• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 24. kolo HNL-a, Hajduk - Rijeka, stadion Poljud, subota 11.03. 17:00 h  (Prikazano: 15222 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Kada bi se među navijačima Rijeka provela anketa da li bi rađe pobjedu na Poljudu ili prvenstvo nisam siguran da bi rezultat bio 100% za prvenstvo.

Već rečeno ovdje, ulazimo u fazu matematike (po Keku smo uvijek tu i bili). 3 boda su 3 boda bez obzira tko je s druge strane.
Inače, po mojim opsežnim kalkulacijama ulazimo u posljednju fazu prvenstva, jer očekujem proslavu prvaka na slijedećem Jadranskom derbiju.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 24. kolo HNL-a, Hajduk - Rijeka, stadion Poljud, subota 11.03. 17:00 h
« Odgovori #1 u: Ožujak 06, 2017, 17:38:33 »
  • Kada bi se među navijačima Rijeka provela anketa da li bi rađe pobjedu na Poljudu ili prvenstvo nisam siguran da bi rezultat bio 100% za prvenstvo.
    Uvijek se nađe neka budala.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Ožujak 06, 2017, 20:57:54 »
  • Ma ja bi potpisao i oba poraza samo da uzmemo naslov...jebo Hajduk.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Ožujak 06, 2017, 21:18:24 »
  • Jebe mi se za 'ajduk. Jedina želja je da zadnje kolo u Zg odemo s +4 i da mi ništa ne sjebe tjedan dana pijanstva i odsutnosti od kuće.

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #4 u: Ožujak 06, 2017, 21:23:02 »
  • Brod Rasprodan u jedan dan stvarno pomalo iznenadjjuće.... :o
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Ožujak 06, 2017, 21:50:26 »
  • brod se prodavao tri dana?

ali da. rasprodan je danas oko 20:30...
    ofc ja sam dosao u 20:50....

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Ožujak 08, 2017, 10:57:14 »
  • Znači opet Zebec...meni nikako ne leži taj Zebec. I Križarić opet maše. Ali dobro...vidjet ćemo ajde.

Imam osjećaj da će ekipa s broda imat zanimljiv doček. A moglo bi i nama koji idemo s autom bit zanimljivo  8) Party on
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Ožujak 08, 2017, 12:44:37 »

• Zanimljivo, još 3 dana do 'Ajduka, a tu sve skupa 7 postova o utakmici.
    Razmazili su nas rezultati protiv njih prošlih godina pa ih sada doživljavamo slabije nego Intera i Slaven.
    S razlogom, jer izgubili smo od njih više bodova nego od Hajduka ali .... nadam se da u Keku još uvijek živi sjećanje na njihov podcjenjivački odnos spram nas. Nastavak dominacije mora se održati, jer ako im samo malo dopustimo da dignu glavu probudit ćemo im ego, a tko će onda moći disati pored njih.

Kao što sam najavio početkom polusezone, nema više plitkih potoka!
    Armada je shvatila moja upozorenja  8) ;) i ovaj put unajmila trajekt koji je napunila u rekordnom roku, spreman za isplovljavanje prepun desantnih dobrovoljaca.
    Pokažimo moć, idemo dolje zavezane desne ruke, za njih bi nam trebala biti dovoljna i samo lijevica ali zato se treba dobro potruditi.
    Ovo je možda i utakmica sezone, ubili bi Dinamo psihički.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Ožujak 08, 2017, 12:51:40 »
  • Meni se ne sviđa što i mi i oni uzimamo zdravo za gotovo da ćemo ih razbit. Pogotovo što i oni imaju tu priču.

Hajduk nema kvalitete da se nosi s nama, ali ofenzivno su dovoljno moćni da nam stvore probleme. I u jednoj utakmici može bit svašta. A sudi Zebec.

Kao što kaže Kek, treba biti ponizan i oprezan i ići utakmicu po utakmicu. Minimalna pobjeda i ja prezadovoljan, 1-0. 2-1, 3-2, 4-3, 5-4, sve mi paše.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Ožujak 08, 2017, 13:12:20 »
  • Ipak se radi o derbiju - a kada je tome tako onda ništa nije sigurno. Unaprijed upisivati bodove na Poljudu je ravno suicidu. Da, slablji su, izgledaju loše vođeni, da nemaju bokove, i da... mi smo u sjanom naletu. Ali opet - radi se o derbiju, o utakmici visoke napetosti, emocijama na n-tu, rivalstvu koje debelo prelazi granice "normalnog" kako se ono shvaća u nekom dobro uređenom društvu.

