• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo HNL-a Rijeka - Cibalija 21.5.2017 19h - 10. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 13088 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
Boze hvala ti sto sam se rodio

Offline Fornax

• Forza Fiume
Ljudi kažu "sad mogu umrijet"... Jebeš to, ima li boljih vremena za biti živ?

Od malena imam fantaziju da Rijeka igra finale kupa kao prvak, rasterećeno, slavljenički. Hvala, Kek.
  Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline D2

• Forza Fiume
I tako,... otišao mi u povijest moj najdugovječniji potpis na ovom forumu "This time next year, we'll be champions!".
Vrijeme je za novi. ;)
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Ljepše je sve danas ujutro :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Svaka koščica u tijelu me boli. :)
Ali, jbg... umjerenost je passe!

Offline river

• Forza Fiume
I tako,... otišao mi u povijest moj najdugovječniji potpis na ovom forumu "This time next year, we'll be champions!".
Vrijeme je za novi. ;)

Možeš ga vratiti i samo dodati jednu riječ - again! :)

Offline D2

• Forza Fiume
Vrijeme je za novi. ;)

Dvojio sam oko novoustoličenog i ovog "I think this is the beginning of a beautiful friendship!"

Ali Trotteri su mi ipak dugo u profilnima pa je red da ostanemo u tom tonu.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
Nego, zna li se kada i kako će početi prodaja karata za Maksimir?

Offline Fornax

• Forza Fiume
To sam baš ja htio reć. Ko zna kad ćemo opet bit šampioni, ali inšalah već nagodinu. Svijet nije stao, imamo još 96 godina jebavanja Hajduka ispred sebe.

Za Dinamo me boli klinac, kad Glava ode u prdekanu, ostaje samo Rijeka.

ROCK ON!.

Offline D2

• Forza Fiume
Polako ljudi, kao što vam mantram već par kola, guštajte sada u svakoj sekundi, pustite što će biti za godinu, dvije, tri, četiri, pet, šest, sedam, osam, devet, deset, jedanaest, dvanaest (opa pao rekord dinama), trinaest, četrnaest,....... ;)

Evo rekoh sam sebi, idem vidjeti koji je bio prvi post koji sam stavio na početku ove sezone, i imam što pročitati. Kao zloguki prorok baš sam morao spomenuti 2 krucijalna događaja ove sezone 18 kolo kada se desio posljednji pokušaj velike krađe i Miškova ostavka nakon utakmice te jedini kiks koji smo imali u 32. kolu (susret s Lokomotivom).
Da su se te dvije situacije odvile kako treba čitav post bi bio uvršten u popis boljih pretkazanja ;)

Po jutru se dan poznaje. Stoga moja nadasve realna očekivanja idu u ovom smjeru.Očekujem sprinterski ulazak u prvenstvo, srednjeprugaški tempo u sredini prvenstva, maratonsku sapu cijelo prvenstvo i lagano opuštanje mišića u na kraju prvenstva te proslavu prve prvenstvene krune nakon odigrana 32 kola. Split u takvom razmišljanju je samo prašina podignuta prilikom izlaska iz startnog bloka.Kekove trupe složene i podmazane kao najbolji švicarski satni mehanizam, dovedene do automatskog savršenstva igre, moraju već u prvoj utakmici osigurati prvo mjesto značajnom gol razlikom, svakim odigranim kolom će samo povećavati razliku u odnosu na slabašne ligaške konkurente. Nakon samo 18 kola očekujem također da tadašnji izbornik nogometne reprezentacije Hrvatske u prvih jedanaest uvrštava minimalno 8 igrača Rijeke uz dvije kasnije zamjene igračima Rijeke. Sve ostalo bilo bi nerealno.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Polako ljudi, kao što vam mantram već par kola, guštajte sada u svakoj sekundi, pustite što će biti za godinu, dvije, tri, četiri, pet, šest, sedam, osam, devet, deset, jedanaest, dvanaest (opa pao rekord dinama), trinaest, četrnaest,....... ;)

LOL!  ;D

Ma ja samo ne želim da ovaj party završi. Još.

No, oće bit kakva parada s onim double deckerom il nešto? Ne vidim nigdje ništa o tome. Na tom busu želim vidjeti Kreilacha i Kramu. I Mladena Ivančića.

EDIT: Može i Haso.

« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2017, 12:36:59 od Fornax »

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
https://www.youtube.com/watch?v=l9ujh37hCvw

Pa ovo je sve ;D ;D ;D Na kraj videa pogledati Župarića

Offline moreplovac

• Forza Fiume
https://www.tportal.hr/sport/clanak/bandiceva-cestitka-novom-prvaku-nogometna-javnost-umire-od-smijeha-20170522?utm_source=facebooktportal&utm_medium=fanpagetportal&utm_campaign=facebookshare

'Svim nogometašima HNK Rijeka, upravi ...................... najiskrenije čestitke na uvjerljivoj pobjedi nad Slaven Belupom(!!!!!!!!!!!!!!!) i velikom, povijesnom uspjehu vašega kluba, koji je  u cijeloj sezoni  suvereno krojio put do osvajanja prvenstva Hrvatske – po  prvi puta u svojoj povijesti. 
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
epic

Offline moreplovac

• Forza Fiume