• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 7. kolo 1.HNL HNK Rijeka vs HNK Slaven B. Stadion Rujevica 27.8.2016 u 21 sat  (Prikazano: 7996 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
..a fora mi je bila ona nova ajmo Rijeka, opcenito dobra atmosfera.

Nije to nova :) Pjevala se u 90ima i početkom 2000ih.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
nakon pregledanog sazetka mogu mirne savjesti rec ako je bio penal za inter,i penal za hajduk protiv nas onda je bio i ovaj za nas protiv belupa.
Ne mogu se nikako složit. U oba prethodna slučaja je postojao fizički kontakt, dok mi se ovdje čak čini da je Matei nagazio igrača Slavena i bacio se. Da mu je sudac dao žuti za simuliranje, nitko mu ne bi imao šta prigovorit. Jedino što je stvarno bilo opasne igre. Možda je čak sudac mislio da je tu bilo kontakta.
povuci potegni,matei se baca na koljeno ,desno od igraca slavena ,isto ko sto se igrac intera lijevom nogom baca i trazi kontakt,kontakt se ostvaruje nakon sto je on vec u vodoravnom polozaju,u letu,a ne pada jer ga je martic srusio.a ercegov penal,majkice mila,usporavanje ercega i onda valjda visestruko uvjezbavani osjecaj slabine niskog tlaka,takodjer padanje pocinje ranije .
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
nakon pregledanog sazetka mogu mirne savjesti rec ako je bio penal za inter,i penal za hajduk protiv nas onda je bio i ovaj za nas protiv belupa.
Ne mogu se nikako složit. U oba prethodna slučaja je postojao fizički kontakt, dok mi se ovdje čak čini da je Matei nagazio igrača Slavena i bacio se. Da mu je sudac dao žuti za simuliranje, nitko mu ne bi imao šta prigovorit. Jedino što je stvarno bilo opasne igre. Možda je čak sudac mislio da je tu bilo kontakta.
povuci potegni,matei se baca na koljeno ,desno od igraca slavena ,isto ko sto se igrac intera lijevom nogom baca i trazi kontakt,kontakt se ostvaruje nakon sto je on vec u vodoravnom polozaju,u letu,a ne pada jer ga je martic srusio.a ercegov penal,majkice mila,usporavanje ercega i onda valjda visestruko uvjezbavani osjecaj slabine niskog tlaka,takodjer padanje pocinje ranije .
Ovdje se moramo složit da se ne slažemo, jer nema smisla.

Offline D2

• Forza Fiume
Ovdje se moramo složit da se ne slažemo, jer nema smisla.

Eto ipak ste se na kraju složili. Harmonija, mira, povjerenja i međusobnog uvažavanja i dalje traje među članovima foruma. ;D
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
to te ja pitam,zato je nas grad zakon ,mozemo imat razlicita misljenja a opet se slagat
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo