• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6. kolo 1.HNL HNK Hajduk vs HNK Rijeka Stadion Poljud Split 21.8.2016 u 21 sat  (Prikazano: 17372 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Znaci otpali su Ajayi i Gorgon. Austrijancu jos nisu gotovi papiri. Ebala ih administracija...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline PIVA

• Pionir
Znaci otpali su Ajayi i Gorgon. Austrijancu jos nisu gotovi papiri. Ebala ih administracija...

Zasto onda u novom listu riveti pise da ima pravo nastupa?  Netko siri dezinformacije ili ih sam izmislja?

Offline toshiro75

• Pionir
S obzirom na loše odigrano drugo poluvrijeme protiv lokosa, nekako mi je općenito preveliki optimizam u zraku oko ove utakmice.

Ne doživljavam kao neki veliki hendikep što su oni igrali u četvrtak.

Smrdi mi na remi.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Pa zakonu velikih brojeva naš niz nepobjedivosti protiv Hajduka negdje mora stati. Niti zazivam poraz niti mislim da su bolji od nas, ali činjenica je da trenutno izgledaju dobro, igraju hrabro i prati ih sreća.
Opet sve ovisi o nama i našoj igri, ali nekako smo zapeli poslije ispadanja od Turaka. Nama je imperativ bit u egalu s Dinamom do kraja prijelaznog roka, a onda ćemo planirat dalje.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online Fornax

• Forza Fiume
Pa zakonu velikih brojeva naš niz nepobjedivosti protiv Hajduka negdje mora stati.
Naš niz protiv Hajduka negdje sigurno hoće stati, ali ne postoji nikakav zakon koji kaže da će to sutra biti vjerojatnije nego što je bilo zadnji put.

To o čemu ti sad pričaš nije "zakon velikih brojeva", nego "kockarska zabluda" (uvjerenje kako ishodi prethodnih utakmica, bacanja kocke, novčića i sl. imaju efekta na ishod prve slijedeće utakmice, bacanja novčića, kocke itd.).  ;D

Nažalost, sportski komentatori koji u životu nisu pročitali ništa osim Sportskih novosti stalno briju po tom "zakonu velikih brojeva" pa doprinose toj zabludi. Jednom sam čuo Dragu Ćosića kako pita: "je li statistika opće znanost?".  ;D

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
Hahahahah... dobar komentar Fornax. Iako mislim da Joy nije doslovce mislio na "zakon".
Treba razbijati ove nadri-kvazi-znanstvene gluposti. Još da Blanki netko objasni da joj mitološka bića ne mogu pomoći u skoku u vis, osim u vidu vlastite motivacije kroz samoobmanjivanje.

On topic: bojim se sudaca. Sada je u "interesu hrvatskog nogometa" da Hajduk ne nastrada, pa bi im i poguranac dobro došao.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Nisam baš optimističan jer će nam vezni igrači biti Bradarić i najvjerojatnije Mišić. Nije baš neka kvaliteta ako ćemo biti iskreni. Plus, Elez ne bi trebao igrati - znači Šofranac. Hmmm...  Dosta nam je ekipa nebalansirana. Naprijed imamo kvalitete, ali srednji red i obrana su nam (malo) tanki.
Andrija Šević će teško krenuti od početka, a Čanadžiju je Kek verbalno izmaltretirao u utorak pa ni on ne bi trebao igrati (od početka).

Ne znam... Moramo ići na 3 boda jer se rasprodaja kod Dijelazabickl nastavlja. Nisam ih jučer gledao, ali čitam da su bili loši. A mogli bi biti još lošiji.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 20, 2016, 12:36:44 od Ton(i)to »

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume

Online Fornax

• Forza Fiume
Nisam baš optimističan jer će nam vezni igrači biti Bradarić i najvjerojatnije Mišić. Nije baš neka kvaliteta ako ćemo biti iskreni. Plus, Elez ne bi trebao igrati - znači Šofranac.
Krasno, Brada notorni kikser, Mišić možda i najsporiji vezni kojeg sam ikad gledao kod nas, a Šofranac mi je prema do sada pokazanom potpuni šrot.

Offline black label

• Forza Fiume
Ma Misic je spor al kad vidim kako doda loptu nekako zaboravim na taj manjak brzine. Bas ima fin touch. Mada...ovo nisu utakmice gdje to dolazi do izrazaja. Dica ce vrsit brutalan pritisak na njih dva u sredini i nekako imam los osjecaj. Posjed ne vjerujem da cemo imat, sto je ustvari ok s obzirom da je to Kekova filozofija, no s druge strane, ovo nije ona obrana od zadnjeg poljuda tako da ono...

Ne bih volio da izgubimo. Barem remi.

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Dica će krepat nakon pol sata ako budu vršili brutalan pritisak, pogotovo jer su u četvrtak navečer bili još u Izraelu, a u četvrtak igraju i uzvrat pa malo će i u glavi bit gubljenja.

Online moreplovac

• Forza Fiume
Meni također Mišić nije loš, jedino po meni, njemu fali samopouzdanja  kao i Canadziji, s time da mi on ima i dribling i vic.
Meni niti Sofranac nije loš, dva stopera koja vole igrat s loptom na našoj polovici i potencijalno zajebat su mi previše, jedan mora bit rezolutan i bez komplikacija rijesavat situaciju, uz to lik izgleda ko izbacivac i neda se zajebavat,što dobro dolazi kod pokušavanja nametanja po kom su južna braća poznata.
Ako ne budemo bahati, skromni i bez podcjenjivanja krenemo, gotovi su.
Imamo umjetnike u napadu, možemo puno.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Futpeg

• Morčić
  • **
Ajde ne kukajte, poderat ćemo ih sutra ko ja onu trebu neki dan na zadnjem sicu auta!  8)  Samo jako, samo Rijeka, samo Armada !!!

Offline at72

• Pionir
Malinska, Šilo, jel zna netko gdje se moze pogledat utakmica /kafić/?

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Nekakvo mrtvilo ovdje na forumu pred derbi... ili su svi forumaši bili na Splitskom kolodvoru danas pa se ne stignu javiti.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2