• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6. kolo 1.HNL HNK Hajduk vs HNK Rijeka Stadion Poljud Split 21.8.2016 u 21 sat  (Prikazano: 17373 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Smradarić nakon penala imao još jedan krivi pas, zatim do kraja poluvremena nevidljiv.

Franko odličan. Gavranović isto. Bezjak, Risto i Vešo jako dobri. Zuta ne može protiv Ohandze, zapravo općenito nisam zadovoljan pokrivanjem Ohandze.

Online duke

• Junior
Mladoženja bi mogao biti ono što nam fali.
Igraju samo po Žutinoj strani,svi vide da imamo prelošeg  igrača na toj strani, ne znam zašto se tu ništa ne poduzima.

Offline ispod stijena

• Veteran
Mladoženja je trebao zabiti dva komada...Malo mi djeluje pogubljen iako lik kuži igru. Zato sam i bio za trasnsfer Leškovića ako je uključivao zamjenu.

Inače, odlična igra Mišića, kad neće nitko...

Bradariću ovo nije prvi put da je nesmotren. i to više nije slučajno.

Mene brine taj vezni red u defanzvi, tu je velika rupa. A pravednicima se odbijaju lopte kao na pladnju. Jebemti smislenu akciju nisu odigrali, tako već dva mjeseca i sere ih

Offline black label

• Forza Fiume
Ajde sad bar imamo veznjaka koji razmislja o suparnickom a ne svom golu. Bas me zanima dal bi slavio da je zabio...ne vjerujem. Al doduse ne bi bilo ni bitno. Steta

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online Fornax

• Forza Fiume
Zuta je (in)direktno kriv za Hajdukov gol. Ohandza ga je prošao kao da ga nema, pa centrirao. A oko penala nema baš previše dileme. Čak i sad kad me prošao inicijalni bijes mogu mirne duše reć da je Brada za mene kao igrač Rijeke gotov. Nema više šansi, previše ih je dobio, i sve ih je prokockao. On je uteg, i vrijeme je da ga se odreže.

Online Fornax

• Forza Fiume
Prije sam branio Zutu, al nema više smisla, ovo je kriminal šta on radi. Komotnu pobjedu nam dovodi u pitanje svojim neznanjem.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Žuta i Bradarić. Bez njih to je druga momčad totalno.

A Kek nakon odlične igre uspije me nanervirat nekako, jer sa igračem više protiv mrtvog Hajduka sa 2 boda prednosti nama u 88. minuti ulazi stoper umjesto ofanzivnog veznog. A na klupi Gerald, Handžić pa i taj Martić (ne bi mogao dva penala skriviti ipak).

Ali dobro, šteta nije pet čisto reda radi. Svima sretan put nazad, i neka se paze tovarskih zasjeda po pumpama. :)

Offline river

• Forza Fiume
Sad nakon što je utakmica završila sa još jednom pobjedom mogu i to napisati: otkad je Kek u Rijeci nisam gledao nijedno gostovanje u Poljudu. Večeras sam imao želju i čak došao u kafić sa Arenom, ali kad je počelo nisam se mogao natjerati. Praznovjerje je već uzelo previše maha, ali ako je za opće dobro, neka bude. ;D

Čestitke na velikoj pobjedi! I prvi smo na tablici, ista gol razlika kao Dinamo ali gol više smo dali. Jedva čekam komentare onih koji su gledali.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Dobro, pobjeda je tu, Andrijašević je ono šta nam je falilo, Bezjak 2 komada. Fino.
Ristovski kralj. Lik je bomba od igrača, čak ga je i komentator na kraju nahvalio.

Loše stvari su uglavnom uvijek iste: već ste napisali Bradarićeva naiva, Zhutina nekvaliteta i kolektivno zatvaranje dok smo u vodstvu.

Šta se to događa s Gavranovićem? Tražio je zamjenu prije faula na njemu, a bila tek 49.-a minuta.

Online duke

• Junior
Malo neki put već kad je protivnik već na konopcima umjesto da još stisnemo mi kao da se usporimo.
Osim Bradarića koji je smotan i Žute koji nema pojma ni Matei nije baš ostavio neki dojam i zabrinut sam za njega.
Valjda Gavranoviću nije ništa ozbiljno.

Navodno je sutra konačno gotovo sa Maticom i dolazi kod nas
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogomet/Ekipa/Domzale/Novica/Crnic-z-glavo-ze-drugje.aspx

Online Fornax

• Forza Fiume

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"

To moderna verzija "šamaranje južnog magarca" :D?

Online Fornax

• Forza Fiume
Ma to Bezjak praši Mirtu Šurjak.  ;D

Offline ispod stijena

• Veteran
Najvažnija je pobjeda koju treba potvrditi protiv Belupa.

Kao što je  i očekivano, Hajduk bez igre. Dao dva gola iz prekida i prijetio iz prekida. Tako su i Ukrajince nakrcali.
Sad su dobili osam komada u dva kola pa nek se kurče.

Desna strana kao uvijek, forte. Šteta, Vešović je ipak više u karijeri igrao braniča nego ofenzivca inače bi u prvom poluvremenu one dvije dobre akcije završio ili kvalitetnijim udarcem ili dodavanjem.

Gavran je u prvom poluvremenu dokazao klasu. Bezjak je bezuvjetan borac, ali se vidi da je na krilu puno lošiji igrač nego u špici iako onaj ubačaj Ristovskog na početku drugog poluvremena pravi napadač trpa glavom i još stigne pitati: "Dante koji kut i visina?"

Franco je donio taj ulazak iz drugog plana i skok i igru.

Mišić. Tu vrlo osporavan, netko govori spor  :o. A ja sam ga vidio u prvom poluvremenu kako niže igrače uz lijevu aut liniju. I jedini koji je u drugom poluvremenu stao na loptu i slao istu u prazan prostor za Ristovskog.

Onaj tko bi trebao dobiti kritiku uz "dvojac" je Matei. Niti se nudi niti je išta napravio na širokom prostoru. Ako ovo nije utakmica za njega ne znam koja je. Dolaskom austrijanca i slovenca, Rumunj je definitivno višak. Mislim da ćemo na polu sezoni izgubiti igrač koji nije pokazao sav svoj potencijal ili je zapravo - igrač za plažu i nogomet na pijesku.

Još jednom...Bravo Rijeka!

Offline joy_division

• Forza Fiume
Nakon ove utakmice ja baš i nisam prezadovoljan. Hajduk B nam je dao dva gola, a trebalo ih je u 16 m zabit i ne dat im disat, Jest da je onaj smrad od Jovića bezočno natezao za njih i kod kriterija prekršaja, o penalu da ne govorim, ali ovo mi moramo rješavat s manje stresa.

Ali Kek je takav, on nikad neće ić unakazit i ponizit protivnika, uvijek će ručnu spustit. A Pušnik je napravio istu grešku kao i njihovi prethodnici, išao nas je napast i dobio po lampi. Hajduk će nas dole dobit kad uzmu Pamića za trenera.

Od naših Ristovski, Gavran, Mišić i Bezjak bolji od ostalih, Žuta i Bradarić loši, ostali solidni.

Na Bilom kutku prvo uvjerenje da je penal za njih čist, penal za nas izmišljen, onda ipak malo samokritike, pa onda red vrijeđanja i patetičnih odustajanja od utakmica ove sezone. Preporučam svakome kao lako štivo pred spavanje.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."