• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)  (Prikazano: 10118 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
Odg: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)
« Odgovori #31 u: Svibanj 26, 2017, 10:17:25 »
  • Zato sam se ja nadao da će to biti lijepo u nedjelju u podne, da dođe i mlado i staro, i da bude opuštena proslava i 20-30 tisuća ljudi.. a ne ovako u ponoc ili 1 ujutro, vec ce se pol ljudi razbjezat od onih koji gledaju tekmu u gradu, djeca ce ic doma.. takva spontana vecernja festa se vec desila, sad je bio red za jednu pravu, "dostojanstvenu", ne u 1 ujutro
    Slažem se potpuno. Da su u nedjelju organizirali paradu, đir double deckerom onom istom rutom kojom ide karneval, bilo bi veličanstveno. Pa ne znam tko ne bi došao.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Svibanj 26, 2017, 10:34:31 »
  • A iskreno se nadam da će neki padobranci, kao što sam čuo iz prve ruke, ići prvo popiti kavu u centar pa lagano do stadiona, i da će na tom putu naletiti na Boyse. Iskreno im to želim.
    Ono ostalo neću komentirati jer se svodi na raspravu tko je kakav navijač.
    Ali iskreno željeti da bilo koji navijač Rijeke, pa i onaj koji je išao u Zg opaliti selfi, popije batine iz bilo kojeg razloga... halo, ima li koga doma??!??
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Svibanj 26, 2017, 10:44:41 »
  • Ali iskreno željeti da bilo koji navijač Rijeke, pa i onaj koji je išao u Zg opaliti selfi, popije batine iz bilo kojeg razloga... halo, ima li koga doma??!??
    Poželjeti Riječaninu batine u ZG-u i za to još dobiti par pluseva odobravanja...

Najs.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #34 u: Svibanj 26, 2017, 10:59:04 »
  • Uopce ne kuzim rijec padobranac. Sta to znaci? Da netko tko ide svaki vikend na tekme ili ide redovito na gostovanja voli vise Rijeku nego ostali koji na tekme idu manje? Nemaju svi 20 i kusur godina pa da im je jedina preokupacija ici na gostovanja i na svaku tekmu Rijeke. Idu mi na kurac te podijele. Dok sam zivio u Rijeci bilo je razdoblja kad sam isao na svaku domacu tekmu a bilo je razdoblja kad sam isao nesto manje. pa i u prvih 5g sam iz Zg-a svaki vikend isao doma i tad sam cesto isao na tekme. Ali jbg zg-ri i natrag kosta 400kn cca pa tako 4 puta mjesecno i ode ti 1500kn samo na putne troskove. Tako i ostali imaju nekog razloga zasto ne idu na svaku utakmicu.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Svibanj 26, 2017, 11:11:25 »
  • Uopce ne kuzim rijec padobranac. Sta to znaci?
    Jedna stepenica ispod "derbi navijača". I jedno i drugo totalno bezvezne kvalifikacije.

Iako, ima još jedna, "bandwagonner". To su ti oni koji odjednom navijaju za Barcu i sl. "od malih nogu". Ili pak oni koji se na tekmu dovuku samo zato što je postalo pomodno, jer je Rijeka odjednom opet "in", pa se onda još i kurče poznavanjem nogometa i igračkog rostera, a do jučer su na Korzu prolazili pored Močinića, da nisu znali ni tko je on. Slično za skijanje, ljudi koji nisu znali kako se boduje svjetski kup,  odjednom su usred euforije oko Janice postali stručnjaci za skijaški žargon (venda, filter, hupser, karving)...
    « Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2017, 11:13:50 od Fornax »

Offline pandaaa

• Morčić
    • **

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Svibanj 26, 2017, 11:36:27 »
  • A iskreno se nadam da će neki padobranci, kao što sam čuo iz prve ruke, ići prvo popiti kavu u centar pa lagano do stadiona, i da će na tom putu naletiti na Boyse. Iskreno im to želim.
    Stvarno? Da netko popije batine jer što? Nije vatreni navijač koji ide na svaku tekmu? Jesi li siguran da to želiš? Zaista želiš nekom svom sugrađaninu, nekome koji navija za isti klub kao ti, koji se zajedno s tobom dere "Rijeka je najbolje od svega" slomljen nos, polomljeno rebro, nekoliko mjeseci fizikalne terapije? I to zato jer što? Nije "pravi"? Ne razumijem. Stvarno ne razumijem.

