• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. kolo 1.HNL - HNK Rijeka vs HNK Dinamo - Stadion Rujevica -18.09.2016 u 19:00  (Prikazano: 17007 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Pogledao sam Lyon - Dinamo i da. Dinamo nije dobro izgledao. Pogotovo na bekovskim pozicijama i tu bi ih mogli unakazati. Matei/Gorgon/Vešović. Tkogod bude igrao na krilu. Ali, ono što im kod Lyona nije uspjevalo je proslijeđivanje lopte do napadača. Ili bi u sredini terena izgubili dvoboj protiv fizički i trkački moćnijih francuza ili bi upali u ofsajd zamku.
Znamo zašto igra na ofsajd zamke protiv Dinama u HNLu je pucanje u nogu, čak i da imamo najuigraniju obranu svemira (pada na pamet Arsenalova sveta četvroka Winterburn, Dixon, Admas, Keown). A naša obrana je sve samo ne super uigrana. Dakle, ako se donekle kopira Lyonov koncept onda ih treba nadjačati u sredini. Zato će Maleš sigurno igrati, a vjerujem i Bradarić koji bi djeluje agresivnije od Mišića. Vešovića tu također vidim baš iz tog razloga, ali bojim se da će itekako biti na radaru sudaca.
Žutu naprijed nećemo gledati. To je sigurno. Ali zato bi Ristovski i Gorgon? mogli Pivariću zagorčati život.
Dodajmo sporog Schindenfelda i mogli bi tu dar mar napraviti. Jedino je pitanje kako će im Jonas odigrati. Taj bi nas mogao izmesariti ala Leko.

Uglavnom, bit će zanimljivo vidjeti naših prvih 11. Po meni će Kek pustiti Gorgona na klupi i započeti sa: Vargić, Ristovski, Mitrović, ELez, Žuta, Maleš, Bradarić, Vešović, Andrijašević [editirano nakon moreplovčeve intervencije], Matei, Gavranović. Iako bih volio vidjeti Gorgona iz prve i ne gledat Mateia (jednostavno mi se čini da to nije igrač za ovakvu utakmicu ili za neke velike domete - toplo se nadam da će me demantirati). A možda se iz preventivnih razloga Vešovića pošalje u shopping u obližnju mljekaru.

Također, ako se Cici sapuna daska - onda sigurno pobjeđujemo. A ne bi me čudilo da je tome tako.
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2016, 11:26:41 od Vado mangnar »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
zasto si izostavio andrijasevica,recimo on bi meni u tvom sastavu igrao umjesto misica,a umjesto bradarica misic,bradaric je sklon nekim slucajnim guranjima u 16m,pa uzrokuje penale olako,a i vise mi pase misic jer ima loptu,bolji mi je.
agresivno na njihov vezni red mislim da mozemo zaboravit zbog sudija.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
zasto si izostavio andrijasevica
Tolk'a mu je glava da sam zaboravio na njega.  :) :)

Uglavnom, slažem se. Iako mislim da bi i da će Bradarić imati prednost nad Mišićem.

Offline river

• Forza Fiume
Mislim da smo u hnl povijesti samo jednom razvalili Dinama. I to one godine s Tomom Ercegom, završilo je 4:2.

Da, a sjećam se da smo zadnjih 10 minuta bili u takvom raspadu da se 4:4 nije činilo nemogućim.

Mene nažalost nema na utakmici, uživajte i neka bude pobjeda Rijeke.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
I tako...

Dan prije tekme imam dojam da se svi više bave Volarićem nego predstojećim derbijem. Vidim da se okolo ponovno rasplamsavaju i teorije zavjere (tko, koga, s kime).
I sada Prskalo na jutarnjoj kavici i limunadi neki dan čita već 14. reakciju u NL umjesto da čita o tome kako smo svi nabrijani na predstojeću tekmu. A-ha, neće to utjecati na nikoga - možeš misliti.
Baš me zanima što mu tako prođe po glavi kada pročita izjavu na forumu u stilu 'Znate svi, nisam više nabrijan na te derbije kao nekad. Nije to to. Trava je zelenija nego prije.'

Pa istina je da ni mene ništa ne brije... sada, jer imam tisuću i jedan problem kojim se moram baviti. Ali sutra, recimo cca 30 minuta prije tekme...

since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
I još par servisnih informacija:

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Jos-samo-danas-povlastene-cijene-Za-derbi-s-Dinamom-ostalo-samo-700-ulaznica
Ostalo dakle još SAMO 700 ulaznica na istoku (rekli bi skoro cijeli jedan I sektor!?). Zapad rasprodan (podnaslov) ili skoro rasprodan (tekst). Izvor podataka u najmanju ruku upitan :)

http://www.mojarijeka.hr/vijesti/promjena-trase-linije-7a/
Iako ne dolazim autobusom izgleda da bi ovo moglo pogodovati onima koji to rade.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
ja sam daleko a nabrijan sam ko da je sad tekma

Offline Fornax

• Forza Fiume
Ostalo dakle još SAMO 700 ulaznica na istoku (rekli bi skoro cijeli jedan I sektor!?).
Više, svaki sektor ima oko 600 mjesta (nešto manje).

Bit će na kraju rasprodano, ali da je navala, nije.

Offline black label

• Forza Fiume
Losa je prognoza. Smanjit ce se to sutra na 300.

A i da...nekako se ne osjeti neka atmosfera. Valjda jer svaki put pojedemo govno. Ili razocara ekipa ili Kek ili useru suci.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline kabul23

• Veteran
cijena karte 100km ,ako se ne varam...
i onda se čude što ima 'još samo 700' praznih mjesta!

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Uvijek mi je fascinantno kako ljudi uglavnom progutaju jesku bez da stanu i razmisle. Volaric upotrebljava rijec 'samo' i onda navodi praznu cifru vecu od jednog cijelog sektora. Prvo, nema sanse da mu je itko iz kluba dao tocnu informaciju. Drugo, ovo je ili 'neprimjetno' dodavanje ulja na vatru ili tekst napisan od 'one stvari'. Da sam djelatnik PR kluba, rekao bi da ili nema pojma ili da pokusava biti akter.
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2016, 16:55:32 od Gnjusna Izdajica »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
jeska ili ne. Karta je vecini ljudi - preskupa.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
jeska ili ne. Karta je vecini ljudi - preskupa.
Zar i ti sine Brute?

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Jbg kad je. :)