• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2018/19  (Prikazano: 59958 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goginho

• Forza Fiume
Odg: Europska sezona 2018/19
« Odgovori #195 u: Kolovoz 04, 2018, 17:03:28 »
  • Podgrupa naša za zadnje predkolo, odnosno s kim ćemo igrati mi ili 'Borg

Pyunik (ARM) v Maccabi Tel-Aviv (ISR)

Beşiktaş (TUR) v LASK (AUT)

Jagiellonia Białystok (POL) v Gent (BEL)

Sevilla (ESP) v Žalgiris Vilnius (LTU)

Voli nas UEFA testirati

Besiktas ili Sevilla bi bio presjeban zdrijeb.. s ostala dva se mozemo potuci.. mislim mozemo i s ovima, ali u dvije tekme sanse su nam minimalne..

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #196 u: Kolovoz 04, 2018, 20:21:30 »
  • Sramotno težak ždrijeb. Hajduk, ako prođe Steauuu, ima skoro otvoren put do grupa..
    UEFA i njezini čudni putevi.. ::)
    lula i lipi, kompića dva

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #197 u: Kolovoz 04, 2018, 21:19:59 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Torcidasi-poslani-u-zloglasni-srpski-zatvor-koji-potresaju-seksualni-skandali-i-ubojstva

U četvrtak ukradeš Lava na pumpi, u subotu vodiš ljubav sa Draganom.

Gostovanje za pamćenje, nema šta.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #198 u: Kolovoz 04, 2018, 22:49:31 »

• Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #199 u: Kolovoz 05, 2018, 10:51:10 »
  • Polusatni skauting forumske razine. :)

Podgrupa naša za zadnje predkolo, odnosno s kim ćemo igrati mi ili 'Borg

Pyunik (ARM) v Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    Maccabi nije nikakav bauk. Ekipa u našem rangu kao i Gent, što je i najbolje čemu se možemo nadati kao nenositelji u ovoj fazi EL. Ušli u 1. pretkolu (ne kužim zašto, bili su 2. u Izraelu prošle godine), ne pretjerano uvjerljivi protiv Ferencvaroša i kasnije Radničkog. Mađarima u prvoj utakmici izjednačili u nadoknadi pa minimalno 1:0 dobili kući, Radnički ipak malo lakše prošli sa 4:2 ukupno. Islandski Napadač kojeg su Malmu platili 3 i pol milijuna pred dvije godine im je najbolji igrač tamo, ovo ostalo i nije nešto vrijedno spomena na prvi pogled. Pyunik li-la, izvukli se protiv kazahstanskog Tobola u 2. pretkolu golom u 82. minuti uzvrata, a bili sigurni protiv Vardara u prvom. Najbolji ždrijeb bi bio ovaj par.

Beşiktaş (TUR) v LASK (AUT)
    Ne treba puno pisati ovdje, Galatasaray je osvojio naslov sa 75, Fener i Bašak su imali 72 boda, a Bešiktaš 71, prvi sljedeći klub 16 bodova manje. Sva četiri velikana su tu negdje kvalitetom čini mi se, i autsajderi smo protiv bilo kojeg od njih pa tako i Bešiktaša. Ekipa veterana sa tu i tamo kojim 25-godišnjakom pa su tu tako Pepe, Quaresma, Medel, Adriano, od mrvicu manje poznatih Vagner Love, Babel,  Negredo... Njihova desetka je desetka i u reprezentaciji i tako dalje. Kek zna odigrati dvomeč, ali ovakve iskusnjare poznaju igru u detalje. LASK lagano rješio norveški Lillestrom, ali to im nije bio nikakav test jer su u aktualnoj sezoni oni u zoni za ispadanje. Ako Bešiktaš ne potcijeni (zadnji put nisu igrali grupnu fazu nečega tek 2013. godine i to jer ih je UEFA izbacila, a prošli su), nemamo neke šanse.

