• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2018/19  (Prikazano: 52234 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Europska sezona 2018/19
« Odgovori #480 u: Ožujak 07, 2019, 10:20:40 »
  • ocekujem prolaz Benfice
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #481 u: Ožujak 07, 2019, 12:10:01 »
  • A placipicki je skupljanje naslova cijenjenog francuskog prvenstva vrhunac ostatka karijere. Odlican potez njegovog oca  ;D.
    A gle, kao prvo, u pitanju je lova. Kao drugo, Neymar ima staklene noge i bilo je nekako logično da ode u Francusku gdje se igra mekše nego u ostalim ligama.

Samovojska je jučer baš brutalno popljuvao PSG i svaka mu je bila na mjestu, u 90 minuta nisu pokazali ništa jer su mislili da su sve riješili na Traffordu. Najgore od svega, i kod 1-2 su i dalje igrali kao da je sve riješeno. S druge strane, ManU također nije pokazao puno, samo su iskoristili ponuđeno.

Ovo jučer je bilo još gore nego protiv Barce, jer su tamo bili i žešće pokradeni, a za ovo sinoć stvarno nema nikakvog opravdanja.

Šteta šta nisi čuo komentar istog prije utakmice. Te Mančester nema šanse, te Solšer ima dječji vrtić, uglavnom sigurna pobjeda PSG

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #482 u: Ožujak 07, 2019, 13:15:00 »
  • Nisam ni ja Manchesteru davao ikakve šanse. Uostalom, PSG si je jučer praktički zabio tri autogola. Kvalitetom su svjetlosnu godinu ispred. Solskjear vjerojatno ni sam ne zna kako je prošao.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #483 u: Ožujak 07, 2019, 14:43:21 »
  • Poanta je da se ti novinari i studijski analitičari prave pametni i extra nogometni stručnjaci, a na kraju ispadnu smiješni

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #484 u: Ožujak 07, 2019, 14:59:55 »
  • Ispao bi smiješan da ga je ManUtd demantirao igrom, ali stvarno nije.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #485 u: Ožujak 07, 2019, 17:55:07 »

• Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #486 u: Ožujak 07, 2019, 19:52:47 »

• Imam osjećaj da će dinamo daleko dogurat. Možda i do polufinala.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #487 u: Ožujak 07, 2019, 20:44:28 »
  • Dobar ždrijeb ZA Rennes, prije bih rekao.
    Ha, jebiga.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #488 u: Ožujak 07, 2019, 20:48:58 »
  • kaze Prasicko mozda ne volite Dinamo ali skinite kapu tim momcima ...mars u picku materinu. Jebe mi se njih i za koeficijent. Nadam se da ce izgubit u Portugalu.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #489 u: Ožujak 07, 2019, 20:58:03 »
  • Mene je briga jako. Remi sam tražio, dobio i više od toga. Super za moj klub. :)

Kako bi stara "narodna" rekla:

ZG = BG

ilitiga krepaj Prasičko, krepaj Mumijo, Mamiću i ostala ekipo, krepaj spodobo od kluba izgrađena na desetljećima političkog lobiranja, potkupljivanja i školskog primjera nemoralnosti.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #490 u: Ožujak 07, 2019, 20:58:58 »
  • Vidim da sam dobio dva minusa jer sam reko da će dinamo daleko dogurati. Volio bih da mi se jave dečki koji su mi dali minuse jer mi nije jasno zašto. Da dinamo će daleko dogurati i neka odlični su.
     E sad jasno mi je da nitko od nas ne voli Mamića ne volim ga ni ja logički, međutim njega nema već više od 6 mjeseci tu. Dakle njemu je najveća kazna što ga nema sada u Zg i što ga nije bilo u Rusiji on ne smije nigdje dakle nije mi jasno da neki od vas ovdje ne svi ne vole da hrvatski klub  postiže dobre rezultate možda niste hrvatski opredjeljeni ne znam neću u to ulazit, ali je činjenica da sezonu 20/21 ćemo imati dva predstavnika u kvalifikacijama za LP, tako da ste mi malo čudni neki na ovom forumu, kažem možda niste hrvatski opredjeljeni.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #491 u: Ožujak 07, 2019, 21:11:14 »
  • kakve ima veze hr opredijeljenost sa dinamom? Pa dinamo nije repka da bi svrsavao na njegov uspjeh. Jel vani npr navijacima reala drago kad  barca pobjeduje u lp ili navijaci intera svrsavaju na milan zato sto su i ovi talijani?  Kakve ti gluposti pricas. A ako mislis da Mamic i dalje ne vuce konce onda si jebeno naivan.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 07, 2019, 21:18:13 od D10S »

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #492 u: Ožujak 07, 2019, 21:20:29 »
  • Ne pričam ja gluposti niti sam naivan ali što dulje dinamo dogura to bolje za hrvatske klubove a zašto bih navijamo za portugalski klub normalno da ću navijat za hrvatske klubove u Europi dobro tu se ti i ja ne slažemo idemo dalje  :)

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #493 u: Ožujak 07, 2019, 21:27:21 »
  • Vidim da sam dobio dva minusa jer sam reko da će dinamo daleko dogurati. Volio bih da mi se jave dečki koji su mi dali minuse jer mi nije jasno zašto. Da dinamo će daleko dogurati i neka odlični su.
     E sad jasno mi je da nitko od nas ne voli Mamića ne volim ga ni ja logički, međutim njega nema već više od 6 mjeseci tu. Dakle njemu je najveća kazna što ga nema sada u Zg i što ga nije bilo u Rusiji on ne smije nigdje dakle nije mi jasno da neki od vas ovdje ne svi ne vole da hrvatski klub  postiže dobre rezultate možda niste hrvatski opredjeljeni ne znam neću u to ulazit, ali je činjenica da sezonu 20/21 ćemo imati dva predstavnika u kvalifikacijama za LP, tako da ste mi malo čudni neki na ovom forumu, kažem možda niste hrvatski opredjeljeni.
    Nema to veze sa tim jesmo rvatine ili ne, ljudi jednostavno ne vole dinamo. Ustvari, mrze ga. Ja ga ne mrzim. Ne volim ga, al ga ne mrzim. Mrzim Hajduk, a mrzim ga zbog ljudi dolje koji mrze sve ostalo hrvatsko.

Purgeri, dinamovci, nisu krivi sto ih je vodio Tudman, pa Mamic. Dapace, mrzili su oni i Tudmana i Mamica. Igrao je Dinamo i skupinu LP pa je stadion bio poluprazan. Dinamo ne postoji od Tudmana ili Mamica.

Isto tako, Bijelica i ovi igraci ne igraju ovakakv nogomet zbog Mamica. Igraju ga jer su dobri i to treba priznat. Naravno da se ne veselim i ne mislim dizat spomenik, ali priznajem da igraju dobar nogomet i da zasluzeno guraju.

Kako god, imamo dva kluba u LP i pet klubova u europi generalno. Onaj tko bude drugi, ako je pametan i zna posao, to ce itekako iskoristiti. Trebao bi iskoristiti. Bmk za Dinamo, ali me ne bk za to da li ce se na Ruji opet svirati himna LP. Za to smo i mi itekako zasluzni, ali je zasluzan i Dinamo. Treba to priznati, to je sve.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #494 u: Ožujak 07, 2019, 21:33:57 »
    Nema to veze sa tim jesmo rvatine ili ne, ljudi jednostavno ne vole dinamo. Ustvari, mrze ga. Ja ga ne mrzim. Ne volim ga, al ga ne mrzim. Mrzim Hajduk, a mrzim ga zbog ljudi dolje koji mrze sve ostalo hrvatsko.

Purgeri, dinamovci, nisu krivi sto ih je vodio Tudman, pa Mamic. Dapace, mrzili su oni i Tudmana i Mamica. Igrao je Dinamo i skupinu LP pa je stadion bio poluprazan. Dinamo ne postoji od Tudmana ili Mamica.

Isto tako, Bijelica i ovi igraci ne igraju ovakakv nogomet zbog Mamica. Igraju ga jer su dobri i to treba priznat. Naravno da se ne veselim i ne mislim dizat spomenik, ali priznajem da igraju dobar nogomet i da zasluzeno guraju.

Kako god, imamo dva kluba u LP i pet klubova u europi generalno. Onaj tko bude drugi, ako je pametan i zna posao, to ce itekako iskoristiti. Trebao bi iskoristiti. Bmk za Dinamo, ali me ne bk za to da li ce se na Ruji opet svirati himna LP. Za to smo i mi itekako zasluzni, ali je zasluzan i Dinamo. Treba to priznati, to je sve.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Sve stoji što si rekao u potpunosti se slažem s tobom  ;)