• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo HNL-a Rijeka - Cibalija 21.5.2017 19h - 10. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 12580 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Znam da bi mi Kek zamjerio da počnem prerano slaviti. I zato, još nije vrijeme za jednu drugu stvar od istog izvođača.

https://www.youtube.com/watch?v=HgzGwKwLmgM
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
Odmah u startu za one koje ne znaju...Cibalija se čisti kartona u utakmici s nama. Na Ruju dolaze bez petorice prvotimaca kako bi svi bili spremni za Lokomotivu.

Želim im ostanak, ali neka ga osiguraju u zadnjem kolu.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
1999. smo u predzadnjem kolu razvalili Hajduk na Poljudu i počeli slaviti kao da nas u zadnjem kolu čekaju Osijekovi juniori. No za razliku od Varteksa koji je protiv Croatije na teren poslao C momčad, nas su dočekali motivirani Stanko Bubalo i Boro Perković, i dogodio se scenarij iz najgore noćne more.

Kek je pametan i ne dozvoljava nikakvo slavlje. Posao nije gotov. Čeka nas 90 jebenih minuta.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Vešović out zbog kartona, nadam se da se Gorgon vraća. Ali tko god da igra mora, i siguran sam da hoće, pojest travu i grist od početka kao nikad. A pred punim tribinama mislim da ih neće biti teško motivirati na to. Ajmoooo!

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Ima puno faktora zbog kojih se ne bi smijela ponoviti 1999. Osim toga netko je vec rekao da dolaze bez 5 prvotimaca a dok se snadju na brzom travnjaku Ruje primit ce 2 komada. Mozda i Osijek izvuce bod pa nam igraci pijani mogu izac na travnjak i odigrat rekreativnu tekmu  :P
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
Priča se da je na kasi samo 150 ulaznica. Ne vjerujem ali sve je moguće

Kako je dobro imat pretplatu  8)
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
Priča se da je na kasi samo 150 ulaznica. Ne vjerujem ali sve je moguće
Ja sam prekjučer bio gore, cura na blagajni mi je rekla da dođem danas, ranije, jer ih je jako malo.

Ne stignem zbog posla. Ako mi ne ulete neke karte u zadnji čas, kao za Hajduk, svejedno idem na Ruju.

Al moram ponovit svoje ogorčenje činjenicom da klub radi to što radi. Ako na svakih trideset zainteresiranih imaš samo jednu raspoloživu kartu, nije li NEUSPOREDIVO korektnije stavit ih na lutriju?
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2017, 14:33:55 od Fornax »

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Ima puno faktora zbog kojih se ne bi smijela ponoviti 1999.
Volio bih iz dna duše da se Rujevicom u nedelju, u spomen 1999., prolomi pjesma:
'Izađite na balkone pozdravite šampione,
Armada Rijeka, Armada Rijeka.
Izađite na terase pozdravite ružno prase
Zlatko Canjuga, Zlatko Canjuga.'

Ma briga me. Ja ionako uvijek tako pjevam :)
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline toro1

• Pionir
Ima puno faktora zbog kojih se ne bi smijela ponoviti 1999.
Volio bih iz dna duše da se Rujevicom u nedelju, u spomen 1999., prolomi pjesma:
'Izađite na balkone pozdravite šampione,
Armada Rijeka, Armada Rijeka.
Izađite na terase pozdravite ružno prase
Zlatko Canjuga, Zlatko Canjuga.'

Ma briga me. Ja ionako uvijek tako pjevam :)
+ 1

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Offline Trevor Reznik

• Morčić
  • **
Pitanje koje se meni vrti po glavi je: Da li naša uprava razmišlja otvorit i gostujuću tribinu za naše navijače jer ovih ultrasa neće doć sigurno više od 30...nek njih lijepo na centralku stavi (ko onomad navijače Betisa), a ljudima da 500 karata više...Kakve veze ima šta je kavez, treba BIT TAMO KAD SE NASLOV OSVAJA!

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Pitanje koje se meni vrti po glavi je: Da li naša uprava razmišlja otvorit i gostujuću tribinu za naše navijače jer ovih ultrasa neće doć sigurno više od 30...nek njih lijepo na centralku stavi (ko onomad navijače Betisa), a ljudima da 500 karata više...Kakve veze ima šta je kavez, treba BIT TAMO KAD SE NASLOV OSVAJA!

dobro pitanje. I meni se to vrtilo po glavi. Da se misli otvorit gostujuca tribina vec bi valjda to najavili.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Navodno će na jug osnovnoškolci, to je već dogovoreno i prije.

Ultrasi ako dođu će ih stavit u neki kut.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Stvarno prljavo od HNSa.
Puno je bilo sitnih podvala, previše. Orkestrirane ili ne, drago mi je da su naši bili iznad svega toga i do kraja dostojanstveno izdržali pritisak. Kapa dolje.
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2017, 10:36:55 od Vado mangnar »