• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ljetni prijelazni rok 2016/2017  (Prikazano: 107322 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Ljetni prijelazni rok 2016/2017
« Odgovori #870 u: Rujan 16, 2016, 21:45:25 »
  • svi ste hejtali bočkaja kada sam ga spominjao ovdje da ga treba dovesti, ali baš svi. evo dečko sa 20 godina jedan od najboljih bekova lige, zabija, asistira, biti će samo bolji..
    Ja ni ne znam tko je taj Bočkaj.  :o
    Dakle... nismo svi. Ali baš svi. ;)

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #871 u: Rujan 17, 2016, 01:07:48 »
  • http://www.corrieredellosport.it/news/stadio/calciomercato/2016/06/06-12175011/calciomercato_il_sassuolo_valuta_sala_zappacosta_e_bockaj/?cookieAccept

navodno ga je i sampdoria htjela još u 6. mjesecu na to sam tek sada naletio nisam bio u toku jbg, a lokosi su platili 500k odštete interu sudeći po transfermarktu ::)

ima tih dobrih mladih igrača u našoj ligi ali sve dinamo na vrijeme pobere.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #872 u: Listopad 02, 2016, 11:29:18 »
  • U Novom listu, Pušnik kaže da je Rijeka, jer "kao, mi nismo to u mogućnosti", platila za Črnica 900k ojra  :o. Zvuči mi jako, jako puno. Morati ćemo dignuti kriterija za Matica. Ipak je plaćen 1.5 Bradarića :D.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #873 u: Listopad 02, 2016, 11:36:44 »
  • U Novom listu, Pušnik kaže da je Rijeka, jer "kao, mi nismo to u mogućnosti", platila za Črnica 900k ojra  :o. Zvuči mi jako, jako puno. Morati ćemo dignuti kriterija za Matica. Ipak je plaćen 1.5 Bradarića :D.
    Ma to su Pušnikove izlike kojima smiruje svoje navijače, jer se njihov južnjački ego ne može nosit s idejom da je igrač izabrao Rijeku ispred Hajduka ne zbog para već zbog činjenice da je Rijeka u ovom trenutku barem peterostruko poželjnija i prestižnija destinacija.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #874 u: Listopad 02, 2016, 11:43:10 »
  • Što nismo bili spremni platit Radoševića 1M? U tom kontekstu mi 900K za mini Slovenca ne izgleda nemoguće.
    E sada da Pušnik priča priču je isto moguće. Ako se sjećate tako su prije i napumpavali cifru koju smo istresli za Bradarića. Čekaj malo....  ???
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #875 u: Listopad 02, 2016, 11:52:20 »
  • Korado je spominjao 500 tisuća.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #876 u: Listopad 02, 2016, 19:00:37 »
  • Pušnik je mislio reći "nismo mi u stanju isplatiti za Crnčića niš" pa je onda bacio cifru samo da baci.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #877 u: Listopad 17, 2016, 16:16:28 »
  • 25 minuta transfermarkta sa fokusom na poziciju lijevog beka, klasično tražio samo ekipu sa našeg govornog područja. Bez ozbiljnih analiza, čisto statistički pogled na same igrače. Pojma nemam jesu li rupe defanzivno, ofanzivno, u glavi ili sve od navedenog. Ali šanse su da ako ćemo gledati tj. ako gledamo tu poziciju (a kako se u PSK nerijetko čuje, "uvijek se traži lijevi bek" i "uvijek smo aktivni na tržištu") neki od ovih bi se mogli/trebali naći u Srećkovoj bilježnici.

Prvo trojica koji bi u njoj bili podcrtani i zaokruženi, ozbiljna imena iz ozbiljnih klubova:

Leart Paqarada - reprezentativac Kosova, rođen u Bremenu, ima i nastupe za Albaniju. 22 godine, ugovor ističe na ljeto. Igra u 2. Bundesligi, u Sandhausenu, prošao škole Bayera i sitno Werdera. Posljednje dvije sezone standardno igra 2. ligu, 55 nastupa za klub i 10 asistencija.
    Naser Aliji - rođen u Makedoniji, dvojno državljanstvo Albanije i Švicarske, od prošle god igra za Albance. Prošao sve kategorije u Baselu i Švicarskim reprezentacijama, ovog ljeta preselio iz Basela u Kaiserslautern, isto 2. Bundesliga. Ugovor do 2019., preko 80 nastupa u 1. i 2. švicarskoj ligi. Agent kao od onog Kukuruzovića što je trebao kod nas.
    Dejan Trajkovski - 24 godine, ove sezone otišao u Twente na posudbu iz Domžala, tamo igra standardno. Na pragu reprezentacije, ugovor do 2018.g.

