• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. pretkolo EL, HNK Rijeka - Istanbul Basaksehir, Četvrtak 04.08.2016, 20:15  (Prikazano: 12515 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Gdje se mogu vidjeti snimke golova/utakmice?

Online moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Hvala!

Online moreplovac

• Forza Fiume
Hvala!
Pardon moja greška, nema tu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Damir Mišković nakon Basaksehira: Ne mogu sakriti ponos onime što smo prikazali. Ponosan sam na igrače i navijače, na sve Riječane koji su nas vjerno podržavali svih 90 minuta i kreirali fantastičnu nogometnu atmosferu.
Ovakva Rijeka, Rijeka svih nas, uvijek pobjeđuje. Krepat ma ne molat!

Bljak. Ovakva Rijeka je ispala jučer.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume

Offline standby

• Forza Fiume
Ovako kad.gledas golove shvatis koliko je Varga golman za prskala

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Haha gledam drugi gol, Prskalo skače mislio da će lob opet biti, kad ono čevapi :D

Online moreplovac

• Forza Fiume
Prskalo je možda mogao kod drugog bolje reagirati.
A Ristovski kum oba gola. Šteta.
Kod one gužve Males ko stijena.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Maleša bi stvarno volio zadržati tu još ohoho vremena. Razumijem da je on u karijeri zaradio siću u usporedbi sa Tomasovom, Bezjakom ili Samardžićem npr., i radi toga bi tu "egzistenciju" transferom prije osigurao Malešu nego ovoj dvojici kao što smo napravili. Zahvalan i kvalitetan igrač, pravi borac na terenu, stvarno mi ne pada napamet netko kvalitetniji od njega na toj poziciji u našoj ligi. Navijam za njegov ostanak još dugi niz godina, iako sam svjestan koliko je to nerealno nažalost.

Online moreplovac

• Forza Fiume
Da se njemu ponudi ugovor u rangu najjačih, ako već nije.
Svidjelo mi se u par navrata kad je krenuo naprijed, napravio je dar mar, šteta da to ne radi češće, dali su to obaveze iza ili strah neznam ali ima kapaciteta neiskoristenih.

Offline m

• Veteran
Apsolutno se slazem. Ako vec ne zele probijati nekakvu granicu visine ugovora neka mu daju to kroz bonus ili kakogod, ali zadrzite Malesa. Za one kratkog pamcenja - obrana nam se konsolidirala prosle sezone kad se on vratio. Nakon odlaska Brezovca mi vise nemamo takvog igraca, ni blizu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Kad pogledaš koliko smo razbijača imali: Brezovec, Radošević, pa i Močinić. Ostali bez njih, a mogli bi i bez Maleša.
Ako on ode, morati ćemo potpuno početi igrati za gol više, i to cijelih 90 minuta.

Offline Futpeg

• Morčić
  • **
Kad pogledaš koliko smo razbijača imali: Brezovec, Radošević, pa i Močinić. Ostali bez njih, a mogli bi i bez Maleša.
Ako on ode, morati ćemo potpuno početi igrati za gol više, i to cijelih 90 minuta.

Pa to bi bilo fenomenalno, iz tvojih usta u Božje uši!

Offline River92

• Morčić
  • **
Ova utakmica je već zaključena, ali moram se sa malim zakašnjenjem malo osvrnut na Rumunja koji je sudio. Odavno nisam vidio suca (u HNL nikad!!! kad je u pitanju dobrobit Rijeke) koji nastupa onako odriješito, rekao bih pravedno, koji produžuje utakmicu na poluvremenu 3 min cca, te koji je produžuje na kraju 4 min da bi za svako valjanje Turaka još dodao koju sekundu na prvotno zamišljeno vrijeme nadoknade. Svaka čast! Vjerujem da bi ovako svaki sudac trebao suditi ali u HNL-u ja to nikad nisam vidio, naravno dečki u modrom se tu ne računaju, oni igraju dok ne pobjede (najčešće).