• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Antonio Mirko Čolak  (Prikazano: 2049 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline waf

• Pionir
Antonio Mirko Čolak
« u: Ožujak 09, 2018, 19:21:40 »
  • ...sad pogledao zajedno smo rijeka na kanal ri, antonio mirko baš pozitivan lik...drago mi je da smo ga doveli.. :)

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    Odg: Antonio Mirko Čolak
    « Odgovori #1 u: Ožujak 09, 2018, 19:57:58 »
  • ... i u prva 4 nastupa čak 2 gola i 4 asistencije, dugo nije netko tako efikasno uskočio u ekipu!

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Ožujak 15, 2018, 21:46:28 »
  • Odlican igrac! Jako puno radi za momcad, ne znam jeste li primijetili kako je u Zapresicu u akciji za 0-3 odvukao svog cuvara i oslobodio Acostyu prostor za sut. Trci svih 90 min i jos s osmijehom na licu.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Ožujak 16, 2018, 13:56:07 »
  • #17 who?
    Odličan igrač, drago mi je na kraju da je gavran otišao jer nebi doveli Čolu
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Lipanj 26, 2019, 23:28:20 »
  • Opet dižem teme iz mrtvih ali zbog ovog stava je vrijedilo:
    "Imao sam neke informacije o Rijeci, ali nisam možda očekivao da će biti tako dobro i lijepo. Život u Rijeci je predivan.  (...) imam dobar osjećaj i da uživam u životu van travnjaka. To je vrlo bitan dio priče, onih 10, 15 posto koji jako utječu na život nogometaša"

http://nk-rijeka.hr/vijest/antonio-colak-u-rijeci-uzivam-na-travnjaku-ali-i-van-njega/?fbclid=IwAR3f667KKEFIFWFk1stt8pL3XCCRda7zhdLueIUIpgJ6P7OOTuzZSJ4dRho

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #5 u: Lipanj 26, 2019, 23:42:53 »
  • i Mance danas izjavio:

Citat:
    Antonio je takoder posebna priča i to se jako rijetko viđa. On je jednostavno isforsirao ovaj transfer pod boljim uvjetima za Rijeku i što je najzanimljivije odbio je dvostruko veću plaću drugog kluba i to ne nekog iz egzotične destinacije da bi ostao u Rijeci. Ja se osobno s takvim slučajem još nisam sreo i stvarno ne znam tko bi u bilo kojem segmentu posla koji se bavi tako postupio.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Lipanj 27, 2019, 09:35:08 »
  • Eh... mogao bi Colak stosta objasniti Ristovskom, pogotovo o onoj "djela, a ne rijeci".

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Lipanj 27, 2019, 10:26:36 »
  • Gdje je Čolaku tetovaža? ;)

Mada kako vrijeme prolazi tako se pojavljuju i neke druge informacije o Ristovskom, jedna od njih je i da je odlazak uvjetovao Volpi da podmirimo tih par milijuna u kratkom roku. Što opet nema puno smisla jer mu je bilo u cilju imati bolji rezultat jer rezultat = više novca.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Lipanj 27, 2019, 11:16:55 »
  • Za Ristovskog sam i ja to čuo. Da je SS uvjetovao odlazak njega, Misko je čak nudio neku lovu ovima iz SS ali nisu htjeli.
    Još uvijek mi prođe kroz glavu da je Risto ostao protiv Olimpiakosa siguran sam da bi gledali Ligu Prvaka na Ruji.
    Ali da citiram samog Ristu :"da baba ima k..... bila bi deda."
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Lipanj 27, 2019, 15:21:43 »
  • Gdje je Čolaku tetovaža? ;)

Mada kako vrijeme prolazi tako se pojavljuju i neke druge informacije o Ristovskom, jedna od njih je i da je odlazak uvjetovao Volpi da podmirimo tih par milijuna u kratkom roku. Što opet nema puno smisla jer mu je bilo u cilju imati bolji rezultat jer rezultat = više novca.
    Ulazak u LP bi donio, koliko, 15 mil. Eura?

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #10 u: Lipanj 27, 2019, 15:48:27 »
  • Svaka čast Čolaku!

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Lipanj 28, 2019, 11:44:59 »
  • Osovini Čolak - Gorgon nedostaje još samo, kao i oni potpuno sretan poslom i životom Župarić (sjećamo se pred kraj Keka da je bio sjeban u glavu što se reflektiralo na užasnu igru). Možda je i došao na tu razinu s obzirom da je najviše divljao na proslavi kupa :) Uz njih mogu igrat 8 juniora bez da budu stresirani, neće, ali mogu.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #12 u: Lipanj 28, 2019, 12:37:58 »
  • Osovini Čolak - Gorgon nedostaje još samo, kao i oni potpuno sretan poslom i životom Župarić (sjećamo se pred kraj Keka da je bio sjeban u glavu što se reflektiralo na užasnu igru). Možda je i došao na tu razinu s obzirom da je najviše divljao na proslavi kupa :) Uz njih mogu igrat 8 juniora bez da budu stresirani, neće, ali mogu.

Zuparic je usao u zadnju godinu ugovora ... dakle zelim mu dobar transfer a jos bolji nama  ;)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.