Da se razumijemo nemam ništa protiv tvog načina života, protiv tvog izbora načina na koji češ biti uz klub kojeg voliš, jedino ne shvaćam zašto biš nekome koji ne samo da nije ništa lošeg učinio, nego čak i dijeli istu strast s tobom - bol i patnju. To ne razumijem.

I još jedan detalj:
    Meni nije jasno da neki navijači Rijeke ne žele uživo vidjeti dizanje pehara prvog povijesnog naslova prvaka, a raznorazni padobranci to žele....

Pa nismo svi isti. Eto, ja osobno idem samo na domaće utakmice. Zadnjih desetak godina sam ih propustio valjda 10. Zbog raznoraznih razloga u koje mi se sada ne ulazi ne idem na gostujuće. I što sad? Jel to baš neki problem? Jesam li bitno drugačiji od onog koji ide samo na gostujuće utakmice, a Rujevicu izbjegava? Bi mu ja trebao reći da je zbog toga on nije "pravi navijač"? Ili od onog koji dolazi kad mu to posao dozvoli, ili od onog koji Rijeku prati, ali na stadion dođe 4-5 puta godišnje. Ili od neke lude nonice koja Rijeku stalno prati na TVu, ali na utkamice uopće ne ide (da ima i takvih).

Ajmo napokon shvatiti da nas ima različitih i ajmo prestati raditi razliku između onih potpuno zaluđenih i onih koji se Rijeci posvećuju koliko mogu.
    Nek svatko svoju ljubav prema klubu izrazi na način na koji njemu odgovara. Razdor među nama samima jednostavno je - nepotreban.

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #38 u: Svibanj 26, 2017, 12:13:24 »

žalosno ...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Svibanj 26, 2017, 12:22:27 »
  • šta se vi svi čudite?
    mene pita netko jesu li svi doma, a ovi što su odlučili ići popit kavu u Zg i lagano prošetati do Maksimira, šta je sa njima?
    Jel ti ljudi koji to pričaju, vode i djecu sa sobom? Ugrožavaju sebe i druge zbog svojih fix ideja i neznanja.
    Kome tu onda nisu svi doma?
    Jel oni znaju da ćemo se vjerovatno sresti i sa tovarima na autoputu?
    vjerovatno niti neznaju da hajduk gostuje u Osijeku.

Te fore da jedan navijač Rijeke želi da drugi dobije batine, nisam ja rekao, to se vi rekli.
    Ja sam rekao da bi volio da nalete, a svatko iščitava iz toga što njegov um želi.
    Mogu dobit batine, kao što se vi njima zaželjeli, a mogu ih isto tako skinuti i uzet im obilježja Rijeke i ne napravit im ništa jer padobrance sigurno neće tući.

« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2017, 12:28:23 od kabul23 »

Offline Connie

• Morčić
    • **
    « Odgovori #40 u: Svibanj 26, 2017, 12:36:20 »
  • Hajduk ne gostuje u Osijeku nego u Koprivnici, i to ne sutra nego danas

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Svibanj 26, 2017, 12:44:36 »
  • šta se vi svi čudite?
    mene pita netko jesu li svi doma, a ovi što su odlučili ići popit kavu u Zg i lagano prošetati do Maksimira, šta je sa njima?
    Jel ti ljudi koji to pričaju, vode i djecu sa sobom? Ugrožavaju sebe i druge zbog svojih fix ideja i neznanja.

