• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Klub  (Prikazano: 65343 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline david_ri

• Morčić
  • **
Odg: Klub
« Odgovori #615 u: Studeni 14, 2022, 23:29:05 »
Znam da sam sinoć rekao kako ću napustiti forum na neko vrijeme kako bi odmorio od ovog potočića zvanog Rijeka, ali izgleda ne mogu...na Rijeku sam se odavno navukao, a čini se da sam se i na forum navukao ko goldon na onu stvar, ja bi skinuo, ali ne daju...što ćemo sad?...razumno je i logično i vrlo vjerojatno da ćemo provjetriti svlačionicu...kvantitativno? vrah zna?...u konačnici vjerojatno ćemo je jako premalo provjetriti, jer smo po tko zna koji put ove godine krivo procijenili i odlučili kako zapravo ekipa i nije loša, jedino što, eto već treći trener ne zna što bi sa njima uopće napravio...

Logički gledano, mala je vjerojatnost da su sva tri trenera ipak toliko neuki i da imaju jedva toliko pojma da im ovako "kvalitetan" kadar igra najsramotniji nogomet kojeg je u mome životu Rijeka ikada odigrala...dakle, problem bi trebalo odmaknuti od pitanja trenera...jednom sam negdje rekao, kad imaš ekipu sa bivšim igračima prve/druge Francuske, Engleske, Belgijske, imaš mlade reprezentativce Hrvatske, Srbije, ma neću nabrajati. Kad imaš takvih bar 15-ak ispred sebe i ideš petoligašu, trener nije potreban, oni jednostavno tamo moraju doći i pobijediti pa sve i da su mjesecima bez trenera...ali da se ne recikliram.

Što da sad zaključimo ako trener zapravo i nije glavni krivac? Treba nam Pedro, dobili smo ga i što sada?...PS ne branim mistera jer od jučer sam i ja debelo na strani da je zaslužio otići...ali opet se pitam, što sada? Je li zaista trener problem kada smo vidjeli da su njih trojica gotovo jednako uspješni? Svima nama je jasno da je, ako nikako drugačije, onda po zapovjednoj odgovornosti kriv Miško, ali što meni to znači...ja želim izlaz iz ove sramotne situacije...

Dakle, ako su Miško, Palikuća i slično krivi po zapovjednoj odgovornosti, a treneri su kako se pokazalo samo Pedroti koje trebamo vješati...tko bi mogao biti kriv i što bi trebali promijeniti? Kad razmislim, ostaju mi samo stručni stožer ili igrači...sa strane stručnog stožera se čini da glavni trener nije problem, promijenili smo ih već ko što tinejđerica mijenja gaćice u menzisu...bit će da je problem u ostatku stručnog stožera ili ipak u samim igračima...mislim da je istina negdje na pola puta

Si razmisljao o politici?

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #616 u: Studeni 15, 2022, 00:10:23 »

Si razmisljao o politici?
Dobra  ;D ;D ;D ;D
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Snowcrash

• Inćun
  • *
« Odgovori #617 u: Studeni 15, 2022, 01:49:50 »
Ako je konstantno 12-15 igrača po kolu ozlijeđeno, a ostali ne mogu kompetitivno trčat 45', 2 utakmice zaredom, tko zna tko je odgovoran?
Evo zadnjeg primjera: Vukčević i Ampem u utakmici protiv Varaždina, izgledaju više nego solidni, za 3 dana protiv Bijelog Brda, izgledaju kao ribari amateri koji su upravo marendali i popili dve bevande.
Vukčević i Ampem nisu igrači koji imaju problem želje i volje. Nije ih briga za politiku kluba, na kraju svi oni trče i bore se da oni bolje izgledaju, kako bi napredovali u karijeri. Ali to ne mogu, jer su ili ozlijeđeni, ili posve izvan forme.
Netko mora bit odgovoran za abnormalan broj ozljeda i ovakvu fizičku spremu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #618 u: Studeni 15, 2022, 10:09:57 »
Mišković u klub dovede SD-a kojemu jedan TIR odmah prvi dan provali nepostojeće reference i da mu faraonske ovlasti. Mišković stoji sa strane i ne poduzima ništa u trenucima kad sukob trenera i SD-a dovede do razdora i rezultatskog kolapsa. Mišković u klubu drži nesposobnog kondicionog trenera unatoč činjenici da najbolje pripremljeni član ekipe nije u stanju istrčati više od 8 km u 90 minuta bez da mu ode zadnja loža. Mišković na čelo operative postavlja uguza kojemu je klub četvrto radno mjesto, a da na prethodna tri nije napredovao dalje od "zaposlenika". Taj isti uguz ne reagira uslijed nazapamćenog debakla s prodajom sezonskih karata, a da ne govorim koliko mu je mikromenadžment ispod časti.

Užas od kluba na svim razinama. Brod bez kapetana, vojska bez generala. Nazvati ju seoskom zadrugom je ozbiljna uvreda zadrugama koje krvavo rade da bi izvukle nešto u ovoj truloj parodiji od države.
-8

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #619 u: Studeni 15, 2022, 10:18:44 »
Kao što bi to rekao Vučević svojevremeno - ako može jedan TIR... :D

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #620 u: Studeni 15, 2022, 16:43:03 »
Ono što zapanjuje da miško i slavko i dalje vjeruju da je problem do trenera i ozljeda i sl.
To mi govori da reset ili čistka neće biti ni izbliza cjelovita nego površinska.

Potjeraj trenera i 5-6 igrača, dovedi 5-6 novih i vraćamo se na svoje mjesto. Nema šanse.

Već se pisalo, prvo dokazani SD, pa isto takav trener i onda pojačanja.
Jednako važno stručni ljudi na ostale važne pozicije u klubu, uključujući OŠ-u.

Onda možemo pričati o nekakvom resetu ili novoj energiji, kajgod.

Od igrača potjerao bi sve rekreativce tipa halil, vrančić, vučkić i slični, nećemo ih nikad dočekat, to su ljudi za termin.
Zatim neznalice kojih je jako veliki broj, nema smisla ih držat, čista negativna energija.

Ostavit samo par dokazanih tipa labrović, ampem, selahi, grgić i ove najmlađe tipa frigan, hodža, smolčić...
Dovesti 7-8 pojačanja sa velikm P i 3-4 solidna igrača i imat roster od 22 igrača i 3 golmana.

Reset

Offline m

• Veteran
« Odgovori #621 u: Studeni 15, 2022, 17:59:07 »
Ono što zapanjuje da miško i slavko i dalje vjeruju da je problem do trenera i ozljeda i sl.
To mi govori da reset ili čistka neće biti ni izbliza cjelovita nego površinska.

Potjeraj trenera i 5-6 igrača, dovedi 5-6 novih i vraćamo se na svoje mjesto. Nema šanse.

Od igrača potjerao bi sve rekreativce tipa halil, vrančić, vučkić i slični, nećemo ih nikad dočekat, to su ljudi za termin.
Zatim neznalice kojih je jako veliki broj, nema smisla ih držat, čista negativna energija.

Ostavit samo par dokazanih tipa labrović, ampem, selahi, grgić i ove najmlađe tipa frigan, hodža, smolčić...
Dovesti 7-8 pojačanja sa velikm P i 3-4 solidna igrača i imat roster od 22 igrača i 3 golmana.

Za 7-8 pojačanja treba dosta novaca i još gore, teško je naći kvalitetne igrače u zimskom prijelaznom roku. 2-3 ako ubodemo puna šaka brade, prvenstveno centarfor i kreativni vezni. I dobar trener koji će to sve posložiti -  navijam za Jakirovića, kao što sam i ovo ljeto.

Offline Snowcrash

• Inćun
  • *
« Odgovori #622 u: Studeni 15, 2022, 21:29:22 »

Ja ne razumijem kako će izmjene trenera, raspuštanje trenutne ekipe i dovođenje 10 pojačanja, išta napravit?
Na pripremama će se ozlijedit barem 2 ključna igrača, u pravilu - do kraja sezone. Ostalih 8 će pol bit zdravo svaku treću utakmicu, a pol neće moć trčat više od poluvremena.
Pogledao sam sve utakmice Dragovoljca prošle sezone, a gledam Bušnju, Hodžu, Frigana, Smolčiće... od U16. Viđao sam ih u utakmicama kad im mozak nije radio, i kad su tvrdoglavili, i kad im se nije dalo igrat.
Nisam ih još nikad vidio ovako fizički uništene.
Svih 40 igrača je u gorem fizičkom stanju, nego da su pauzirali polusezonu, a izazov je kako novi trener ne zna i ne može znat pravo stanje stvari. Ako mu prođu pripreme ko i Tadiću - koji nije znao šta ga čeka u "dobro posloženom klubu", bit će još gore nego ovu polusezonu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #623 u: Studeni 15, 2022, 21:45:10 »
Ne želim reći da nema ničeg problematičnog s tjelesnom spremom naših igrača, ali valja i istaknuti da onim kojima je stalo do toga što se događa su vjerojatno psihički devastirani.
Pa dodaj njima one s boli-me-ona-stvar stavim i ostale poluproizvode i dobiješ momčad u totalnim rasulu.

