studeni 22, 2015, 14:48:33 »
  • Vraćajući se na Rijeku, jasno je da Mance i Juričić imaju posao za odraditi ove zime. Ne da mi se posebno analizirati kakve igrače treba dovoditi, ali za toliko spominjanog Kramarića bih krvlju potpisao da se vrati na jednu polusezonu. Hej, čovjek je lani zabio 21 gol u pola sezone! Ali to je vjerojatno SF.
    E, ali su iza njega igrali i "Voldemort" i motivirani Tomečak, Leovac, Cvijanović... Zamisli Bezjaka, pa i Balaja u takvoj ekipi. Puno golova.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Studeni 22, 2015, 14:52:01 »
  • Dijelim mišljenje uglavnom sa svim postovima na ovoj stranici, povlačim ono jučer kad sam poslao Keka u k :D I ipak nakon (ne)prospavane noći shvatiš da nije on kriv što nakon 90 minuta trke momčad nije u stanju sačuvati loptu 30 sekundi, jer toliko nas je djelilo od pobjede. Korner u 94. minuti i mi uspijemo napravit penal prije isteka te minute... To je do momčadi, ne do njega.

Ali do njega je ipak bezbroj dodavanja Lešković-Močinić-Samardžić kad su svi drugi pokriveni. Tu treba netko tko zna primiti loptu, okrenuti se i krenuti prema golu s njom jer na tu foru izbaciš jednog-dva igrača htio ti to ili ne. Zar je toliki SF naći takvog igrača i dovesti ga u klub? Bit će fora protiv Istre sad ako ne zabijemo u prvih 20 minuta gol...

Nije nama problem napadač, eto nam Bezjaka koji svako kolo zabije po gol i to iz nikakvih šansi uglavnom. Badave ti Ibra u napadu ako ga proigrati zna jedino Tomasov, koji je prestaklen za onakve terene i uvjete...

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Studeni 22, 2015, 19:52:44 »
  • teška utakmica.
    matoc ili je stvarno blentav ili je pravi tattin vojnik. nekako sam mišljenja da je možda i pol/pol...

da nam treba onakva panika u tim zadnjim minutama pa i netreba baš.

škrabini?!?!? pa koliko taj ima kredita kod svih nas i u klubu....

roši leti po krilu stvarno svaka cast. ajde bio je i lijevi bek osjeka umoran ali par prodora vrhunskih. e sad fali malo mirnoće, uigranosti u završnici i to je to

ništa, idemo dalje osvajat bodove, zamislite malo, utakmicu po utakmicu.... ;D

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Studeni 22, 2015, 21:09:04 »
  • teška utakmica.
    matoc ili je stvarno blentav ili je pravi tattin vojnik. nekako sam mišljenja da je možda i pol/pol...

Nemojmo zaboraviti da su suci vrlo često branili boje nekih drugih interesnih sfera, što one prisutne na jugu, što one prisutne u glavnome slavonskom gradu (imali bi Vinkovčani štošta za reći o tome). Nije sve od glavonje.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Studeni 22, 2015, 22:01:26 »
  • Vraćajući se na Rijeku, jasno je da Mance i Juričić imaju posao za odraditi ove zime. Ne da mi se posebno analizirati kakve igrače treba dovoditi, ali za toliko spominjanog Kramarića bih krvlju potpisao da se vrati na jednu polusezonu. Hej, čovjek je lani zabio 21 gol u pola sezone! Ali to je vjerojatno SF.
    E, ali su iza njega igrali i "Voldemort" i motivirani Tomečak, Leovac, Cvijanović... Zamisli Bezjaka, pa i Balaja u takvoj ekipi. Puno golova.

Istina, ali znao je on stvoriti gol i iz ničega kad se ostatak momčadi mučio.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Studeni 22, 2015, 22:08:11 »
  • Ovaj bod me toliko bacio u kurac, da nisam imao mentalne snage stavit golove na jutjub. Još uvijek nemam.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Studeni 22, 2015, 22:35:42 »
  • Vecina vas mora drasticno smanjit ocekivanja i bit ce vam puno bolje. Kazem iz iskustva. Ja sam prosle godine bio psihicki labilan nakon ovakvih tekmi. Sad samo kazem jebiga.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Studeni 22, 2015, 23:44:28 »
  • Vecina vas mora drasticno smanjit ocekivanja i bit ce vam puno bolje. Kazem iz iskustva. Ja sam prosle godine bio psihicki labilan nakon ovakvih tekmi. Sad samo kazem jebiga.
    To nije poanta života.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Studeni 23, 2015, 01:21:03 »
  • Nije zivota kluba ali mog je. U ovom slucaju. Jer cinjenca je da smo mi svi svjesni da je ovo limitirana ekipa i bilo bi cudo da osvoje naslov. Ne toliko jer su limitirani nego jer ce se uvijek kad bude kljucno ukazat neki Matoc. Ako kuzis kamo ciljam

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''