A sad malo sitnije ribe:

Erik Janža - lijevi bek Maribora, sa 135+ nastupa u 1. ligi i sitno golova i asistencija, jedan nastup za Sloveniju. Ugovor do 2018., standardan ove sezone, prošle li-la.
    Aljaž Krefl - prešao u vodeću Olimpiju prošle sezone, nije se nešto naigrao. Nešto nastupa u mlađim uzrastima Slovenije, ugovor do 2019.g.
    Karlo Bručić - preselio u Izrael iz Lokomotive ovo ljeto za 500 tisuća eura, nepoznato trajanje ugovora, ima skoro 118 utakmica 1.HNL u nogama + prošao sve mlađe uzraste reprezentacije. Koliko sam pohvatao, između njega i Pivarića "odabran" je Pivke.
    Stipo Marković - ističe mu ugovor sljedeće ljeto, igra u Širokom čitavu karijeru, pozivan u U21 par puta, solidnih 106 prvoligaških utakmica sa nepune 23 godine

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #878 u: Listopad 19, 2016, 08:45:59 »
  • Glede lijevog beka u zimskom prijelaznom roku, imam ja jednu ideju, malo je rizična i možda nam se ne isplati, ali tko ne riskira, ne profitira.

Ponudimo PAOK-u u zamjenu za Marina Leovca (da podsjetim, bivšeg hrvatskog reprezentativca, beskičmenjaka koji je promijenio i državljanstvo da bi su uguzio u reprezentaciju, čovjeka koji već ima i koju godinu na grbači) perspektivnog Leonarda Zhutu, standardnog makedonskog reprezentativca i prvotimca prvoplasirane ekipe HNL-a koji je svojom predstavom u Istanbulu u kvalifikacijama EL ostavio bez daha sve prisutne skaute, čovjeka koji nije ni u hladnoj i dalekoj Švedskoj zaboravio na domovinu, karakternog dečka koji samo može napredovati i razvijati se u svojoj karijeri. I da dokažemo koliko smo ludi, ponudimo PAOK-u i neku lovu pride.

Pa bi li samo lud čovjek odbio ovakvu ponudu?
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #879 u: Listopad 19, 2016, 09:25:22 »
  • Glede lijevog beka u zimskom prijelaznom roku, imam ja jednu ideju, malo je rizična i možda nam se ne isplati, ali tko ne riskira, ne profitira.

Ponudimo PAOK-u u zamjenu za Marina Leovca (da podsjetim, bivšeg hrvatskog reprezentativca, beskičmenjaka koji je promijenio i državljanstvo da bi su uguzio u reprezentaciju, čovjeka koji već ima i koju godinu na grbači) perspektivnog Leonarda Zhutu, standardnog makedonskog reprezentativca i prvotimca prvoplasirane ekipe HNL-a koji je svojom predstavom u Istanbulu u kvalifikacijama EL ostavio bez daha sve prisutne skaute, čovjeka koji nije ni u hladnoj i dalekoj Švedskoj zaboravio na domovinu, karakternog dečka koji samo može napredovati i razvijati se u svojoj karijeri. I da dokažemo koliko smo ludi, ponudimo PAOK-u i neku lovu pride.

Pa bi li samo lud čovjek odbio ovakvu ponudu?

Mali problem je što se grci i makedonci baš ne vole. Dajmo im Šarbu + Harisa (ipak je čovjek odigrao 40 utakmica u rusiji zar ne?) + plus milion eura

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #880 u: Listopad 19, 2016, 12:10:02 »
  • Mali problem je što se grci i makedonci baš ne vole. Dajmo im Šarbu + Harisa (ipak je čovjek odigrao 40 utakmica u rusiji zar ne?) + plus milion eura
    ma našli bi Zhuti neke grčke korijene  ;)