• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL klubovi - sezona 2016/17  (Prikazano: 105250 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: HNL klubovi - sezona 2016/17
« Odgovori #330 u: Listopad 02, 2016, 10:49:34 »
  • Da citiram Keka, pardon Fornaxa : 'moramo biti svjesni koliko objektivno vrijedimo'
    Trenutno nas na prvom mjestu ne drže kiksevi protivnika već vlastita dobra igra. A danas u derbiju niti troznak nije siguran,a sigurno je samo da meni osobno svaki rezultat odgovara, jer me iskreno zaboli đon...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #331 u: Listopad 02, 2016, 11:15:39 »
  • Osobno bih najviše volio X, ako ne može, onda nek Dinamo dobije 6:1

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #332 u: Listopad 02, 2016, 11:30:05 »
  • Jeste vas dvojica mrvicu pošandrcali? :D

Svaki bodovni suficit je dobar, neovisno o tome kako je nastao.

Citat:
    Da citiram Keka, pardon Fornaxa
    8)

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #333 u: Listopad 02, 2016, 13:52:51 »
  • Volio bi da tovari nekim čudom izvuku bod.
    7 dana bi prijetili, pumpali se, slavili titulu i onda ih izjebati i išpricati na sve rupe da odu kući u čudu što im se dogodilo.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #334 u: Listopad 02, 2016, 18:05:51 »
  • Hajduk borben, ali ovdje će bit jako sretni ako uspiju izvuć bod. Dinamo dominantan u svim segmentima. Antolić tresnuo prečku.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #335 u: Listopad 02, 2016, 18:59:36 »
  • Plus 6 plus 7

A sada samo jako. Jos ce oni negdje kiksat. I jedni i drugi. Osijek je pokazao da ipak nece moci pratit taj tempo

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #336 u: Listopad 02, 2016, 19:14:34 »
  • Nije mi jasno, a vjerojatno nije ni njima samima, kako nisu zabili gol. Ono što je Žeferson falio  :o...

No, zadovoljni smo. Prednost je opipljiva.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #337 u: Listopad 02, 2016, 19:23:59 »
  • Je-be-no. :)

FF!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #338 u: Listopad 02, 2016, 22:30:46 »
  • Dobar rezultat za nas. Iako valja biti iskren da im je Kalinić skinuo nekoliko izuzetno opasnih udaraca (a ni Livaković nije ostao dužan po tom pitanju).
    Čini mi se da je Hajduk napredovao od kada sam ih zadnji puta gledao (protiv nas), imaju neki plan prenošenja lopte iz šesnaesterca prema napadu, a izgleda da su i uboli par, za njihove prilike, solidnih igrača.
    Rekao bih da je Dinamo dominirao u prvom poluvremenu i da osim onog sumnjivo poništenog gola Hajduk nije ništa pokazao. Drugo poluvrijeme je već Hajduk i nešto kombinirao, a Dinamo kad je izvukao Fernandesa je osjetno pao.

Uglavnom, Kek je apsolutno u pravu kada ponavlja kao navijen: moramo se nama baviti i pokušati brat bodove gdje stignemo, a ovi ostale zanemariti. Ali, nek on to govori, po meni igre koje prikazuju ovaj Dinamo i ovaj Hajduk su debelo ispod onoga što trenutno pokazuje Rijeka. Jedino po čemu nas nadmašuju je količina glupih, nepotrebnih, ružnih faulova, valjalja po podu i kmečanja (ajd mi imamo Vešovića ali on navija za Zvezdu pa se ne broji).

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #339 u: Listopad 03, 2016, 15:14:08 »
  • Samir Toplak danas u SN:

"Prvak? Rijeka izgleda zastrašujuće moćno, kao nikada do sada. Da me se pita, radije bih igrao pet puta s Dinamom nego jednom s Rijekom."

;D
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #340 u: Listopad 10, 2016, 10:55:41 »
  • http://www.regionalexpress.hr/site/more/drosina-dobiva-novi-travnjak-veruda-svlaionice-i-sjedalice

Napokon. Taj stadion je prije pet godina prošao kroz dosta temeljitu renovaciju, ali bez zamjene krumpirišta. To mi nikad nije imalo nikakvog smisla.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #341 u: Listopad 11, 2016, 17:41:58 »
  • Pretučen Bruno Marić u Stobreču. Bez težih posljedica nažalost.

Nisam pobornik cipelarenja, bejzbol palica i metalnih šipki, ali ovaj je zaslužio svaki udarac koji je dobio.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #342 u: Listopad 11, 2016, 18:15:12 »
  • U trenu kada ovakve stvari dozivljavamo kao uspjeh onda smo stvarno dotakli dno.. onaj koji digne ruku na drugog covjeka kakav god on bio u tom trenu pada nize od Sukera i njemu slicnih...

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #343 u: Listopad 11, 2016, 20:39:41 »
  • Točno..

Pustimo sad nogomet, ovakve stvari su apsolutno nedopustive. Ovo je čisti promišljeni, organizirani pokušaj ubojstva (bokserima i palicama u glavu meni nije ništa drugi nego pokušaj ubojstva), nikakav afekt, nikakva "gužva", nikakva dvojbena situacija.. nekoliko pojedinaca se dogovorilo i smišljeno napalo jednog čovjeka (naravno herojski njih 5-6 na jednog). Vjerujem da će ih pohvatat brzo, a nadam se da će onda postupanje i kazna biti oštri i primjereni.

Bruno Marić može bit loš nogometni sudac, može slučajno ili namjerno oštetiti razne klubove u raznim situacijama, može biti i direktno potplaćen, prevarant i kriminalac (a postoje institucije za to utvrditi i procesuirati), ali zbog njega nije nitko ostao bez oca / sina / brata, a zbog ovih je skoro mogao. Bruno Marić je po svemu sudeći govno od čovjeka, ali ovakvo uzimanje pravde u svoje ruke je vraćanje u predcivilizacijska vremena i samo glupan se može time ponositi.

Da je napadnut bilo tko drugi bi se ovo bezrezervno osuđivalo kao najveći mogući primitivizam i kriminal, ali kad je riječ o čovjeku koji je, pazi sad, na par nogometnih utakmica donosio odluke protiv nas i koji je pjevao s igračima Dinama, onda je u redu da (skoro) umre i pol države to odobrava i likuje.  :o

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #344 u: Listopad 11, 2016, 22:16:41 »
  • Da je napadnut bilo tko drugi bi se ovo bezrezervno osuđivalo kao najveći mogući primitivizam i kriminal, ali kad je riječ o čovjeku koji je, pazi sad, na par nogometnih utakmica donosio odluke protiv nas i koji je pjevao s igračima Dinama, onda je u redu da (skoro) umre i pol države to odobrava i likuje.  :o

Naravno da nije u redu da umre, ali kad mene koji sam kontra svakog oblika nasilja totalno zaboli briga da li su mu što slomili ili ne, to meni samom najviše govori gdje stojim na toj temi. Smeće od čovjeka i briga me što mu se dogodi. Nikog neću slaviti pa je stoga razumno da ću aktere nazvati budalama, ali da ću reći da ne razumijem, neću. Isto kao situacija sa bakljama na EURO-u.

Ima ona "naravno da ne, ali" što je zapravo jedna bljak spoznaja - kada već ti ljudi nemaju nikakvog srama i morala i "institucije" to sve ignoriraju kao i sam HNS, možda ipak nije katastrofa da shvate kako ipak postoji netko tko će (neopravdano) pravdu uzeti u svoje ruke.