• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo HNL-a Rijeka - Inter 29.4.2017 19h - 6. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 4322 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 32. kolo HNL-a Rijeka - Inter 29.4.2017 19h - 6. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #15 u: Travanj 29, 2017, 19:13:37 »
  • vesovic u vasionu  ;D

uf 2:0 vrhunski,koliko mi sansi mozemo napravit a gavran fulat,i franko mu se pridruzio,ali svaka im cast svim igracima,gavran ne zabija ali super stoji na terenu,otvara prostor ,proigrava,svaka cast.
    sad bi trbalo malo promijenit u drugom poluvremenu,odmorit koga,ili cekamo 70 min,i 88 min. ;D

crnic je zadnjih par puta usao ali nije bas ostavio neki dojam,matei mozda nije u nekoj zvjezdanoj formi ali je dve ili tri utakmice prakticki odlucio svojim potezima.
    « Zadnja izmjena: Travanj 29, 2017, 19:55:21 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #16 u: Travanj 29, 2017, 20:50:28 »
  • Lagana utakmica, opet puno prilika i ne bas sjajna realizacija a Bezjak je danas bio dobar. Jos 8 bodova za povijesni naslov  :)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Travanj 29, 2017, 21:50:28 »
  • Tribine vrh.

Šteta što smo neprecizni kao k, odvratno nešto rekao bih, i to isključivo radi straha od nepreciznosti kada nam bude trebalo... Promašuju se čiste šanse iz kola u kolo.

Prijateljska utakmica drugo poluvrijeme, rutinirano do lagana tri boda.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Travanj 29, 2017, 22:21:14 »
  • Kad si pet kola prije kraja neporaženi lider prvenstva s +8 na tablici, onda je gotovo apsurdno kenjkat o lošoj realizaciji, ali realizacija je stvarno koma. Pa mi smo u zadnja tri kola zapucali više šansi nego što ih je jedan Inter stvorio u čitavoj sezoni.  ;D

Potez utakmice:

ISTOK: "Centralne pičke!"
    ZAPAD: "Malo vas je, malo vas je, pi-čki-ce!"
    ISTOK: "Dobit će-te ba-ti-ne!"

P.S. Ne znam tko je od vas vidio ružne scene na I2, kad je Vešović bacio dres na tribinu. Ne kužim uopće koji je to bio kurac. Čovjek s djetetom je cijelu tekmu držao transparent, nisam vidio natpis, ali pretpostavljam da je bilo na foru onog "Močo želim tvoj dres"... Kad je Vešo bacio, neki genije ga je ugrabio i nije ga htio dat čovjeku. Ekipa na tribini se napalila, činilo se da bi pobrao batine da nije popustio.
    « Zadnja izmjena: Travanj 29, 2017, 22:27:41 od Fornax »

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Travanj 29, 2017, 23:48:24 »
  • Potez utakmice:
    ISTOK: "Centralne pičke!"
    ZAPAD: "Malo vas je, malo vas je, pi-čki-ce!"
    ISTOK: "Dobit će-te ba-ti-ne!"
    Ono što je kretalo, ali je na žalost pomutila izmjena Gavrana i spiker bilo je...
    ZAPAD: "Ka-ko će te do-ma!"

Vidim i NL zna za to:
    Citat:
    Šteta što se u žamoru jedne promašene prilike izgubio novi domišljati »ritern« sa zapada (Kako ćete doma...).
    A ta jedna promašena prilika je on Zhutina... e da je to ušlo bilo bi lu-di-lo.
    « Zadnja izmjena: Travanj 29, 2017, 23:52:17 od Gnjusna Izdajica »
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Travanj 30, 2017, 09:54:12 »

• P.S. Ne znam tko je od vas vidio ružne scene na I2, kad je Vešović bacio dres na tribinu. Ne kužim uopće koji je to bio kurac. Čovjek s djetetom je cijelu tekmu držao transparent, nisam vidio natpis, ali pretpostavljam da je bilo na foru onog "Močo želim tvoj dres"... Kad je Vešo bacio, neki genije ga je ugrabio i nije ga htio dat čovjeku. Ekipa na tribini se napalila, činilo se da bi pobrao batine da nije popustio.
    Tip koji je uzeo dres djetetu je prvoklasni ljigavac. Nije se ekipa napalila nego su reagirali sasvim normalno jer moraš biti šupak da ideš uzimat dres djetetu od 10 godina koje je cijelu utakmicu držalo transparent. A da nije bilo murije, dobio bi on odmah tamo po nosu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Travanj 30, 2017, 10:36:32 »
  • Nije se ekipa napalila nego su reagirali sasvim normalno
    U nekim je situacijama sasvim normalno napaliti se.  ;)

Citat:
    moraš biti šupak da ideš uzimat dres djetetu od 10 godina koje je cijelu utakmicu držalo transparent
    Stvarno moraš. Osim toga, transparent je očito bio namjenjen tom djetetu (Vešo je i došao zbog natpisa), a uzimanje nečega što nije namijenjeno tebi, pogotovo na onakav način, je krađa. Kraj priče.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #22 u: Travanj 30, 2017, 10:44:31 »
  • Dobra utakmica, sadržajna, opet brdo šansi, većina neiskorištenih.

