• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: LP, 2. pretkolo, 1. ut., RIJEKA - The New Saints, uto. 11.7.2017., 20:45  (Prikazano: 7087 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Nisam bio na utakmici, kiša me odbila. Stavio auto iznad Pravnog, padalo je i... ništa. Stvarno mi se nije stajalo na kiši 3 sata.
Evo - ja nudio mjesto pod krovom, pivu i kolač. Karta je propala - pivo i kolač naravno da nisu.

Piva i kolac je uzasna kombinacija ... da je mozda bilo neko vino ili sampanjac  :) :)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Nisam bio na utakmici, kiša me odbila. Stavio auto iznad Pravnog, padalo je i... ništa. Stvarno mi se nije stajalo na kiši 3 sata.
Evo - ja nudio mjesto pod krovom, pivu i kolač. Karta je propala - pivo i kolač naravno da nisu.

Piva i kolac je uzasna kombinacija ... da je mozda bilo neko vino ili sampanjac  :) :)
Piva i sladoled je užasna kombinacija. Piva i kolač su sjeli taman. A vino i šampanjac i škampi su ti uobičajena okrepa na Zapadu :) Ali ne na Z8 nego kod onih 'mekoguzičara' na Z7 :P
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
Da malo bacim slova i složim koju rečenicu o jučer. dakle s obzirom da sam kao mekoguzičar s Z7 nagrađen s 150 kuna za "jaki" TNS, odlučio sam uštediti 115 i pogledati utakmicu s I2. I kako to obično ide moja prva utakmica bez krova i odmah pljusak. Srećom ljetni, te nije bilo prehladno, pa se nisam previše bunio. Odgledao sam utakmicu iz 3. reda i moram priznati da je malo neobičan pogled na teren, gotovo u ravnini s igralištem te mi je malo jasnije kad trener ne vidi neke stvari u igri. Po meni bi Kek trebao imati Miletića ili nekog svog pomoćnika na 15.redu centralne tribine. Dojam mi je popravio prekrasan view nešto prije početka kada se izmješalo sunce i oblaci iznad zapada. Prava romantika. Još da napomenem da navijanje (barem na I2) i nije bilo nešto, sve nešto sporadično, s masu padobranaca ala ja, gdje se armada s I4 ni ne čuje. Sjever bi to trebao popraviti.

Malo o igri, iako su igrali s puno želje, a ovi i nisu neka nogometna sila, rekao bih da osim što je 2:0 najgori rezultat, straha ne bi trebalo biti. Na otoku će biti ista priča, mi ćemo uzet loptu i diktirat igru, vjerojatno zabit gol, dva tako da prolaz ne bi trebao biti upitan. U igri se vidi nedostatak lijevog beka, jer usprkos trudu i želji, Žuta je samo simpatičan dečko. Vešović je opasniji 50 posto u napadu, obrana nije ni trebala igrat - Elez i Župarić su mogli sami zaustavit njihovog gorostasa u vršku. Ostali nisu ni prelazili centar, jer ako pređu onda ih slijedi kazna. Isto tako se vidi nedostatak Franka jer nema tko ući na povratnu loptu i nema tko skočit. Gorgon je malo drugačiji tip igrača. Heber je bio solidan, ali nije mi jasno zašto je dobio priliku prije Matei-a, ok igra obranu i ne gubi lopte kao ovaj drugi, ali došao je zadnji i mislim da bi po hijerarhiji trebao rumunj imati prednost. Na koncu jučer je utakmica bila baš za njega, bezbroj sitnih driblinga u protivničkom šesnastercu. Na koncu je i zabio gol - Heber nije. Isto je vidljivo da nemamo niti jednu zamjenu koja bi podigla igru osim mateia, crnčić bi to trebao biti, ali opet ulazi u 86. minuti, trash time, ali to su Kekovi već izlizani postulati. Ne razumijem zašto mu netko ne sugerira više taj loš segment vođenja momčadi.

