• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo HNL-a Rijeka - Cibalija 21.5.2017 19h - 10. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 12563 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Cak sam i ja, koji se drzim toga da nikad nije gotovo, poceo lagano slavit. Ali ne smijemo. Moramo bit ozbiljni. Nece nam oni pustit, a itekako imaju za sto igrat. Kad se na to doda psiho pritisak...

Uh..jos jedan dan

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Znate šta? Trebala bi se dogoditi armagedonska situacija da sutra ne dobijemo, ali moguće je, pitajte Bruce Willisa :D.

Oni dolaze, kao što je spomenuto više puta, bez 5 igrača standardnih protiv Osijeka, a još nekoliko koji bi mogli sutra zaigrati je u opasnosti da ne igraju protiv Lokomotive u zadnjem kolu ako dobiju žuti protiv nas. Dakle, zaista sve je na našoj strani.
Očekujem 2, najviše 3-0. Nikakvo razbijanje ne dolazi u obzir.

Inače, 1-2 godišnje mi je žao šta nemam bolji mobitel s dobrom kamerom. Sutra će biti takav dan  8).

Offline D2

• Forza Fiume
Opustite se ljudi i guštajte u svakoj sekundi. Mi dobivamo i na Maksimiru!  8)
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Vidim da je organizirano gledanje na videozidu, na gatu Karoline Riječke.

OK, super, ali... Šta ne bi bilo jebeno da su to, umjesto na gatu, organizirali na Kantridi?

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Samo na tren ću postati bahat...

Ono što bi bilo najjače je da se slijedeće kolo organizira gledanje na Kantridi - ma može i slušanje radio prijenosa preko zvučnika, da nitko ne ide u Zagreb, da poslije tekme svi odemo pješke u grad i nasred Korza dočekamo igrače. Da oni u Zagrebu preuzmu pokal bez proslave. Svi kojima Rijeka nešto znači na jednom mjestu - bez podjele na one koji mogu, one koji ne mogu, one koji su nabavili kartu ili one koji su samo došli napraviti selfie. E to bi bilo nešto.

... a sada nazad u realnost. Još nismo prvaci. Tek to trebamo postati. Možda već sutra... u ovo vrijeme.

since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume

Ono što bi bilo najjače je da se slijedeće kolo organizira gledanje na Kantridi - ma može i slušanje radio prijenosa preko zvučnika, da nitko ne ide u Zagreb, da poslije tekme svi odemo pješke u grad i nasred Korza dočekamo igrače. Da oni u Zagrebu preuzmu pokal bez proslave. Svi kojima Rijeka nešto znači na jednom mjestu - bez podjele na one koji mogu, one koji ne mogu, one koji su nabavili kartu ili one koji su samo došli napraviti selfie. E to bi bilo nešto.

... a sada nazad u realnost. Još nismo prvaci. Tek to trebamo postati. Možda već sutra... u ovo vrijeme.
Kako zavidim ovima što "guštaju u svakoj sekundi". Ja sam iz sata u sat sve napetiji. Neka čudna mješavina treme, anksioznosti, uzbuđenja, straha, iščekivanja... Nisam siguran da će bit spavanja noćas.
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2017, 21:02:04 od Fornax »

Offline D2

• Forza Fiume

Kako zavidim ovima što "guštaju u svakoj sekundi". Ja sam iz sata u sat sve napetiji. Neka čudna mješavina treme, anksioznosti, uzbuđenja, straha, iščekivanja... Nisam siguran da će bit spavanja noćas.

Opusti se ovo sutra nije ni blizu '99oj. Nema straha, ekipa cijelu sezonu pokazuje i dokazuje da zna i može.
Sutra potvrda, a u Maksimiru proslava na mrskom terenu. Rekao sam!
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Dođe to s godinama....

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Bar ste doma pa možete
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Došao je i taj dan.....

Malo stvari u životu je sigurno, ali ono što je sigurno da će danas biti suza. Kakvih? Bo!?
I zato ponesite maramice. Puno maramica, jer će vam trebati. I pivu. Nikako ne zaboraviti pivu. I to će vam trebati.

I živim za trenutak, koji bi se danas trebao desiti, da vas svih pošaljem u 3pm i napišem:
JESAM LI VAM LIJEPO REKAO!
O vi nevjernici sa početka i sredine sezone... a neki i do prije par kola.

Moram objaviti knjigu citata 'Tako je govorio Gnjus (dok nitko drugi nije vjerovao)'. Za početak evo vam ovo:
I ne brini. Nema više čekanja. Ovo je TA godina!
Molimo obratiti pažnju na datum. Iako sam bio u krivu tada. Tada nije bila TA godina, nego TA sezona.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Naravno da sam malo spavao, ipak je danas poseban dan. Jer... Lokalni izbori u životu svakog patnika ove države moraju biti centar zbivanja. Što li drugo može biti važnije? Kolindine šuuze? Mamićeve suze? Tovarske depressed poze?Što?!

Šta?

ŠTA DA?!?!?!?

Pa sve u kombinaciji.

P.S. Sleep deprivation me hvata. Uhvaćen sam. Ko' Mamara.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Mene tek počela prat nervoza, ali ona pozitivna. Zadnjih mjesec dana sam bio nervozan kao pas, ali ovo je ono iščekivanje i odbrojavanje.

Da je i taj dan konačno došao....

Samo, kako ćemo doma poslije tekme? ;D
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Ja sam laganini već tjednima, nije mi bilo svejedno pred Koprivnicu, ali ostala kola... Nekako me i taj pesimizam kroz sezonu prošao tako da sam miran već ohoho kola, jednostavno sam kao Gnjus pred par mjeseci i toliko vjerujem da nam nitko ništa ne može da samo čekam kola i dane da prođu dok i matematički ne napišemo povijest.

Offline waf

• Pionir
...vjerujem...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo