• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo HNL-a Rijeka - Cibalija 21.5.2017 19h - 10. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 12565 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"

Lijepo je vidjeti Hasota ovako nasmijanog, baš lijepo  :).

Zahvalan sam šta ovo doživio i vidio ljude sretnima. To je najvažnije.

Inače, trebalo bi Vešovićevu izjavu "izvući" s RR i saveati ju za sva vremena.
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2017, 15:07:27 od Ton(i)to »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Predivan tekst!
"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Potegnuo do Rupe u 18h danas po zadnji primjerak Novog Lista. :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
Kaže teta u Brodokomercu da se zadnji broj prodao prije 10 ujutro.  ;D

Ja sam ga kupio oko 7.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Pretplata ljudi, pretplata!!! Šta vas nije Čohy ničemu naučio  ;D ?

Nego, TIR, kako si znao da ih u Rupi ima?

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Ha, tko kaže da sam znao? ;D Išao sam na blef sa mišljenjem valjda se ne da baš svakome do Rupe otić "samo" po NL i eto pogodio sam.

U 9 ih nije bilo u gradu više, bar na par iNovina šta sam uletio.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Jučer je bio nekakav paralelni svemir. Nemam pojma da li su kumovale pive prije i za vrijeme tekme, trenutak povijesti ili nešto treće. Danas sam gledao sažetak jer se nisam mogao uopće sjetiti kako su golovi pali, a dva ionako nisam vidio iako sam se trudio pratiti utakmicu.
A zadnji zvižduk me totalno iznenadio. Mislio sam da je možda neka 80-ta. I u tom trenutku me nisu preplavili emocije nego nevjerovatan osjećaj olakšanja. I di će suza nego na oko. E, trebalo mi je jedno 10 minuta da dođem k sebi. Potom sam se u transu spustio na teren gledajući kako ljudi trgaju igrače, mrežu, kopaju travu. Prošao pored Ristovskog misleći, još mu samo ja treba da ga grlim (čovjek je izgledao malo izgubljeno i izbezumljeno u tom trenutku). Lutao sam tako grleći poznate i nepoznate ljude, a svatko toliko bi, kao u horor filmu, neko vrišteći od oduševljenja prošao pored mene.
Nemam pojma koliko bi dugo bio u takvom filmu da me jedan kolega, cijenjeni forumaš, nije spustio na zemlju. Doslovno.

Ali me iznenadilo par stvari. Koliko ljudi nije svjesno zašto su Ultrasi izvjesili onaj natpis o 99. i dvije poluincidentne situacije među navijačima. Ali moguće da tražim dlaku u jajaetu...

I da. Sada napokon shvaćam zašto se protivničke ekipe bune na teren. Pa ono je klizalište totalno.... ili smo bili malo omađijani?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
I onako usput, temu za slijedeću, revijalnu utakmicu, nemam namjeru otvoriti. Nema potrebe trošiti tipkovnicu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Kaže teta u Brodokomercu da se zadnji broj prodao prije 10 ujutro.  ;D

Ja sam ga kupio oko 7.

http://www.novilist.hr/NL/POSEBNO-IZDANJE-NOVOG-LISTA-RASPRODANO-dodatni-primjerci-u-nasem-oglasnom-odjelu

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
kako je lijepo biti prvak Hrvatske  :). Na kiosku na Zametu kod Fadile oko 09h nije vise bilo NL-a pa sam kupio 2 NL-a u Lidlu u Matuljima. Kasnije odem u Brodokomerc na Zametu da si kupim nesto za jest i vidim imaju NL  ;D
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
I da. Sada napokon shvaćam zašto se protivničke ekipe bune na teren. Pa ono je klizalište totalno.... ili smo bili malo omađijani?
Šta nije pravilo da se teren prije utekmice smije polijevat samo ako obje momčadi pristanu?

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Nemam pojma da li je to pravilo, ali Rujevica se uredno polijeva i na poluvremenu. A svi su se nešto žalili....
https://www.youtube.com/watch?v=zpnGrpHdoXA
Iako nije reprezentativan primjer na ovoj snimci se vidi više od par navijača koji su proletili. Ok, nisu kopačke i jesu promili, ali opet. Tko je jučer bio na terenu znati će :)

Offline D2

• Forza Fiume
Samo potvrda remitende ima, ali se sigurno prodaje bolje nego inače ;)
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline koma

• Forza Fiume
I onako usput, temu za slijedeću, revijalnu utakmicu, nemam namjeru otvoriti. Nema potrebe trošiti tipkovnicu.

Daj ne prdi, stavi Queen i otvaraj temu!

Usput jako mi je "zasmetalo" što tupasti Krmpotić uz vatrmet kao podlogu nije pustio we are the champion, a nije da ga nisam molio.
« Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2017, 09:12:09 od koma »