• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6. kolo 1.HNL HNK Hajduk vs HNK Rijeka Stadion Poljud Split 21.8.2016 u 21 sat  (Prikazano: 17382 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
I stiže nam prvi Jadranski derbi ove sezone. Iako na Poljudu nitko nije favorit osim ajduka kako to domaćini vole reći predviđam da ovaj Hajduk protiv ove Rijeke nema što uopće tražiti osim loptu u vlastitoj mreži.

Taktika je svima već odavno jasna, tovari će na krilima dišeta letiti po terenu 40 minuta a onda u dva kontranapada će Rijeka zabiti dva gola. Ispreljen Hajduk ući će i u drugo polovrijeme opet na krilima dišpeta ali pošto ne igra Maleš malo teže mogu sanjati crveni i penal u zadnjim minutama.

Nadam se povećem broju Armade u Splitu, raspjevanu Torcidu dok im Rijeka gazi momčad uz hit noćas je naša fešta. Badbeat kampanju cijeli tjedan dolazi Rijeka.

Danas(utorak) bi trebali odigrati pripremnu utakmicu s Naprijedom da vidimo gdje su naše pridošlice, a za one koji neznaju drugi tjedan povodom Bartoje 24.8 u 18 sati na stadionu Mavrinci odmjeriti će snage Grobničana i Rijeke. Ulaz je 20 kn.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Nego, će se igrati ovo uopće ili će im udijeliti odgodu?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
Prema NL - igra se.
Nikad mi neće biti jasno po kojim kriterijima se ravnaju kod odlučivanja igra li se utakmica ili ne. Zašto se odgodio Haj-Din, a zašto se neće odgoditi Haj-Rij? Mislim... jasno mi je, ali opet. :/

Što se tiče naših Gorgona ima pravo nastupa pa se nadam da će skamenit Poljud.

moja prognoza: 1-3
Bezjak, Matei i Gorgon iz penala (ulazi u 60toj umjesto Mateia).

Momčad:
Prskalo
Ristovski Mitrović Elez Žuta
Andrijašević Bradarić
Vešović Gavranović Matei
Bezjak

Offline black label

• Forza Fiume
Desit će se i nama sutra da će nam trebat odgoda pa će bit kajla...

Oni su na naše odgode pristajali. Ono kad je bilo zbog atletike i nevremena. Doduse ovisi to i o hnsu ja mislim..

Uglavnom..toliko o nekom popravljanju odnosu. Nije da me briga...#samokažem
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline PIVA

• Pionir
Koliko se sjecam nisu pristajali, dapace na svaku odgodjenu utakmicu su kukali zbog neregularnosti prvenstva jer se nekome tko nisu oni izaslo u susret.

Offline c00lme

• Morčić
  • **
Desit će se i nama sutra da će nam trebat odgoda pa će bit kajla...

Oni su na naše odgode pristajali. Ono kad je bilo zbog atletike i nevremena. Doduse ovisi to i o hnsu ja mislim..

Uglavnom..toliko o nekom popravljanju odnosu. Nije da me briga...#samokažem
Zbog atletike su digli viku i galamu ako se dobro sjećam... A nevrijeme, zar nisu oni tada trebali u rijeku doputovat pa kao nisu mogli a primorje je došlo do Dubrovnika?
Ko ih jebe, nema odgoda, ako smo mogli mi u tursku, pa Osijek, pa opet turci... Moze i gamad tovarska

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline black label

• Forza Fiume
Ma dobro..znam da je nesto bilo. Nisam ni ja za odgodu..samo kazem, bude li nama trebala...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Ma dobro..znam da je nesto bilo. Nisam ni ja za odgodu..samo kazem, bude li nama trebala...

...opet je ne bi dobili.

Da je neki razuman razlog bi mi bilo jasnije, ali oni igraju utakmicu u četvrtak i žele premjestiti onu u nedjelju. Ajde daj. Kako će onda na proljeće kada bude isti ritam srijeda-subota, hoće li i tada odgađati utakmic?

Offline black label

• Forza Fiume
Istina da

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Haj_Din je odgođeno automatizmom jer bi Dinamo igrao 2 utakmice unutar 48 sati ako se ne varam.
To sa odgodama nema nikakvog smisla. Pravilo, kako god bilo, i bez iznimaka. Jbg, ako oni ili sutra mi nisu u stanju igrati HNL i Europu onda neka odluće što im je bitnije. Tko recimo Engleze ikad pita za zdravlje?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline morska krava

• Veteran
Haj din je odgođeno jer je odgovaralo i jednima i drugima.  Da je jedna ekipa rekla ne, ne bi se dogodilo.
Meni njihov zahtjev za odgodom  pokazuje da opet nisu ništa naučili.  Dakle, umjesto da iskoriste situaciju u kojoj će nama faliti možda i najbolji defanzivac lige, u kojoj Gordon nije spreman, a Andrijašević se tek vraća od ozljede.  Posjeta će im biti značajnija jer je vikend, a u slučaju (senzacionalnog) pozitivnog rezultata iz Izraela, publika bi im mogla biti igrač više, možda ne kao onomad u Dugopolju, ali. . .
Umjesto da iskoristite sve navedeno, protiv vjerojatno najslabijeg mrskog rivala u zadnje vrijeme oni opet misle da su ključan faktor u toj utakmici.
Kakvi tukci.

Najbolje da se liga ni ne igra dok oni ne završe sa Europom.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Mislio sam da je loše što Males ne igra a onda mi palo napamet da on ima zanimljivu povijest u utakmicama s hajdukom,stoga bolje nek odmori.
Drugo mislim da nema šanse da Franko zaigra kao centralni vezni, on je u ofenzivi.
I ovako nespremni gorgon je više nego dovoljan za zadnjih 30 minuta i uništavanje njihove obrane.
Volio bih da je na lijevoj strani neki bek koji zna više igrat da Matei dođe više do izražaja, ali svejedno mislim da će Matei zasjat punim sjajem protiv njih, da neće stići biti tih euforicnih napada.
Rjesavamo utakmicu u prvom poluvremenu.
Bilo ko strijelac, Matei asistent.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline joy_division

• Forza Fiume
Drugačije su bile okolnosti odgode Din-Haj zbog igranja u utorak i puta u Tbilisi. Ali činjenica je da je interes hrvatskog nogometa isključivo interes Dinama.

Uglavnom, treba ovo iskoristit, pogotovo ako budu imali aktivan rezultat večeras.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online Fornax

• Forza Fiume
Uglavnom, treba ovo iskoristit, pogotovo ako budu imali aktivan rezultat večeras.
Dosad ih je posralo, imali su dvije ekipe koje se po rezultatima nisu ni kvalificirale u Europu. Lasi koji je bio tek 7. u Rumunjskoj, i Vorskla koja je u Ukrajini bila 5. sa samo 11 pobjeda iz 26 utakmica. Jest da su Maccabi i Hajduk po Transfermarktu skoro izjednačeni, ali tamo je Hajduk debelo prenapuhan (4,5 mil. € za Nikolu Vlašića, how yes no).

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Večni derbi režimskih miljenika je bio odgođen jer su ovi dole igrali u četvrtak - što znači da nisu mogli već u subotu igrati, a NajKatolici su morali igrati u utorak. Dakle, jednima nije odgovarala subota, drugima nedjelja. Mislim da je odgoda bila ok.

Istina, prije 3 sezone smo mi igrali s najvećim vjernicima u nedjelju kada su oni imali neke Luksemburžane u utorak.

Večeras ću pogledati utakmicu iz razloga šta je to naš sljedeći protivnik.