Sve u svemu, dobar rezultat uz solidnu igru, jednom nogom u slijedećem kolu, pa uz još poneko novo ime u prijelaznom roku, tko zna. Usput, pretpostavljam da kalkuliraju s dovođenjema pojačanja. Ako u petak izvučemo nekog prolaznog, vjerojatno će stisut gas i malo odriješit kesu, barem za napadača

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Kakva hijerarhija? Igra onaj koji je spremniji i bolji. Heber je dosao kao pojacanje a ne kao prinova, Florentin je tu vec 2g i nije nista napravio i ovo mu je zadnja sezona da pokaze jel igrac za Rijeku ili nije, ako bude isti kao u proslim bye bye.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline koma

• Forza Fiume
Kakva hijerarhija? Igra onaj koji je spremniji i bolji. Heber je dosao kao pojacanje a ne kao prinova, Florentin je tu vec 2g i nije nista napravio i ovo mu je zadnja sezona da pokaze jel igrac za Rijeku ili nije, ako bude isti kao u proslim bye bye.

Slažem se djelomično s tobom, ali Matei bi trebao dobit šansu da pokaže jeli ili nije, ajde jučer je dobio 30 minuta, a valjda nije odigrao niti jednu utakmicu od početka do kraja. Daj čovjeku bar 3 utakmice u komadu, pa ako ne valja - na transfer listu. Na koncu mene jučer Heber nije uvjerio da treba biti ispred ovog prvog. Vidi se želja i trud, ali je učinak bio podjednak. Da o Matiču ne pričam, evo uđi u 86. pa se pokaži u 7 minuta. Moš mislit

Offline goginho

• Forza Fiume

Slažem se djelomično s tobom, ali Matei bi trebao dobit šansu da pokaže jeli ili nije, ajde jučer je dobio 30 minuta, a valjda nije odigrao niti jednu utakmicu od početka do kraja. Daj čovjeku bar 3 utakmice u komadu, pa ako ne valja - na transfer listu. Na koncu mene jučer Heber nije uvjerio da treba biti ispred ovog prvog. Vidi se želja i trud, ali je učinak bio podjednak. Da o Matiču ne pričam, evo uđi u 86. pa se pokaži u 7 minuta. Moš mislit

Heber ni mene jučer nije oduševio ali treba mu dati kredita i vremena da se aklimatizira, privikne na igru i ekipu uopće. lik zna s loptom, to je neupitno, meni jučer previše alibi igra, ali moglo bi to dobro izgledati..

a Matei, neznam šta više o tom dečku reći, da se raumijemo, još je relativno mlad, 24g, međutim on je morao pokazati neki napredak. jasno je oduvijek da zna s loptom, ali i dalje je prečesto nepotrebno gubi, mogo bi odigrati i brže a i u defanzivi pripomoći. upravo njegova defanzivna igra mislim da je i jedini razlog zašto ne igra više. pa brate mili tu si 2g, nisu ni Vešović ni Mišić bili standardni pa danas igraju ko avioni, jbt radi na svojoj igri u oba smjera i igrati ćeš.. iako mi ko navijači živimo od poteza ponekad, Keku je cijelo proljeće igrao Bezjak (po meni vrlo slabo) a ne Črnic ili Matei koji su naši igrači (nisu posuđeni) upravo zato što Bezjak grize i kida u oba smjera. vani to također jedino prolazi, bolje je za njih da to shvate čim prije.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Pa i Heber je totalno podređen momčadi, tj taktici kao Bezjak s time da, za razliku od Bezjaka je tehnički jači 100x. Vrlo snalažljiv, konkretan s loptom - nikako alibi, a da je onu petu pogodio (Bezjak se toga nikad nebi sjetio) bio bi igrač utakmice za mene.
"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Duella©

• Forza Fiume
Heber jucer pokazao da je igrac i pol.
kad se gorgon, gavranovic i on ustimaju lijeva strana ce bit ubojita.
osjecaj za igru, prostor... ma sve ima.

Offline black label

• Forza Fiume
Heber će napredovati, to nije upitno. Baš se vidi da ima ideju, gura u for, a to nije alibi igra. Čim je pao fizički, pala mu je i kvaliteta, ali na lijevom krilu meni to izgleda odlično. Svakako je pojačanje. Nema sumnje. U ovih par priremnih i ovoj jučer pokazao je više nego Matei u svima do sada. Po meni. Em je opasan naprijed, zna dat loptu, zna zabit, ali se i vraća u obranu. A to je najbitnije i ono što Mateiju fali.

