• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatski kup, polufinale, Slaven - Rijeka, utorak 05.04.2016., 17:30h  (Prikazano: 17041 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Hrvatski kup, polufinale, Slaven - Rijeka, utorak 05.04.2016., 17:30h
« Odgovori #61 u: Travanj 06, 2016, 18:11:40 »
  • FALA KURCU!

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Travanj 06, 2016, 18:15:08 »
  • Pa svakako veseli ovaj istup.

Ali ako ćemo tražiti dlaku u jajetu, da, sve što je Sandro napisao je istina. Mrvicu blaža verzija ovoga trebala je biti u novinama u nedjelju ili ponedjeljak na PSK. Jer tad smo imali -2 i priliku za kratkoročno prvo mjesto što bi u HNL-u bio presedan nakon toliko odigranih kola. Tad se vidjelo da bez nas promjena čeka identična utakmica u Kupu, znači planski se išlo igrati 0-0? Ili zabiti gol i biti siguran? Kakav je to mentalitet?

Također mi je drago što je pogodio sa dolaskom u subotu u Koprivnicu (bio na TV čak u razgovoru sa Koradom) i što je, pogotovo nakon danas, vidio da ipak nije sve bajno bajno.

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #63 u: Travanj 06, 2016, 18:54:13 »
  • Pročitao sam ovaj intervju s Miškovićem, ništa on nije shvatio nažalost, jer je tri rečenice prije kraja intervjua negirao najbitniju stvar zbog čega je naša igra takva kakva je. Ali dobro, Mišković plaća, Mišković odlučuje.
    Kad se nekom treneru jedne za naše HNL pojmove jake ekipe sa odličnim financijama, ugovorima i uvjetima treninga i rada dogodi da spuši od npr. Nedelišća u hrvatskom kupu, jbga dogodi se šta sad, i Real spuši od trećeligaša u španjolskom kupu jednom u 15 godina... ali kad nekom treneru ekipa 2 godine zaredom u Europa Ligi ne zabije niti jedan jedini gol na gostovanjima u grupnoj fazi, i kad u domaćem prvenstvu ta njegova za HNL pojmove space shuttle ekipa muku muči sa jednim Zadrom koji je pred raspadom i gašenjem i čiji igrači plaće nisu vidjeli godinu dana, ili kad tom istom treneru 7 puta u istoj sezoni ekipa remizira protiv Inkera i Belupa i uzme 10 bodova od mogućih 21, onda je degutantno govorit o tome da su krivci igrači i njihov karakter. Pogotovo što se igrači mijenjaju svake sezone, odlaze i dolaze novi, pa nemogu uvijek ti igrači bit karakterno u kurcu i nemogu bit uvijek oni krivci za lošu negledljivu i bezidejnu igru.
    Tako da mene ovaj Miškovićev istup u članku uopće ne veseli ali me ni ne čudi, nešto mora reć reda radi, a sve je to ionako predstava za medije i navijače, trla baba lan... doduše vjerujem da je Mišković stvarno jako razočaran ispadanjem u kupu jer je kup bio natjecanje koje nam je bilo dozvoljeno osvojit, samo jebiga sjebale su nas Kopićeve ljute farmaceutske trupe.
    Ono što meni nije jasno je to da se nakon ove jučerašnje utakmice u kupu digla velika prašina i nezadovoljstvo, a par dana ranije nakon one sramotne utakmice u prvenstvu protiv tog istog Belupa prešlo se nekako preko svega toga onako kao da je nebitno uz Kekovu famoznu izjavu kako je u utorak najvažnija utakmica sezone... To mi samo dodatno potvrđuje moju teoriju o prvenstvu i kupu.
    « Zadnja izmjena: Travanj 06, 2016, 19:37:02 od Futpeg »

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #64 u: Travanj 06, 2016, 19:41:32 »
  • Mi na neki pozicijama imamo jako dobre igrače za kriterije ove lige (Bezjak, Tomasov, Rista, Gavranović, Matei, Samardžić, Lešković), ali nitko od njih ne sudjelouje u izgradnji igre. Tu smo slabi, prosječni. Zapravo mi je na našem primjeru jako zanimljivo kako unatoč tome šta jedna ekipa u nogometu ima 11 igrača, promjena samo jednog, o dvojici da niti ne pričam, može strašno promijeniti stvari.

Da smo space shuttle za ovu ligu - zapravo i nismo upravo zbog tih slabih karika (vezni red koji ne zna igrati prema naprijed + Zhuta), ali da imamo pravo očekivati više od 1 pobjede od 8 utakmica protiv Slavena i Intera, kao i više nego mučenja protiv Istre - to da.

Sumirao bih: mi smo više kao klub (financije, infrastruktura, organizacija...) nego kao ekipa space shuttle za konkurente, osim NajKatolika.

Početak je travnja, problemi su očiti, i ima dovoljno vremena da napravimo prave poteze koji će donijeti napredak. Sad, koliko ima novaca za onog Rumunja iz TIRovog videa  :D...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Travanj 06, 2016, 20:20:55 »
  • ...Trener? Nema to veze s trenerom Kekom. S ovim igračima na klupi je mogao sjediti i Gashi... –  rekao je Mišković koji je definitivno teško probavio, zapravo uopće nije, ovaj poraz u Koprivnici....

svaka cast predsjednice ali nimalo se ne slazem s tim,bas suprotno ako imas igrace koje nemoras uciti igrat onda ti je najbitnije takticki postavit i motivirati.u koprivnici u obe utakmice nisu pokrili niti jedan segment od ova dva.trener itekako ima s tim,nisam za ostavku ali nek malo promozga o igri,mijenja i ne gleda stalno prema novinarima i trazi krivca u svima samo ne u sebi.

evo link za clanak http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Damir-Miskovic-Bistre-glave-povuci-cemo-neke-poteze-uzdrmala-me-ova-sramota?meta_refresh=true
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Travanj 06, 2016, 20:28:09 »
  • Pa ne znam, meni je kombinacija Gavranović-Matei-Tomasov-Bezjak uz bok Dinamovoj Soudani-Fernandez-Pjaca-Henriquez. Drugi je par rukava što nama 180 minuta igru vodi Miral Samardžić nabijanjem lopti sa svojih 40 metara na ultra visoke spomenute igrače. Tu se zna tko je kriv. Žuta što ne prelazi centar? Da li mu se ikada na treningu reklo da pokuša preći centar i napraviti dupli pas? 23-godišnji igrač koji je eto na neku foru dospio i do reprezentacije i on ne zna u 8 mjeseci istrenirati jedan ozbiljan prelazak centra? Šta se radi na treninzima?

Mi bi trebali moći bez problema igrati i sa Malešom i sa Močinićem od prve minute u sredini terena i igrati ofanzivno, ali za to treba uigravati akcije, otvarati strane, razmišljati bez lopte i raditi linije kretanja, i onda ne bi bilo toliko paralelnih dodavanja između središnja 2 veznjaka odnosno cetralna 2 braniča.

CP sa članka onog:
    Citat:
    Cijela utakmica bez tri spojena dodira s loptom?
    – Igrali smo kao divlje svinje... Nije bilo akcija, dodira lopte. Kao da su igrači slučajno spušteni padobranom na zeleni travnjak.
    I onda kasnije
    Citat:
    Trener? Nema to veze s trenerom Kekom. S ovim igračima na klupi je mogao sjediti i Gashi

Notorna glupost. To je isključivo do trenera. Trener je zadužen za postavljanje i uigravanje momčadi, ako nema akcija, onda nema jer ih nisu na treningu ni radili.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #67 u: Travanj 07, 2016, 06:57:25 »
  • Pa ne znam, meni je kombinacija Gavranović-Matei-Tomasov-Bezjak uz bok Dinamovoj Soudani-Fernandez-Pjaca-Henriquez. Drugi je par rukava što nama 180 minuta igru vodi Miral Samardžić nabijanjem lopti sa svojih 40 metara na ultra visoke spomenute igrače. Tu se zna tko je kriv. Žuta što ne prelazi centar? Da li mu se ikada na treningu reklo da pokuša preći centar i napraviti dupli pas? 23-godišnji igrač koji je eto na neku foru dospio i do reprezentacije i on ne zna u 8 mjeseci istrenirati jedan ozbiljan prelazak centra? Šta se radi na treninzima?

Mi bi trebali moći bez problema igrati i sa Malešom i sa Močinićem od prve minute u sredini terena i igrati ofanzivno, ali za to treba uigravati akcije, otvarati strane, razmišljati bez lopte i raditi linije kretanja, i onda ne bi bilo toliko paralelnih dodavanja između središnja 2 veznjaka odnosno cetralna 2 braniča.