Te fore da jedan navijač Rijeke želi da drugi dobije batine, nisam ja rekao, to se vi rekli.
    Ja sam rekao da bi volio da nalete, a svatko iščitava iz toga što njegov um želi.
    Mogu dobit batine, kao što se vi njima zaželjeli, a mogu ih isto tako skinuti i uzet im obilježja Rijeke i ne napravit im ništa jer padobrance sigurno neće tući.
    I sada neka me stvarno netko još jednom pita zašto ne idem na gostovanja.
    Pazi logike: netko tko vodi djecu i sebe u glavni grad vlastite države i planira u centru popiti kavu - ugrožava sebe i svoju djecu???
    Pa jbt ispada da svako putovanje izvan Rijeke trebam uskladiti s navijačkim kalendarima svih klubova.

Sorry, uopće te ne poznajem, ali prema ovome što si napisao pitam se da li su tebi svi doma. Ja jednostavno ne razumijem takvo razmišljanje i ponašanje.
    Nije ni čudo da nam je država u banani kada moraš paziti di ćeš ići, što ćeš reći i napisati da ne bi nastradao. I poslije još moraš odgovarati jer si 'sam to tražio'.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #42 u: Svibanj 26, 2017, 12:47:08 »
  • Hajduk ne gostuje u Osijeku nego u Koprivnici, i to ne sutra nego danas
    onda je poravljeno jer smo svako zadnje kolo igrali u isto vrijeme.....
    Osijek, SLaven isti klinac  :)

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #43 u: Svibanj 26, 2017, 12:52:21 »
  • Ja ne idem na gostovanja, ali bih išao na neka. Osnovni mi je problem - prijevoz. Htio sam u Varaždin, bio spreman doći u 7 ujutro na Rujevicu, ali kako ću do gore? Ybga... Za sutrašnju utakmicu sam se zayebo jer sam mogao do Kluba navijača i preko njih doći do karte i putovanja, ali nisam. Nije mi toliko žao Maksimira jer planiram na gat dočekati igrače, ali mi je finala Kupa žao, itekako.

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #44 u: Svibanj 26, 2017, 12:58:38 »
  • šta se vi svi čudite?

I sada neka me stvarno netko još jednom pita zašto ne idem na gostovanja.
    Pazi logike: netko tko vodi djecu i sebe u glavni grad vlastite države i planira u centru popiti kavu - ugrožava sebe i svoju djecu???
    Pa jbt ispada da svako putovanje izvan Rijeke trebam uskladiti s navijačkim kalendarima svih klubova.

Sorry, uopće te ne poznajem, ali prema ovome što si napisao pitam se da li su tebi svi doma. Ja jednostavno ne razumijem takvo razmišljanje i ponašanje.
    Nije ni čudo da nam je država u banani kada moraš paziti di ćeš ići, što ćeš reći i napisati da ne bi nastradao. I poslije još moraš odgovarati jer si 'sam to tražio'.
    Meni su svi doma ali očito da tebi nisi jer nikada nisi bio dalje Sušaka pratit Rijeku pa se praviš pametan i drugima popuješ sa 'netko tko vodi djecu i sebe u glavni grad vlastite države i planira u centru popiti kavu - ugrožava sebe i svoju djecu???'. Da, ugrožava sebe i druge jer ako ideš sa obilježjima Rijeke popit kavu u centar ZG, budi siguran da nećeš proći lišo. Ili si izrazito glup, neznalica ili arogantan da bi nešto takvo napravio ali najviše glup.
    A moje rečenice ne izvlači iz konteksta.
    Država nam je u banani jer neznalice poput tebe izmišljaju toplu vodu gdje ona već postoji i izvrću činjenice.
    Znam puno navijača sa puno gostovanja ali nikada nikome nije palo na pamet da se šeće po ZG i tjera svoju prvadu i očekuje da će ga ova banana država zaštititi od degenerika kojih ima u svakom gradu.