• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)  (Prikazano: 10115 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)
« Odgovori #15 u: Svibanj 25, 2017, 17:39:57 »
  • Isti ti Svi su očekivali da će naši ukakiti motku skoro cijelu sezonu. Sada, kada smo postali prvaci, ste odjednom svi promjenili ploču. Tko je tu točno političar?
    Ja sam uvijek govorio da ću na kraju reći: 'Jesam li vam lijepo rekao'.
    Patite.
     8)

A dobro, s tobom se čovjek ne smije ni našaliti, barem sam takav dojam iz posta dobio.
    Ja osobno nisam doživio na forumu to što ti pričaš, pogotovo ne na nekoj sveopćoj razini, ali ako te to uvjerenje čini sretnim guštaj i trljaj to u facu onome za koga misliš da zaslužuje ja se ne osjećam prozvanim. Živ mi bio.
    Vidiš da su se svi promjenili. Pa i ti kada moja piskaranja ozbiljno shvacas.
    Ja sam na sedmom nebu i osjećam se kao bubreg u loju.
    A da serem. E pa serem! :)
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Svibanj 25, 2017, 18:40:02 »
  • Isti ti Svi su očekivali da će naši ukakiti motku skoro cijelu sezonu. Sada, kada smo postali prvaci, ste odjednom svi promjenili ploču. Tko je tu točno političar?
    Ja sam uvijek govorio da ću na kraju reći: 'Jesam li vam lijepo rekao'.
    Patite.
     8)

A dobro, s tobom se čovjek ne smije ni našaliti, barem sam takav dojam iz posta dobio.
    Ja osobno nisam doživio na forumu to što ti pričaš, pogotovo ne na nekoj sveopćoj razini, ali ako te to uvjerenje čini sretnim guštaj i trljaj to u facu onome za koga misliš da zaslužuje ja se ne osjećam prozvanim. Živ mi bio.
    Vidiš da su se svi promjenili. Pa i ti kada moja piskaranja ozbiljno shvacas.
    Ja sam na sedmom nebu i osjećam se kao bubreg u loju.
    A da serem. E pa serem! :)
    A hebi ga teško je neki put skužiti iz pisane riječi ton i sliku. Sve 5.

Ja nekako smiren, jedino što već 2 dana imam osjećaj da je petak, valja podsvjesno jedva čekam subotu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Svibanj 25, 2017, 19:30:44 »
  • Nemam pojma. Najavljivao sam prije da će mi Zg biti prva gostujuća utakmica.
    Ali nakon prošlog kola, pobjede i proslave na terenu... ma sve ostalo mi izgleda kao kamilica.
    Ne razumijem tu svu euforiju. Ok, doček na Korzu, ali koji k ići u Zg? Naslađivati se i provocirati?
    To se samo može odbiti u glavu. Ionako druge publike neće biti. Dakle samo punimo Dinamovu i državnu kasu.
    5000 x 30 = 15000
    Autoput, gorivo i porez na alkoholna pića je nemoguće sračunati.
    Rađe da su se sve te pare donirale negdje gdje treba i da smo se svi skupili na Kantridi.
    To bi bio iskaz stava!
    Di su svi ti ljudi bili na početku sezone - protiv Lokomotive recimo?
    Ovo mi više dođe kao kada dođeš na tekmu opaliti selfi. 
    Inače, imam točno 5 slika s Cibalije. Nisam niti na jednoj. Ne brinem, jer slike u mojoj glavi izblijediti neće.
    Serem, znam...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #18 u: Svibanj 25, 2017, 20:08:36 »
  • Ne sereš, ali ipak se po prvi puta diže pokal. I to u neprijateljevom središtu. Nije mala stvar.
    Da će biti selfi navijača - naravno, po nekima od njih Kramarić još uvijek zabija za Rijeku. Ako već nije u stvarnosti navijač, želi biti virtualni ultras.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Svibanj 25, 2017, 20:21:08 »
  • Definitivno će mi nešto značiti sa vlastitim osjetilima uživo svjedočiti opisanome, a najbolja fotografija igrača koja se pojavi u medijima sa trofejom i nama u pozadini ide u print s efektom ulja na platnu i na zid.

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Svibanj 25, 2017, 23:38:59 »
  • Mora ići novi upis u Kalendar sa bitnijim datumima i jeste li da se ozivi ideja o stampanju istog.
    Kreativci neka to malo osmisle.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Svibanj 26, 2017, 08:52:13 »
  • Ne mislim da gore idu ljudi kačiti selfi, barem ne u tolikoj mjeri.

Ja znam da ja idem jer želim vidjeti dizanje pehara u živo. Želim odraditi još to zadnje gostovanje (za kup ne vjerujem da ću nabavit karte), a i obećao sam Maksimiru zimus da ću se vratit.

Neću lagat, drago mi je da je to u Maksimiru, ali išao bih i da je u Splitu, VInkovcima, Osijeku..nebitno.