CP sa članka onog:
    Citat:
    Cijela utakmica bez tri spojena dodira s loptom?
    – Igrali smo kao divlje svinje... Nije bilo akcija, dodira lopte. Kao da su igrači slučajno spušteni padobranom na zeleni travnjak.
    I onda kasnije
    Citat:
    Trener? Nema to veze s trenerom Kekom. S ovim igračima na klupi je mogao sjediti i Gashi

Notorna glupost. To je isključivo do trenera. Trener je zadužen za postavljanje i uigravanje momčadi, ako nema akcija, onda nema jer ih nisu na treningu ni radili.

Sve 5, svaka primjedba na mjestu. Kad gledamo analitički, ima brdo nelogičnosti, da ne kažem nerazumijevanja, ali za početak - dobro da je promijenio diskurs prema problemu. Jer, do utorka nije bilo "nikih" problema, uz obavezno "pa šta bi ljudi htjeli?!?". I vrijedi mi ova isprika navijačima, to mi je ok. Više (ili barem trenutno) nas se ne gleda kao provokatore ili ljude koji ne vole dovoljno klub. To me zapravo najviše smetalo; netko ti padne s Marsa nakon 30 godina izbivanja, pa ti konstantno soli pamet kako ne voliš klub, ili ne pokazuješ ljubav na pravi način, istovremeno i sebe naziva najvećim navijačem, što mi je.. too much.
    29.08.2013., proud to be there

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #68 u: Travanj 07, 2016, 12:38:04 »
  • Ja bih volio da klub angažira sportskog pihologa koji će raditi sa svim uzrastima. Ako imamo mjesta za 'doktoricu' Bakarčić koja se razumije u sportsku medicinu ko Marica u krivi racku, onda svakako moramo zaposliti i sportskog psihologa.
    Taj bi bio zadužen za sve uzraste i mislim da bi njegov kvalitetan rad donio velika poboljšanja u kratkom roku za cijeli nogometni pogon našeg kluba.

Offline black label

• Forza Fiume
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Travanj 07, 2016, 16:22:15 »
  • Ja bih volio da klub angažira sportskog pihologa koji će raditi sa svim uzrastima. Ako imamo mjesta za 'doktoricu' Bakarčić koja se razumije u sportsku medicinu ko Marica u krivi racku, onda svakako moramo zaposliti i sportskog psihologa.
    Taj bi bio zadužen za sve uzraste i mislim da bi njegov kvalitetan rad donio velika poboljšanja u kratkom roku za cijeli nogometni pogon našeg kluba.
    uzet cirota za motivatora,jer ocito igraju ko da nije u pitanju 1. mjesto,ali ozbiljno mislim da je to sastavni dio velikih ekipa,sportski psiholog koji ce  komunikacijom s igracima pomoci da izvuku najbolje od sebe.
    moze neki iz vana ,samo da brzo nauc jezik,isto ko sa fizickom spremom,kod nas nije bilo kvalitete pa je doveden maranza,i vidi se razlika.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #71 u: Travanj 07, 2016, 17:46:22 »

Ne mislim pametovati, ali već sam na ovom forumu, davno, pisao nešto na ovu temu. Još jednom bih podsjetio - ovo je tipična zabluda s ovih prostora. Sportski psiholog se ne angažira kad ne ide, ili kad je ekipa u problemu. Nije dobro što sve ove godine nikome nije palo na pamet angažirati sportskog psihologa. Psihološki trening mora biti planiran, programiran i ukomponiran u kondicijski trening i to je jedini pravi put. Angažirati psihologa kad ne ide je totalno besmisleno.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #72 u: Travanj 07, 2016, 17:47:15 »
  • Kabul 23, sorry... zapravo si dobro napisao - "koji bi radio sa svim uzrastima". That's it.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Travanj 07, 2016, 22:03:48 »
  • http://sportske.jutarnji.hr/on-bi-u-buducnosti-mogao--voditi-dinamo-trener-koji-je-rijeci--uzeo-kup--a-vjerojatno-i-prvenstvo/1556351/

Samo idiot bi uzeo Dinamo dok su Mamići tamo. Kopić mi ipak izgleda malo bistrije od toga. Jer da je u tom sistemu onda bi bio trener Lokomotive, a ne Slavena.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #74 u: Travanj 07, 2016, 22:50:06 »
    evo, o čemu sam pisao...
    http://www.jutarnji.hr/video--rijeka-izbacena-rijetko--videnim-oruzjem-evo-kako-je-kopa--revolucionarno--nabrijao--svoju-momcad-/1556618/