• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Nogomet općenito  (Prikazano: 34496 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Nogomet općenito
« Odgovori #271 u: Travanj 20, 2021, 21:34:07 »
  • Kakav poraz svih ali najvise pereza i agnellia koji je podnio ostavku na mjesto predsjednika juventusa.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #272 u: Travanj 20, 2021, 21:37:07 »
  • Ode i Woodward iz mutda.
    Još da UEFA svih kazni s izvacivanjem iz euro natjecanja na godinu dve i na konju smo.
    A Barca i Tottenham u bankrotu.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #273 u: Travanj 20, 2021, 21:43:29 »
  • da su face ovi iz uefe  bi trebali u kontranapad pa smanjit broj mjesta za klubove iz lige petice.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #274 u: Travanj 20, 2021, 21:49:33 »
  • da su face ovi iz uefe  bi trebali u kontranapad pa smanjit broj mjesta za klubove iz lige petice.

Genijalna ideja. Ja se nadam jednoj jebenoj kazni za sve... koliko god mi neki od njih bili i dragi.
    29.08.2013., proud to be there

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #275 u: Travanj 20, 2021, 21:50:42 »
  • Totalno to. Nek vrate sistem s 16 ekipa.  8)

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #276 u: Travanj 20, 2021, 21:56:35 »
  • Wow, kakav ekspresni raspad! Vec se pojavljuju teorije da je radila tajna diplomacija UEFA-e prema nekim klubovima. Ne bi me cudilo.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #277 u: Travanj 20, 2021, 22:02:54 »
  • Juventus opovrgnuo vijest da je Agnelli dobio otkaz. Ali, ako je ono što Čeferin govori istina, Agnelli je zaista rijetko viđena pizda od čovjeka. Oprostite na vulgarizmu. :)

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #278 u: Travanj 21, 2021, 00:11:45 »

Genijalna ideja. Ja se nadam jednoj jebenoj kazni za sve... koliko god mi neki od njih bili i dragi.

Pročitao negdje da bi primjerena kazna bila da im se smijene uprave te da im vodstvo preuzme udruga "Naš Hajduk".
    Drakonska kazna bi to bila ako se mene pita. Ali ok!

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #279 u: Travanj 21, 2021, 09:05:56 »

Pročitao negdje da bi primjerena kazna bila da im se smijene uprave te da im vodstvo preuzme udruga "Naš Hajduk".
    Drakonska kazna bi to bila ako se mene pita. Ali ok!

Ma meni više smrdi da je stariji brat iz Međugorja iz dosade sve ovo zakuhao. Ovi tvrdoglavi se neće nikad povuć iz Superhik-lige, ali odustajat će ova "buranija" koja se jedva utrpala u tu elitu. Pa nitko neće ući unutra kad je već ovakva reakcija, ali nitko... do Dinama. Možda i Osijeka, jer je Mađar nezasitan i glup.
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #280 u: Travanj 21, 2021, 09:14:23 »
  • UEFA ako sada ne iskoristi priliku i ne vrati u natjecanja klubove manje razvikanog renomea na bazi njihovih sportskih rezultata u nacionalnim prvenstvima to više nikada neće učiniti. A i maju priliku.
    Nogomet je sasvim nešto drugo od ostalih sportova što se praćenja i masovnosti zaluđenika tiče i ovih par klubova bi uskoro bilo zamijenjeno nekim drugim "veličinama". Ovi superligaši trenutno imaju svjetsku popularnost samo zato jer se nonstop vrte po medijima, da se sutra umjesto njih počinje toliko spominjati neki drugi klub brzo bi interes ovih povremenih nogometnih fanova s kraja svijeta otišao tim "novim" klubovima.

Samo, znate što će im se desiti? Ništa, dobiti će dodatne povlastice.
    Već su im išli na ruku promjenom formata natjecanja, a sada će im još malo ići niz dlaku. Previše je to međusobno slizano.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #281 u: Travanj 21, 2021, 09:30:30 »
  • Pa za početak trebali bi se svi skupa zamisliti zašto su u minusima koji se mjere u stotinama milijuna eura i je li rješenje uvijek u tome da se traže još više i više para od TV, navijača i sponzora, ili da se malo stave pod kontrolu transferi i plaće igrača. Ali nemam iluzija...

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #282 u: Travanj 21, 2021, 09:39:35 »
  • A i pitanje je zašto su PSG i slični "velikani" odustali od SL? Je li im UEFA ponudila neke povlastice na temelju kojih su odustali od SL?

Uglvnom, znati će se puno više u slijedećih nekoliko dana kada ćemo vidjeti hoće li biti kakve kazne za pučiste. Mislim da se neće ništa dogoditi, osim što bi Premier Liga mogla kazniti svoje pučiste oduzimanjem bodova (a i priča se nešto o promjeni zakona). Ali iskreno - i to mi zvuči nadrealno.
    Jedna zanimljiva posljedica je da su i Woodward i Agnelli dali otkaze na vodeća mjesta u europskoj udruzi klubova (koja je parter Uefe ako dobro kužim), što znači da moglo doći do promjene pozicija moći u istoj i možda malo više sluha za malene. Ali sumnjam.

Ostaje nama dobri stari HNL i borba za mjesta u konfederacijskog lizi! Jeee! 

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #283 u: Travanj 21, 2021, 09:53:28 »
  • PSGov predsjednik je predsjednik beIN sports grupe koja ima televizijska prava na LP do 2024 u Francuskoj i prava na još par drugih natjecanja za reprodukciju u ostatku svijeta/SAD. Znači sam bi sebi pucao u nogu. Uostalom, ista ova FIFA i UEFA podržavaju/organiziraju SP u njegovom Katru...
    Bayern i Borussia su u Njemačkoj gdje zakonom navijači imaju 50+1% glasova oko odluka kluba (ne znam detalje, na što se odnosi i sl.), a to su klubovi kojima - osim RB Leipziga koji je dokaz da se i to može zaobići - ne upravljaju američki bogatuni koji "ne razumiju koncept ispadanja iz lige". Ovo je inače citat neimenovanog člana Uprave jednog engleskog kluba koji je trebao biti u SL.

Tako da svi oni imaju svoje razloge. I onda su još PSG i Bayern tj njihovi predsjednici ni krivi ni dužni dobili vodstvo u ECA (europska klupska organizacija) nakon što je Juventusov debil Agnelli podnio ostavku.
    « Zadnja izmjena: Travanj 21, 2021, 09:55:27 od TIR »

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #284 u: Travanj 21, 2021, 10:02:16 »
  • "ne razumiju koncept ispadanja iz lige". Ovo je inače citat neimenovanog člana Uprave jednog engleskog kluba koji je trebao biti u SL.
    Amerikanci ne koriste pojmove kao što su "klub" ili "društvo". Oni imaju "franšize", a lige su im putujući show business. Netko tko je odrastao u tom mindsetu teško može razumijeti europske koncepte.

Ali ono što me oduševljava u cijeloj toj američkoj debilani je što 100% privatnim "franšizama" gradovi grade stadione pod ucjenom da će se franšiza jednstavno preseliti u grad koji ponudi više. Dinamo pokušava nešto slično u Zagrebu (jedino što su oni u malo težoj poziciji jer ne mogu prijetiti selidbom).