Jagiellonia Białystok (POL) v Gent (BEL)
    Ovdje bi rekao da su Poljaci favoriti, opet isto na prvu. Ekvivalent Turske četvorke su u Portugalu Porto, Benfica, Sporting i Braga, a Rio Ave je izborio EL kao prvi od ovih "drugih" klubova, sa samo 24 boda zaostatka za četvrtom Bragom. I onda je toj najboljoj obrani u ligi (osim četvorke) Jagiellonia zabila 5 golova u dvije utakmice. Dobili minimalno prvu kući 1:0 i onda 4:4 u Portugalu. Bezjak nije ni prismrdio terenu u 180 minuta. Belgijska liga mi nikada nije bila posebno draga, danas ju smatram precijenjenom zbog afrikanaca koje engleski prvoligaši primjete pa plaćaju masovne novce za njih. Kod Genta su to Moses Simon i Kalu, prvi na listi za odlazak ovog ljeta. Tu je i dobro poznati Kalinić na golu, te Franko koji pamti bolja vremena iz Rijeke. Kad ih izbacimo, može se vratiti kao pojačanje za EL. Tu su također i Odjidja-Ofoe iz Olympa (visoki Belgijac koji nam je zabio za 1:1 dolje), a stopera Gigota su prodali Spartaku za 8 milijuna. Da, to je onaj koji je zabio autogol kad smo dobili Spartak 3:1. Fora kod Genta je što voli ujebati pretkola pa su tako sezone 16/17 igrali osminu finala EL, a godinu kasnije ispali u 3. pretkolu od osvajača austrijskog kupa, Altacha. Kao i prvi par, ovdje se da proći i jedne i druge.

Sevilla (ESP) v Žalgiris Vilnius (LTU)
    Nema smisla komentirati.

Voli nas UEFA testirati

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #200 u: Kolovoz 05, 2018, 10:57:25 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Torcidasi-poslani-u-zloglasni-srpski-zatvor-koji-potresaju-seksualni-skandali-i-ubojstva

U četvrtak ukradeš Lava na pumpi, u subotu vodiš ljubav sa Draganom.

Gostovanje za pamćenje, nema šta.

Lakše će unositi baklje na stadion.

Ali što su postale ove kvalifikacije za EL. Od dole navedenh klubova 5-6 bi komotno moglo igrati LP. Nestvarno.
    U svakom slučaju ne bih rekao da smo posve bez šansi, ali da će biti golem uspjeh ući u skupine - biti će.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #201 u: Kolovoz 05, 2018, 13:21:12 »
  • Gledajući sastav Besiktasa mislim da bi rađe Sevillu. A sanse su 50:50 za prolaznog protivnika na papiru.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #202 u: Kolovoz 06, 2018, 11:59:07 »
  • Ljubović bio jutros na radiju, malo govorio o Sarpsborgu. Dakle, jaki su u prekidima. Ok, tu smo znali imati velikih problema. Vidjet ćemo, nadam se da ćemo biti koncentrirani i općenito izbjegavati situacije za njihov prekid.

No, ono što bi mogao biti problem je teren, umjetna trava. Navodno u dosta lošem stanju, dosta istrošena, zrela za mijenjati. Ako se ne varam protiv Vikingura smo igrali na umjetnoj podlozi, završilo je odlično, ali suparnici su drugačijeg kvalitativnog razreda pa nema nekog smisla se pozivati na to.

Glede kladionica - prije koji dan na njih bilo 2,8, a danas preko 3. Na nas bilo 2,6 pa palo na nešto iznad 2.

Po meni, najmanje što moramo napraviti je da ostvarimo rezultat koji će nam omogućiti mirniju utakmicu na Rujevici, nikako neku jurnjavu na njihov gol. Ovakve ekipe, koje igrau zatvoreno, dobro trče, organizirane su i imaju brze tamnopute naprijed su uvijek opasne.

Ždrijeb je danas u 13:30. Nadajmo se da ćemo igrati play-off i da to neće biti ni Sevilla nit Besiktas jer tu nekih realnih šansi nemamo.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #203 u: Kolovoz 06, 2018, 13:36:42 »

• Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #204 u: Kolovoz 06, 2018, 13:38:52 »
  • ajmo bacit prognozu  :). mislim da cemo izvuc Turke
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #205 u: Kolovoz 06, 2018, 13:40:37 »
  • Genk ili Gent. To je zicer

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #206 u: Kolovoz 06, 2018, 13:44:17 »
  • dinamo ako izgubi od astane mogao bi igrat sa isitm izraelcima od prije par dana  ;D ;D

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #207 u: Kolovoz 06, 2018, 13:45:46 »
  • Na koju foru je ajdug nositelj a mi nismo?!

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #208 u: Kolovoz 06, 2018, 13:46:36 »
  • Na koju foru je ajdug nositelj a mi nismo?!

to sam se i ja pitao ali mislim da preuzimaju ulogu nositelja od Steaue u slucaju da prodju ?

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #209 u: Kolovoz 06, 2018, 13:53:03 »
  • nije loše  :)