Svakako lijevi bek i fizički moćna špica fale. Beka još možemo i skrpati, ali špica baš fali.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume

Btw Tonito ja sam dao minus. U 8 sam došao na tribinu. SKinuo majicu, zaštitio mobitel i pustio da me pere kiša. Ljeto je jbt. Ne bi umro. Valjda. Gledao sam Rijeku u Ligi Prvaka i nakon pol sata kišu više nisam ni osjetio. Evo se danas probudio živ i zdrav.

E, a da je tek pogledati prije malo prognozu i sa sobom u džep ponijeti onu jednokratnu kabanicu, čista avangarda, ali ne .... moramo gledati pivske trbušine kako se presijavaju pod svijetlom reflektora, kako ni jednoj ženskoj takva kombinacija nije pala na pamet. ;)

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline black label

• Forza Fiume
A šta ću joj ja...Nek se i ona skine ako joj je neugodno. Nek mi vrati milo za drago.

Baš je bila jedna prilično zgodna plavušica do mene. Malo mi je bilo bed zbog trbušine, koja ajde nije baš toliko velika ali postoji.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Jucer se vidjelo koliko nam nedostaje kvalitetan lijevi bek koji bi mogao kombinirati sa Heberom. Da se razumijemo Zuta je u posljiednje vrijeme strašno napredovao jer sada radi ono što prije nije mogao/znao. Ali to nije ni blizu onome što pruža Vešović. Prvi problem je problem postavljanja: Zuta, po meni, se prai crtu, uvijek je metar-dva udaljen od nje. Na taj način skraćuje teren, zgušćuje suparničku obranu i olakšava im posao. Doduše time je i njegova povratna trka olakšana jer ima manje za pretrčat ali... od LB očekujem da od do same crte i u bunker utakmicama razvuče suparničku obranu. Vešo je k tome u kombinatorici, duel igri i udarcu na gol jednostavno kvalitetniji od Zute. U nekom Football Manageru ti bi mu parametri bili viši. 

Uglavnom, dovođenjem kvalitetnog lijevog beka ili preseljenjem Vešovića na lijevi bek dobivamo i kvalitetniju igru u napadu. Heber ili tkogod će time još više doprinjeti igri Rijeke.

K tome nam fali ili visok ali pokretljivi napadač, ili igrač sredine koji je dobar u igri glavom. Neka kopija Andrijaševića koji je bio kao stvoren za trpanje glavom svih onih ludosti koje bi naša krila pokušala ubaciti u sredinu.

Offline m

• Veteran
Rezultat dobar, igra definitivno moze bolje ali vec ste pobrojali uzroke/olakotne okolnosti pa se necu ponavljati. Meni se Heber svidio, u 2.pol je stalno trazio loptu, mahao, ali nisu ga previse dozivljavali - ceka ga jos uigravanja. Iznenadio me broj neforsiranih gresaka, a ugodno me iznenadila posjecenost unatoc kisi. Dugo takav bunker nije vidjen, ali drugo nisu ni mogli. Da su se nadigravali vjerojatno bi pobrali pet komada.

Nakon dvije susne europske godine pobjeda, ova ekipa je vec dokazala da je za velike stvari a uskoro cemo vidjeti i za koliko velike :)

Offline ispod stijena

• Veteran

K tome nam fali ili visok ali pokretljivi napadač, ili igrač sredine koji je dobar u igri glavom. Neka kopija Andrijaševića koji je bio kao stvoren za trpanje glavom svih onih ludosti koje bi naša krila pokušala ubaciti u sredinu.

Slažem se. I jedan i drugi. Napadač i vezni koji je dobar u igri glavom i opasan u međuprostoru, ne treba nužno da je španer i da ima kvalitetan zadnji pas. Samo kvalitete snage motorike, skoka i "pameti u glavi". Kada smo imali Moisesa ili Andrijaševića igrali smo najbolji i najefikasniji nogomet.