• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 5. kolo HNL HNK Rijeka - HNK Lokomotiva Stadion Subota 13.8 Rujevica 21 sat  (Prikazano: 12354 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Prvo, debelo smo u offtopicu ovdje.

Generalno svi forumaši hoće nazad na Kantridu i tu nema spora, ali ne treba gajit iluzije i mislit da će se stare cijene karata vratit na novoj Kantridi. I tamo će karte bit relativno skupe i opet će bit nezadovoljstva.

Ali došao je privatni kapital i računica je jasna, nitko neće svojom lovom gradit stadion i onda puštat ljude džabe unutra. Zašto Mamić nije uložio neku lovu iz Dinama u Ruglomir sve ove godine?

A karte za tekmu su skupe i kod prebogatih klubova vani, mislim da je na Allianz areni najjeftinija karta (kad sam ja bio) bila 50 EUR. Mislite da prosječnom Nijemcu to nije skupo?

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume
A karte za tekmu su skupe i kod prebogatih klubova vani, mislim da je na Allianz areni najjeftinija karta (kad sam ja bio) bila 50 EUR. Mislite da prosječnom Nijemcu to nije skupo?
Isuse, još najbolje da idemo uspoređivat HNL i Bundesligu, jednu od tri najjače lige svijeta, i k tomu još Bayern, za koji igraju megazvijezde.  ::)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2016, 12:04:43 od Fornax »

Offline koma

• Veteran
Glupo je tu uopće više o tome raspravljati. Cijena je previsoka i točka. Amen. Ove usporedbe kina, kazališta, koncerata, auta, bundesliga i slično su bezvezna i uzaludna. Ali u klubu su se odlučili na taj put, pa neka im. 3000 gledatelja na lokomotivi sve kaže. Jadno

Offline koma

• Veteran
Da budem malo uvjerljiviji:
CIJENE ULAZNICA ZA UTAKMICU HAJDUK - RIJEKA:

Tribina sjever: 40 kuna

Tribina jug: 40 kuna

Tribina istok: 60 kuna

Tribina zapad: 80 kuna

Doći će sigurno više od 3000 ljudi, makar im igrao radčenko i bili u prvoj. S ovim se treba uspoređivati i komparirati.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Da budem malo uvjerljiviji:
CIJENE ULAZNICA ZA UTAKMICU HAJDUK - RIJEKA:

Tribina sjever: 40 kuna

Tribina jug: 40 kuna

Tribina istok: 60 kuna

Tribina zapad: 80 kuna

Smradovi, ne tretiraju nas kao derbi.  ;D

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Zašto bi nas i tretirali kao derbi. Pa ne igraju dva ravnopravna kluba.  ;D ;D

Offline joy_division

• Forza Fiume
Isuse, još najbolje da idemo uspoređivat HNL i Bundesligu, jednu od tri najjače lige svijeta, i k tomu još Bayern, za koji igraju megazvijezde.  ::)

Ne kompariram nikakvu Bundesligu nego samo kažem da su i vani karte skupe za prosječnog čovjeka.

Drugo, ne možemo komparirat cijene Dinamovih i Hajdukovih karata s nama, svi znamo i zašto. Mi pokušavamo funkcionirat na principima tržišne ekonomije i imamo privatni kapital, a oni su i dalje u varijanti socijalizma gdje netko drugi ulaže u infrastrukturu koju koriste. Također, grad Rijeka nikad nije stao iza svog nogometnog kluba kao Zagreb i Split.

Ok, da zaključimo raspravu, karte su preskupe i ljudi zbog toga ne idu na utakmice Rijeke. I ja smatram da bi pretplata trebala bit zeru jeftinija, ali obzirom da je situacija takva kakva je i da drugog kluba nemam, tu sam di jesam. Ja si na sreću to mogu priuštit. Razumijem i ljude koji stvarno nemaju i kojima je to problem. Ali ne slažem se s onima koji si to mogu priuštit, ali uredno seru da je preskupo i to im je alibi za ne ić na tekme.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Imaš plusic od mene
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo