• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2018/19  (Prikazano: 51937 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: Europska sezona 2018/19
« Odgovori #60 u: Svibanj 24, 2018, 08:43:27 »
  • Uza sve to ja bi produljio pauzu igračima do 15.6. barem.

Prošle sezone su bili totalno prazni nakon osvajanja duple krune i sa samo 10 dana pauze nakon tolikog pražnjenja nemoguće je očekivat da će u novu sezonu ući sa 100%.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #61 u: Svibanj 24, 2018, 19:42:16 »
  • Gledam malo moguće protivnike u 3.pretkolu i nekako mi se najteža trojka čine:

Basaksehir, Vitesse i Rio Ave. Ima još nekoliko neugodnih.

Najlakši mi pare: Hafnarfjardar, Craiova i posrnuli Vardar. Ne bi bunio ni na Žalgiris.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2018, 12:16:08 od delgadillo »
    robert "naš ademi" ferlin

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #62 u: Svibanj 25, 2018, 13:41:06 »
  • Nešto se šuška da se, po novim pravilima, u kvalama mogu susresti klubovi iz istih država. Hajduk ili Osijeku 3.pretkolu? Spetacolo. 8)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #63 u: Svibanj 25, 2018, 13:45:05 »
  • Nešto se šuška da se, po novim pravilima, u kvalama mogu susresti klubovi iz istih država. Hajduk ili Osijeku 3.pretkolu? Spetacolo. 8)

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/rijeka-natjecanje-u-3-pretkolu-europske-lige-pocinje-9-kolovoza-uefa-otezala-plasman-u-skupinu

Rijeka će vjerojatno biti nositelj u 3. pretkolu, uz napomenu da u nekim ligama kupovi još nisu završeni mogući suparnici su:
    Basaksehir (Turska)
    Mariupol (Ukrajina)
    Dinamo Minsk (Bjelorusija)
    Hajduk (Hrvatska)
    Lech Poznan (Poljska)
    Admira Wacker (Austrija)
    LASK (Austrija)
    St. Gallen (Švicarska)
    Vitesse (Nizozemska)
    Atromitos (Grčka)
    Hafnarfjordur (Island)
    Dundalk (Irska)
    Žalgiris (Litva)
    Gabala (Azerbajdžan)
    Osijek (Hrvatska)
    Brondby (Danska)
    Nordsjaelland (Danska)
    Vardar (Makedonija)
    Slovan Bratislava (Slovačka)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #64 u: Svibanj 25, 2018, 13:51:52 »

Ma siguran sam da nije istina, otkud ti to?

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Svibanj 25, 2018, 13:52:27 »

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/rijeka-natjecanje-u-3-pretkolu-europske-lige-pocinje-9-kolovoza-uefa-otezala-plasman-u-skupinu

Rijeka će vjerojatno biti nositelj u 3. pretkolu, uz napomenu da u nekim ligama kupovi još nisu završeni mogući suparnici su:
    Basaksehir (Turska)
    Mariupol (Ukrajina)
    Hajduk (Hrvatska)
    Lech Poznan (Poljska)
    Admira Wacker (Austrija)
    LASK (Austrija)
    St. Gallen (Švicarska)
    Vitesse (Nizozemska)
    Atromitos (Grčka)
    Hafnarfjordur (Island)
    Dundalk (Irska)
    Žalgiris (Litva)
    Gabala (Azerbajdžan)
    Osijek (Hrvatska)
    Brondby (Danska)
    Nordsjaelland (Danska)
    Vardar (Makedonija)

!!!!!!!!!! OZBILJNO?

IZBACITI HAJDUK IZ EUROPE DO MALE GOSPE?

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #66 u: Svibanj 25, 2018, 13:54:37 »

Basaksehir (Turska)
    Mariupol (Ukrajina)
    Hajduk (Hrvatska)
    Lech Poznan (Poljska)
    Admira Wacker (Austrija)
    LASK (Austrija)
    St. Gallen (Švicarska)
    Vitesse (Nizozemska)
    Atromitos (Grčka)
    Hafnarfjordur (Island)
    Dundalk (Irska)
    Žalgiris (Litva)
    Gabala (Azerbajdžan)
    Osijek (Hrvatska)
    Brondby (Danska)
    Nordsjaelland (Danska)
    Vardar (Makedonija)

!!!!!!!!!! OZBILJNO?

Sa Futacsom u nasim redovima i da im zabije 2 komada na Poljudu i hat trick na Ruji  :)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Svibanj 25, 2018, 13:56:29 »

Basaksehir (Turska)
    Mariupol (Ukrajina)
    Hajduk (Hrvatska)
    Lech Poznan (Poljska)
    Admira Wacker (Austrija)
    LASK (Austrija)
    St. Gallen (Švicarska)
    Vitesse (Nizozemska)
    Atromitos (Grčka)
    Hafnarfjordur (Island)
    Dundalk (Irska)
    Žalgiris (Litva)
    Gabala (Azerbajdžan)
    Osijek (Hrvatska)
    Brondby (Danska)
    Nordsjaelland (Danska)
    Vardar (Makedonija)

!!!!!!!!!! OZBILJNO?

Sa Futacsom u nasim redovima i da im zabije 2 komada na Poljudu i hat trick na Ruji  :)

Vi gospodine ste pravi džentlmen!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #68 u: Svibanj 25, 2018, 14:04:42 »

Navodno su jučer rekli na rtl-u.

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Svibanj 25, 2018, 14:08:58 »

Navodno su jučer rekli na rtl-u.

Bullshit, novinarstvo od kurca

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Svibanj 25, 2018, 14:12:13 »
  • Ja sanjam utakmicu protiv Dinama bez njihovih plaćenika.
    To bi bilo prefino
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Svibanj 25, 2018, 14:21:09 »
  • Na wikipediji nema apsolutno ništa o tom pravilu. Dapače, još su ponovili taj "teams from same federations/nations cannot be drawn together" u svim pretkolima počevši s prvim pretkolom i stoji tamo sve do druge knockout faze, kao što je bio slučaj i dosad.

Tako da mi ovo smrdi na kvazi-novinarstvo prije svega. A to bi već bilo davno poznato jer nije mala stvar ukinuti to višegodišnje pravilo pa i zbog toga sumnjam u istinitost, tj miriši na glupost. Uostalom, ako nema tog pravila u pretkolima, onda ga ne treba biti ni u grupnoj fazi, što bi bilo genijalno: imati grupu A sa četiri kluba iz iste države, tipa Rusije ili Nizozemske jer bi oni mogli biti tako raspoređeni da bi mogli imati jedan klub u svakoj jakosnoj skupini. Dakle, glupost.

Offline PIVA

• Pionir
    « Odgovori #72 u: Svibanj 25, 2018, 14:38:09 »
  • Na wikipediji nema apsolutno ništa o tom pravilu. Dapače, još su ponovili taj "teams from same federations/nations cannot be drawn together" u svim pretkolima počevši s prvim pretkolom i stoji tamo sve do druge knockout faze, kao što je bio slučaj i dosad.

Tako da mi ovo smrdi na kvazi-novinarstvo prije svega. A to bi već bilo davno poznato jer nije mala stvar ukinuti to višegodišnje pravilo pa i zbog toga sumnjam u istinitost, tj miriši na glupost. Uostalom, ako nema tog pravila u pretkolima, onda ga ne treba biti ni u grupnoj fazi, što bi bilo genijalno: imati grupu A sa četiri kluba iz iste države, tipa Rusije ili Nizozemske jer bi oni mogli biti tako raspoređeni da bi mogli imati jedan klub u svakoj jakosnoj skupini. Dakle, glupost.

Da ne zaboravimo da neki od ovih navedenih protivnika trebaju proc jedno ili dva pretkola da nam uopce budu moguci protivnici u 3. pretkolu... Isto tako mi se cini da i nismo toliko daleko od nositelja u eventualnom playoffu, ali nisam previse vremena proveo u proucavanju pa moguce da sam previdio nesto...

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Svibanj 25, 2018, 18:41:34 »
  • Da ne zaboravimo da neki od ovih navedenih protivnika trebaju proc jedno ili dva pretkola da nam uopce budu moguci protivnici u 3. pretkolu... Isto tako mi se cini da i nismo toliko daleko od nositelja u eventualnom playoffu, ali nisam previse vremena proveo u proucavanju pa moguce da sam previdio nesto...

I ne bi bili toliko daleko (7 mjesta) da ove godine nije ždrijeb 4. pretkola (playoff) prije nego što se odigra 3. pretkolo.. Mislim da je sve to zgusnuto zbog SP pa kasnije počinju europska natjecanja i nema nijednog tjedna pauze od 1. do 4. pretkola.

Tako da neovisno o tome koliko favorita ispadne u 3. pretkolu, mi ćemo već biti u tom ždrijebu kao nenositelji. Može se jedino desit situacija da npr onda ispadne baš taj nositelj kojeg izvučemo i na taj način u playoffu igramo protiv kluba sa slabijim koeficijentom.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #74 u: Svibanj 26, 2018, 22:43:58 »
  • Stvarno smo / sam prestrog(i) prema našim golmanima ponekad. Isprike.

Kakav Kraljijus, pa ovakve golove još samo se vide na osnovnoškolskom velikom odmoru i to kada brani neki antitalenat za sport jer nema dovoljno igrača normalnih. Naravno 1. gol Balea je čudesan. Savršen!