Mene iskreno brine izostanak naše desne strane koja nam je naposlijetku i protiv Dinama2 donjela pobjedu. Zamjene ne uljevaju povjerenje. Martić mi je na zadnoj utakmici djelovao izgubljen u prostoru. A Matei, koji će pretpostavljam započeti na lijevom krilu (a Gorgorn na desnom) do sada mi se nije učinio dovoljno čvrst za takve utakmice. Tko zna - zadnji puta kada sam ga kritizirao je donio sva tri boda (Belupo ako se ne varam).

Uglavnom, nadam se dobroj utakmici, nevidljivim sucima i naravno - pravenstvno pobjedi. Kakvoj god.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 08, 2017, 13:14:19 od Vado mangnar »

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Ožujak 08, 2017, 13:43:05 »
  • Volio bih utakmicu bez ikakvih sudačkih repova.
    Volio bih da dolazak broda inspirira one dole i da napune stadion do vrha.
    Volio bih da prođe uz standardna navijačka 'bockanja', ali bez iti jednog incidenta.
    Volio bih da bude dobra tekma i da pobijedi bolji.
    Volio bih da su kuće od čokolade i prozori od marmelade.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Ožujak 08, 2017, 13:46:45 »
  • Kraj proljetne serije teških utakmica - ili bolje rečeno početak kraja; kraj je u Osijeku. Slaven Belupo je ipak na domaćem terenu gdje nemamo toliko problema s njima, unatoč njihovoj posebnoj pripremi za naše međusobne dvoboje.

E sad, Hajduk. Obično kada jedini strah pred utakmicu proizlazi iz rečenice "ipak je to Hajduk", kvaliteta aktualnog kadra nije na razini. I tako je i sada. Ostalo je samo ime i pun stadion nabrijanih ljudi. A igrači gube od Splita u kupu i to najesen, dok je Split bio zreo za treću ligu. Debeli smo favoriti unatoč problemima na desnoj strani. Tu očekujem neke rošade, nije mi drago što ću gledati onog Martića koji je u tih par desetaka minuta ove sezone napravio gro grešaka. Drago mi je što se otvara mjesto za Bezjaka koji je obično raspoložen na Poljudu, tako da ga očekujem na desnoj strani. Maleš nam opet ne treba u prvih 11, tako da očekujem Prskalo - Martić, Elez, Kulušić, Žuta - Mišić, Bradarić - Bezjak, Andrijašević, Gorgon - Gavranović i ne tako laganih, ali sigurnih, 1:3.

Nadam se neutralnom Zebecu, ali ne očekujem to.

Također se nadam skandiranju pola stadiona RIJEKA RIJEKA, dok Torcida zviždi pri rezultatu 0:4.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Ožujak 08, 2017, 14:34:47 »
  • zelim pobjedu

a sastav,bas me zanima kako ce kek poslozit tu desnu stranu,iako ja prizivam mateija,znam da ce kek radije bezinatora,trkaca i bespostednog borca da pomogne marticu.mada bi u kontrama matei mogao doc do izrazaja i njegov dribling,mozda cesce bude ostajao jedan na jedan.
    da podvucem crtu,vjerujem keku,sto god odluci to je najbolja odluka.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Ožujak 08, 2017, 17:01:54 »
  • Volio bih utakmicu bez ikakvih sudačkih repova.
    Volio bih da dolazak broda inspirira one dole i da napune stadion do vrha.
    Volio bih da prođe uz standardna navijačka 'bockanja', ali bez iti jednog incidenta.
    Volio bih da bude dobra tekma i da pobijedi bolji.

Volio bih da su kuće od čokolade i prozori od marmelade.
    Volio bih pobjedu Rijeke.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Ožujak 08, 2017, 21:01:12 »
  • ipak uhvatio brod
    4l vina
    4l vode
    dve sarme
    i AAAAJMOOOO