• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2018/19  (Prikazano: 48101 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: Europska sezona 2018/19
« Odgovori #30 u: Travanj 12, 2018, 23:15:34 »
  • RBS razbio, RAZBIO (!!!) Lazio, klub koji ima isto bodova kao i Roma koja je ponizla Barcu. Ružno ponizila.

Rijeka je u 2 od 4 poluvremena dominirala nad RBS ove sezone.

Velika je Rijeka, najveći hrvatski europski klub zadnjih godina, jedini koji ne sramoti za razliku od Tattinih bankomata, a tovari i europa ne mogu ni u istu knjigu s Rijekom. Velik je Kek.

Hvala Miško, veselimo se novim gaženjima europskih prvaka na Erste Areni uskoro. Opet.
    « Zadnja izmjena: Travanj 12, 2018, 23:17:27 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Travanj 13, 2018, 08:43:30 »
  • Ponovit ću nešto što svi već znamo... Da je đubre otišlo u OPG Mamić u kolovozu kad je trebalo, jesen bi izgledala skroz drugačije i ne bi nam se desila Austria Beč kod kuće. Ha, možda se onda ne bi desila ni Austra Beč u gostima ili Milan kod kuće, nemoguće je reć... Ma bilo je tu više faktora, a najveći krivac za neprolaženje skupine je Elez koji je bio u mentalnoj crnoj rupi između propalog transfera u Schalke i ponude Hannovera.

Kako god okreneš, od Austrije smo bolji, a protiv AEK-a smo si dvaput pucali u nogu. Prosuli smo ogromnu šansu ove godine. Ogromnu.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Travanj 13, 2018, 10:19:05 »
  • Ma bilo je tu više faktora, a najveći krivac za neprolaženje skupine je Elez koji je bio u mentalnoj crnoj rupi između propalog transfera u Schalke i ponude Hannovera.

Ja bi se bio zaustavio na ovom što si napisao "bilo je tu više faktora", svaljivati najveću krivicu na jednog igrača je promašena teza.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Travanj 13, 2018, 15:09:57 »
  • Ja bi se bio zaustavio na ovom što si napisao "bilo je tu više faktora", svaljivati najveću krivicu na jednog igrača je promašena teza.
    Ma bez daljnjega. Ali može se reć da su nas upravo njegovi kiksevi koštali Lige prvaka i 4 boda u skupini EL.
    « Zadnja izmjena: Travanj 13, 2018, 15:11:41 od Fornax »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Travanj 23, 2018, 13:23:02 »
  • Citat:
    AEK Athens win the 2017-18 Superleague Greece for the first time in 24 years!

Jest da je nakon komedije sa PAOK-om koji je imao prednost, pa zbog nereda navijača mislim izgubio 0:3 neku utakmicu, a onda kasnije ono sa predsjednikom i pištoljem pa su im uzeli 3 boda dodatno plus registrirali još jednu sa 0:3. Nisam 100% ima li još ili sam pretjerao. :D Ali AEK prvak Grčke. Salzburg prvak Austrije, igra polufinale EL.

Šteta Olympiakosa i glupog Ristovskog, tko zna šta bi sve bilo. U ligi tek treći.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #35 u: Travanj 23, 2018, 13:31:53 »
  • Ma na Rujevici je već bilo vidljivo da je AEK prava ekipa, da točno znaju šta rade, da imaju jake individualce, a samo (velikom) srećom smo izvukli remi u Ateni. Kad su stisli gas kod naših 0-2 bilo je očito koliko su bolji.

A o kvaliteti Sazburga govori polufinale EL. Super moderna ekipa.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Travanj 23, 2018, 13:59:33 »
  • Sve ok, činjenice i to. Ali gledaj iz drugog kuta, što to govori o nama. Prvaka Grčke i Austrije, polufinalista EL, nemojmo stalno tražit opravdanje da se popljuvamo, nismo mi bili toliko lošiji, jer da jesmo RB bi nam zabio par komada, a isto tako i AEK, i rutinski nas odradio. Možda su svi oni imali sreću da je kod nas u tom trenutku u glavama igrača bilo kako i di otići. Indisponirani i strašno nesretni što nisu otišli negdje drugdje. Možda bi danas pjevali druge pjesme.
    Bili smo i opet smo, i nastavit ćemo bit moćni više nego prije. Ja na to gledam da su svi oni imali sreće.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Travanj 23, 2018, 14:05:39 »
  • Ljudi moji, odgovorno tvrdim da je naša prošlogodišnja ekipa u svom naponu snage bila među top 10 ekipa staroga kontinenta i da smo se tada s bilo kim mogli pohrvati.

Neobjektivno sam realan u toj tvrdnji.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Travanj 23, 2018, 15:04:37 »
  • Takva objektivnost mi je najdraža, takvi smo mi optimisti
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Travanj 23, 2018, 17:15:41 »
  • Ljudi moji, odgovorno tvrdim da je naša prošlogodišnja ekipa u svom naponu snage bila među top 10 ekipa staroga kontinenta i da smo se tada s bilo kim mogli pohrvati.

Neobjektivno sam realan u toj tvrdnji.
    Potpisujem.

Nikada nećemo znati do kud smo mogli dogurati.

Kakva šteta za Oly. Oly je moja nova 1999. Svaki pravi navijač Rijeke mora u sebi nositi bol neku.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Travanj 24, 2018, 20:05:27 »
  • Gdje gledati online LP večeras?

Sport365 me ne zadovoljava zastajkivanjem precestim.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #41 u: Travanj 24, 2018, 20:36:23 »
  • Gdje gledati online LP večeras?

Sport365 me ne zadovoljava zastajkivanjem precestim.

vec dugo ne gledam preko streama ali koristio sam Sport365 ili ovaj:

https://www.vipbox.st/sports/football.html  ne znam je li jos uvijek ok
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Travanj 24, 2018, 20:44:20 »
  • Za sad radi k'o urica. Svaka ti dala!

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #43 u: Travanj 24, 2018, 20:51:17 »
  • ja otkad imam max tv ne koristim vise streamove ali posto mi se ne slusa ove nase kretene od komentatora kad gledam barcu i LP stisam ton do kraja pokrenem aplikaciju na mobu i slusam spanjolski radio prijenos  ;)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #44 u: Travanj 24, 2018, 20:52:57 »
  • https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

Zlato! HD streamovi, samo 1-2 popupova na pocetku, radi bez greske, pogotovo streamovi od buffstreams