Inače, stalno sam govorio 'samo da uzmemo naslov prije zadnjeg kola, a onda možemo i podojit gore sa drugom ekipom'. Sad kad je utakmica pred vratima, nekako to više ne mislim. Stvarno ne bi volio da nas razvale. Ovisi i tko će igrat, ali svejedno
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Svibanj 26, 2017, 09:00:48 »
  • Meni se sve dogodilo u nedjelju. Osvajanje, proslava, lom sebe (i drugih). Uglavnom to je bilo - to! Srce puno, tijelo i dalje na oporavku. Zadovoljan.
    Maksimir me neće vidjeti ali ću vas s guštom pratiti na dalekovidnici.
    Vi koji idete zabavite se i složite štimung kakav ruglomir ne poznaje. :)

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #23 u: Svibanj 26, 2017, 09:25:58 »
  • Meni nije jasno da neki navijači Rijeke ne žele uživo vidjeti dizanje pehara prvog povijesnog naslova prvaka, a raznorazni padobranci to žele....
    Kakvo crno gledanje dizanja pehara preko TV?
    Kakvo pokazivanje stava sa tim što se ide vidjeti i podržati SVOJU ekipu u središte zla i njima pred nosom podignuti pehar?
    Samo se sjetite Romea Jozaka i njegovih izjava o našoj sjevernoj tribini, Samira i njegove izjave, itd....
    Joj, ne da mi se dalje jer bi mogao svašta napisati.
    A iskreno se nadam da će neki padobranci, kao što sam čuo iz prve ruke, ići prvo popiti kavu u centar pa lagano do stadiona, i da će na tom putu naletiti na Boyse. Iskreno im to želim.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Svibanj 26, 2017, 09:40:47 »
  • Kakve gluposti, želja da ljudi u ozbiljnim godinama dobe po tamburi  :o

Mislim da Boysi imaju kakav - takav kodeks da neće napadati padobrance.

Tako je bilo uvijek, ovih pomodnih utakmica, meni iskreno je pomalo  razočaravajuće slavlje bilo nakon Cibalie, očekivao sam barem 20.000 ljudi u gradu, žao mi je i što je ova utakmica u 19h, više bih volio da je u 15h, pa da ih u Rijeci dočeka i staro i mlado i majke i bebe i da bude barem 30.000 ljudi na dočeku, slike iz zraka za eurovizijsku razmjenu itd.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #25 u: Svibanj 26, 2017, 09:50:50 »
  • Cuo sam negdje na tv-u da je bilo oko 13 000 ljudi u gradu, ocekivao sam duplo vise kao sto sam se i ja nadao da ce u zadnjem kolu utakmica pocet u 15h. Ovako dok se igraci pojave s peharom bit ce to iza ponoci, opet ce biti manje od 15 000 ljudi.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Svibanj 26, 2017, 09:59:21 »
  • Ljudi, zaboravljate par stvari. Prvo, 1978. kad se na proslavi osvajanja Kupa na Korzu skupilo (po nekima) oko 50.000 ljudi, Rijeka je imala oko 170.000 stanovnika. Sad smo na negdje oko 120.000.

Drugo, 21.svibnja je pao na nedjelju. Na tim feštama se u pravilu ne skupljaju penzići, a ponedjeljak je bio radni i većina nas nije imala slobodno na poslu (ja sam s gata otišao oko ponoći). Ponedjeljak je bila i škola (svima osim maturantima).

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #27 u: Svibanj 26, 2017, 10:00:31 »
  • Cuo sam negdje na tv-u da je bilo oko 13 000 ljudi u gradu, ocekivao sam duplo vise kao sto sam se i ja nadao da ce u zadnjem kolu utakmica pocet u 15h. Ovako dok se igraci pojave s peharom bit ce to iza ponoci, opet ce biti manje od 15 000 ljudi.

Zato sam se ja nadao da će to biti lijepo u nedjelju u podne, da dođe i mlado i staro, i da bude opuštena proslava i 20-30 tisuća ljudi.. a ne ovako u ponoc ili 1 ujutro, vec ce se pol ljudi razbjezat od onih koji gledaju tekmu u gradu, djeca ce ic doma.. takva spontana vecernja festa se vec desila, sad je bio red za jednu pravu, "dostojanstvenu", ne u 1 ujutro

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Svibanj 26, 2017, 10:06:07 »
  • To recite šupcima iz Max tva

Općenito su zasrali sa tim terminima, osobito derbija. Nekad su se igrali nedjeljom u 15. Sad je petak, subota, nikad nedjelja.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #29 u: Svibanj 26, 2017, 10:10:33 »
  • To sto je Rijeka prije imala 170 000 a sad 120 000 po meni ne igra ulogu. Brdo njih je otislo zivjet na Viskovo i na slicnim mjestima. Rijeka s okolicom ima koliko stanovnika? Pa nismo bas selo da nas se ne moze skupit 30 000 i docekat sampione. Ocekivao sam posto je to prva titula prvaka da ce to biti bolje organizirano, svakako sam ocekivao da ce tekma pocet u 15h. Imamo onaj double decker bus ispred Erste banke uvijek je prazan, bio bi idealan za docek. I bilo bi lijepo da se gledanje tekme organiziralo na Kantridi.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2017, 10:13:27 od D10S »
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.