Saniranje će trajati mjesecima. Pod uvjetom da se dobro i pametno radi. A nekako svi se bojimo da iz stotinu razloga tome neće biti tako. Jbg... :(

Offline armada

• Pionir
« Odgovori #624 u: Studeni 15, 2022, 22:03:07 »
Meni se Cosmi nije dopao isključivo zbog tvrdoglavosti u slaganju formacije za koju nema igrače i posljedično tome uništavanje Ampema, Vukčevića, Naisa za kojeg zapravo niti ne znamo kakav je. On je trener koji jednostavno nije fleksibilan i ne zamijeni polumrtve igrače, samo kako bi donekle formaciju održao...no, mister je prošlost...ali isto tako, mister je treći poderani trenerski kurton ove sezone...nisam sklon vjerovati da baš niti jedan od tih potrošenih trenera nema pojma o ničemu...rekoh sinoć, ili su igrači problem ili sama struka osim trenera...

Moj skromni savjet, tko god da se dohvati nakon mistera ove ekipe, jest da prvo, čak i prije potpisivanja ugovora, bezuvjetno zatraži nove ljude za kondicijsku pripremu, pa tek potom pažljivo pogleda po nekoliko puta sve tekme Rijeke ove jeseni i razabere paunove koji su za odstrijel i paunove koje možda ipak može spasiti struka bolja od ove što ih je srozala na razine pete lige...

U nedjelju navečer, u naletu bijesa zbog sramoćenja protiv Dinama, bio sam spreman protjerati ama svih do zadnjega...glava se kasnije malo ohladi, i na žalost proradi realno...realno, ne možemo očekivati protjerivanje baš svih isto kao što realno tu ima nekolicina igrača koja uz dobar stručni stožer ipak može napredovati (op.a. namjerno kažem stožer jer se samo trener Pedro nije pokazalo kao napretkom)...ugl da ne filozofiram, smijenite više sve ljude vezane uz fizičku pripremu, dovedite Uga i tko zadovolji njegove prohtjeve neka ostane...svi ostali na mali nogomet, stolni nogomet, na tribine, na šankove ili u salone za tetovaže, baš me i boli k****** gdje će završiti, kao što i njih boli isto gdje će moja svetinja završiti

Offline Snowcrash

• Inćun
  • *
« Odgovori #625 u: Studeni 15, 2022, 23:33:03 »
Ne želim reći da nema ničeg problematičnog s tjelesnom spremom naših igrača, ali valja i istaknuti da onim kojima je stalo do toga što se događa su vjerojatno psihički devastirani.
Pa dodaj njima one s boli-me-ona-stvar stavim i ostale poluproizvode i dobiješ momčad u totalnim rasulu.

Saniranje će trajati mjesecima. Pod uvjetom da se dobro i pametno radi. A nekako svi se bojimo da iz stotinu razloga tome neće biti tako. Jbg... :(
Znači Ampem, Vukčević, Grgić, Hodža i Selahi su poslije pobjede u Varaždinu istrčali protiv BSK - psihički devastirani i zato su ih Bjelobrđani pretrčavali ko pomidore? Ili se možda radi o nemogućnosti trčanja profi utakmice vikend-srijeda?
Zbog fizičke spreme i povezanih abnormalnih ozljeda, svi treneri poslije Keka, prisiljeni su rotirati igrače ko perilica, i ne mogu uspostaviti selekciju prvih 16 igrača, niti automatizam u igri. Ne može se uspostavit dinamika, niti kontrola utakmice.
Za sanaciju nemamo mjesece, jer su ove zimske pripreme biti ili ne biti. Poslije srećkovog razgovora "pod stijenama" iskreno sumnjam da će tijekom priprema ikoji trener pomislit kako spomenuti igrači neće moć, u drugom dijelu sezone, 2 utakmice zaredom zajedno odigrat 90', što je u svim klubovima na svijetu normalno.
Srećko je naime, rekao kako traže trenera tipa Bišćan/Rožman, a oba su otišla zbog fizičke pripremljenosti ekipe.   

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #626 u: Studeni 16, 2022, 00:41:25 »
Iskreno - nemam pojma. Nemam uvid u njihovo psiho-fizičko stanje. Vidim rezultate koji su katastrofalni. Vidim bijedan govor tijela. To je sve. Je li do tjelesne spreme? Vjerojatno. Je li samo do tjelesne spreme? Mislim da nije. Što je? Pojma nemam.

Ali se bojim da za izvući se iz rupe u koju smo upali će trebati jako puno pameti, truda, sreće, vremena i strpljenja. A čini mi se da oskudijevamo u svemu navedenom.

Ja za sada ne vidim ništa pozitivnog za obzoru.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #627 u: Studeni 19, 2022, 21:18:05 »
-8

Offline delgadillo

• Forza Fiume
Reset

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #629 u: Prosinac 11, 2022, 14:55:21 »
Bravo Misko!
Ti si nas velikan!
Ponosno i ponizno si nas doveo do titule, sad ces nas ponizno opet uvaljat u skupine Europa lige!