• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: LP, 2. pretkolo, 2. ut., The New Saints - RIJEKA, uto. 18.7.2017., 20:00  (Prikazano: 7597 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online D2

• Forza Fiume
A propos praznovjerja, ja sam na dan utakmice s Aberdeenom kupio svijetlo-plavu Lotto polo majicu i nosio ju na tekmu. Nakon te tekme sam ju dugo odbijao nosit, skupljala je prašinu na vješalici. Zatim sam ju se okuražio stavit na sebe na Rijeka - Split prošle jeseni (znači godinu i kusur dana kasnije). Dobili smo 2-0, i od tada sam ju nosim na svaku tekmu.
Upute:
Bitno ju je samo dobro, dobro oprati nakon izgubljene utakmice, a nakon pobjede ne. Na kraju sezone se može oprati. Ako slučajno i nakon pranja izgubimo utakmicu, onda se radi o nekoj kombinaciji, šal, kapa. Ako ni to ne pomaže kriva je žena/cura i treba promijeniti nju....... ili deterđent.
 ;D ;D ;D ;D
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
43 minute mučenja, onda gol za Eurosportov play of the day. Čini se da su Mateiu stvarno prodali foru da je ovo pripremna utakmica. Ova komedija od travnjaka samo još potvrđuje priču.  ;D

Ali stvarno, ovo podsjeća na kaljužu kakvu smo znali imat na Kantridi nakon što bi pao hektolitar kiše po kvadratnom metru. Užas.

Inače, igra nije dobra. Spora trava na stranu, nema okomitih lopti. Bradarić nula bodova danas.
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2017, 20:52:32 od Fornax »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Matei uvjerljivo najveca pošast za TNS kao sto ce biti za 9 od 10 Rijekinih protivnika.

I još nešto, trude se kopirati Zuta i on Ristu i Vesota danas suradnjom, a jos imaju i Hebera sa nekom bizarnom pozicijom, ali štima.

TNS je prelimitirana ekipa, ali vrhunski trening.

P. S. Kupite Quigleya.

A sada Via Michelin i troskove na papir do Salzburga.
"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
HNL = pripremni turnir = Matei najbolji igrac prvenstva  :)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Dobro, poveli i vjerojatno se čekiraju karte za Slano Brdo.

Matei dobar, travnjak loš. Ma Tjaž, mijenjaj i odmaraj igrače.

Slažem se, treba kupiti Kviglija. Čujem da je naše gore list, mama mu je ljetovala u bivšoj Jugi '72.-e.

Online Fornax

• Forza Fiume
TNS je prelimitirana ekipa, ali vrhunski trening.
Brijem da je Kek igračima rekao "zaboravite Europu, ovo danas je trening probijanja bunkera".

Da su svjesno prepustili posjed TNS-u, već bi vodili 4-0.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Šteta Mateija, bilo bi fora da mu je sjela ova na kraju. Malo mučenja u samom startu, ali rutina do kraja. Gorgon zabio iz treće, Gavranović odličan.

Igrači bacaju dresove, par naših uleti, a ljudi okolo se smiju. Gdje su kornjače da riješe te huligane suzavcem i pendrecima!?

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Kakav koktelčić od utakmice, baš fino. Kada smo zadnji puta zabili 5 komada? Rudeš?

Fino, ekipa djeluje dosta dobro sudeći po govoru tijela. Dobar Matei, Rista i Vešo se dižu, Gavran zabio, Teniser igrao, a dodavanje (kako bi se to danas reklo "predasistencija") gospodina u kopačkama Josipa Mišića za Bradarića kod 2. Gavranovog gol spada u kategoriju "Walderrama".

Baš sam zadovoljan, ja picajzla  :P.
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2017, 22:01:42 od Ton(i)to »

Offline standby

• Forza Fiume
Saptom pade.. a sad mini svabe..

Online Fornax

• Forza Fiume
Igrači bacaju dresove, par naših uleti, a ljudi okolo se smiju. Gdje su kornjače da riješe te huligane suzavcem i pendrecima!?
Sprdaj se ti, ali na facama nekih igrača (Gavranović) baš i nisam vidio oduševljenje. Zbog tog uskakanja u teren bi nam UEFA mogla (i mislim da hoće) odrezat kaznu.

Matei briljira protiv slabijih ekipa jer se njih da driblat. Protiv ozbiljnijih takva igra ne prolazi (osim ako si Messi).

Brada neusporedivo bolji u drugom pol.

Gavranović fenomenalan, i na kraju je dobro da je ušao da malo odradi pucački trening, iako su ovi mekani tereni smrt za igrače sklone ozljedama.

PS, kad je komentator rekao da ulazi Tom Holland...

;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2017, 22:04:04 od Fornax »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Predivni golovi, akcije, dominacija, ma sve savršeno.

Kazne će biti zbog dimne? A za utrčavanje na teren možda je delegat već otišao (ako je njegov onaj bijeli audi iza gola, onda je sigurno išao provjeravati da li je udubljen krov :D ). Bobiji gledaju i pijuckaju vodu. Lijepi izlet, nema šta tko je bio gore.
"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline black label

• Forza Fiume
Vrlo dobro sve skupa, drugo pol odlicno. Bas mi je zao sto Mati nije usla ona zadnja lopta.

Onaj pacijent nije trebao utrcat, dimna ok, nije u teren, bit ce samo po dzepu. To smo rijesili i idemo za Salzburg.

Nego..nemojte me izignorirat. Koliko cca kosta put po autu za 4 ljudi? Po vasoj racunici, da znam dal da vozim il da se nekom utrpam.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline lavic

• Veteran
Istina da su kvalifikacije i neugledni protivnik... ali dvije pobjede u Ligi prvaka me usrećuju.

Protiv Red Bulla samo ozbiljno i mislim da možemo.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Vrlo dobro sve skupa, drugo pol odlicno. Bas mi je zao sto Mati nije usla ona zadnja lopta.

Onaj pacijent nije trebao utrcat, dimna ok, nije u teren, bit ce samo po dzepu. To smo rijesili i idemo za Salzburg.

Nego..nemojte me izignorirat. Koliko cca kosta put po autu za 4 ljudi? Po vasoj racunici, da znam dal da vozim il da se nekom utrpam.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

imas 800km u oba smjera ... dakle racunaj po autu 100 eura cca za gorivo + vinjeta i nes sitno za tunel ako se dobro sijecam. A mozes i preko villacha pa da ne placas slovencima vinjetu al tad imas u jednom smjeru nekih 60km vise za vozit
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2017, 23:04:02 od D10S »
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Online D2

• Forza Fiume
Razmislite i o putu preko Udina.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.