Bezjak se diže u formi, Franko pada, Maleš odigrao ok, Matei igrao - šta ćeš više poželjeti?
    Kako računam da se Cibalia sigurno pobjeđuje, ostaju 3 utakmice do Maksimira u kojima treba osvojiti 5 bodova. Dobro će doći tjedan dana odmora, prije svega mentalnog.

Vidio sam ovu situaciju na I2 jer sam pratio Vešovića i zanimalo gdje će dres završiti. Dakle, dres je bačen, jedan tip, valjda taj ljigavac ga je uhvatio i onda mu je drugi lik otrgnuo ili pokušao otrgnuti dres iz ruku. Nakon toga nisam vidio ništa jer se stvorila gužva.

Inače, još uvijek ima padobranaca koji dođu na Rujevicu i tvrde da svatko sjedi/stoji gdje hoće  ::). Veliki navijači.

P.S. Mislim da bacanje pivi s I4 i I5 na travnjak je jako, jako glupo. Taman kraj pomoćnog.
    « Zadnja izmjena: Travanj 30, 2017, 10:47:54 od Ton(i)to »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Travanj 30, 2017, 11:05:52 »
  • Bezjak se diže u formi, Franko pada, Maleš odigrao ok, Matei igrao - šta ćeš više poželjeti?
    Da Franko prestane padati?  ;D

Dobar je bio Franko, samo je nakon Dinama ušao u golgetersku krizu.

[gyfcat=GracefulAcrobaticFrog][/gyfcat]

Offline waf

• Pionir
    « Odgovori #24 u: Travanj 30, 2017, 12:05:31 »

• P.S. Mislim da bacanje pivi s I4 i I5 na travnjak je jako, jako glupo. Taman kraj pomoćnog.

...ja uopće ne kužim tu foru, a još manje kužim debila na I2 koji nas već treću utakmicu zaredom zalijeva...iskreno mu želim da bude gladan i žedan.. >:(
    « Zadnja izmjena: Travanj 30, 2017, 12:07:04 od waf »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #25 u: Travanj 30, 2017, 12:34:47 »

• P.S. Mislim da bacanje pivi s I4 i I5 na travnjak je jako, jako glupo. Taman kraj pomoćnog.

...ja uopće ne kužim tu foru, a još manje kužim debila na I2 koji nas već treću utakmicu zaredom zalijeva...iskreno mu želim da bude gladan i žedan.. >:(

Nije bila poanta u bacanju u travnjak (možda su 1-2 max zavrsile u terenu) nego spontana euforija i bacanje pivi u zrak. Nisam fan zalijevanja pivom ali jbg u trenutku u kojem jesmo ne mogu previse zamjerat kad se dese takvi trenuci spontanih glupiranja i veselja.

Što se tiče utakmice, stvarno već zadnjih dosta utakmica ulazimo kao na steroidima i u prvih 20-30min napravimo desetke šansi i, najcesce, rijesavamo utakmicu. Oduševljen sam s tim i uvijek mi je puno draže da radimo gomilu šansi koje promašujemo nego da je obrnuto.

Navijanje na početku malo uspavano ali na trenutke genijalno, gušt je biti navijač rijeke ovih dana!

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Travanj 30, 2017, 13:34:43 »
  • Vidim nitko ne spominje pa moram ja pohvalit jeben pas Eleza za prvi gol! Ne vidja se precesto da presjeceno dodavanje stoper odigra na prvi i onako tocno! Svaka cast, jeben potez!

Sto se tice tekme, rutinski, iako ruku na srce, pomoglo je sto dvije tekme zaredom citavo drugo pol igramo s igracem vise.. Ejupi ajde je bio za drugi zuti, ali mislim da je Beusan tvrdio da po novome je dovoljno kazniti igraca zutim kad skrivi penal.. neznam jel tu bilo pravilo zadnjeg covjeka kod iskljucenja Boseca..

Ugl, i brojcano ravnopravni dominiramo, ali nisam navikao gledati rijeku s igracem vise..
    Sto se tice sastava, vise bi volio vidjeti Crnica umjesto Bezjaka, iako nijedan slovenac ne briljira.. vjerojatno Bezjak daje vise u defanzivi..

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Travanj 30, 2017, 14:41:59 »
  • Ja sam uzeo pretplatu za I2 jer nije bilo za druge, ali zalim jer mi ekipa tamo jednostavno ide na zivce lagano. Posebno oni koji se nakvace na stepenice i ne vidim nis od njih. Kao sve nesto navijaju a nista. Definitivno selim od tamo sljedece sezone. Blazena F tribina...nikad prezaljena.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Travanj 30, 2017, 14:59:28 »
  • Blazena F tribina...nikad prezaljena.