• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 100219 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
HNL - sezona 2018/19
« u: Lipanj 12, 2018, 14:51:15 »
Raspored, skraćen do zime:

1. kolo (28. srpnja): Rijeka - Gorica

2. kolo (4. kolovoza): Inter - Rijeka
(3. pretkolo EL 9. kolovoza)
3. kolo (11. kolovoza): Rijeka - Hajduk
(3. pretkolo EL  16. kolovoza)
4. kolo (18. kolovoza): Rudeš - Rijeka
(3. pretkolo EL 23. kolovoza)
5. kolo (25. kolovoza): Rijeka - Istra 1961
(4. pretkolo EL 30. kolovoza)

6. kolo (1. rujna): Dinamo - Rijeka
7. kolo (15. rujna): Rijeka - Osijek
8. kolo (22. rujna): Lokomotiva - Rijeka
9. kolo (29. rujna): Rijeka - Slaven Belupo

10. kolo (6. listopada): Gorica - Rijeka
11. kolo (20. listopada): Rijeka - Inter
12. kolo (27. listopada): Hajduk - Rijeka

13. kolo (3. studeni): Rijeka - Rudeš
14. kolo (10. studeni): Istra 1961 - Rijeka
15. kolo (24. studeni): Rijeka - Dinamo

16. kolo (1. prosinca): Osijek - Rijeka
17. kolo (8. prosinca): Rijeka - Lokomotiva
18. kolo (15. prosinca): Slaven Belupo - Rijeka

I naravno na: http://samorijeka.com/kalendar/

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #1 u: Lipanj 12, 2018, 15:08:41 »
Ako budemo zadnje kolo igrali u nedjelju, osvojit ćemo prvenstvo točno na 20. godišnjicu našeg prvog naslova!  8)

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Lipanj 12, 2018, 17:00:07 »
A red je da novu temu praktički započnemo tipičnim haenelovskim sadržajem:

Citat:
Rudeš bi zbog trenutnog stanja mogao biti izbačen u 3. HNL Zapad, a na njegovo mjesto mogao bi ući NK Varaždin.

"Uvjeravam vas da do toga neće doći, no priznajem da nikada nismo bili u težoj situaciji. Ostali smo na samo jednom sigurnom igraču - Grujeviću. Mi ćemo sigurno igrati Prvu HNL, snaći ćemo se i boriti - bio je jasan predsjednik Rudeša.

Predsjednik Rudeša Ivan Knežević potvrdio je prestanak suradnje između zagrebačkog kluba i španjolskog Alavesa.
"Želim da se rastanemo kao prijatelji. Nadam se da će Alaves ispuniti sve svoje obveze prema igračima, te u odnosu na ono što je na početku dogovoreno."

Alaves se povukao, želi uložiti u Istru (vjerojatno da ne troše novce na marketing za Rudeš kojeg prati 200 ljudi, od kojih je 50 dijeljeno sa Interom), navijači Istre pak žele prodati klub Končaru jer vide dugoročniju stabilnost s njim. Ako prekinu onaj desetogodišnji ugovor, Alaves mora isplatiti 2 milijuna eura Rudešu. Sve igrače su već povukli iz kluba jer im je istekla posudba već, a sad je samo pitanje na koju foru Rudeš odjednom ima samo jednog igrača pod profi ugovorom...

I jasno, što se mene tiče, nosi ih u treću ligu. Nit imaju stadion nit imaju navijače, dakle samo su klub.

Offline d

• Forza Fiume
« Odgovori #3 u: Lipanj 12, 2018, 17:15:15 »
Pa da, mislim da bi za ligu bilo super da je Varaždin umjesto Rudeša, što zbog jednog manje u tramvaj ligi, što zbog normalnog grada i stadiona.. jedino bi mi sportski bilo malo žao Rudeša jer su stvarno bili svoji i dobro se borili i pošteno ostali u ligi (i bili jedna od boljih momčadi proljeća).

A što se tiče Istre, nadam se da će ili s Končarom ili s Alavesom dobiti potrebnu stabilnost pa da konačno postanu klub za gornji dio ljestvice.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #4 u: Lipanj 12, 2018, 20:58:26 »
Gledam naš raspored i tako tako. Nije baš izbalansiran. Početak četvrtine lakši, kraj paklen, ali u ligi 10 teško je biti zadovoljan u potpunosti.

Tovari u prva tri kola idu u goste Osijeku i nama, a dočekuju Lokomotivu. Uz očekivano ispadanje na prvoj prepreci jadnika to bi mogao biti predivan ljetni poklon.

Dinamo po meni najlakši raspored prvih 5 kola, taman da si bez stresa pokušaju osigurati Europu. Od 11. do 25.8. dvije doma i Lokomotiva. Nije ni naš loš s obzirom da je Hajduk doma prvo i da nema ljetnog dečka Ohandze.

Sve u svemu, mi, Osijek i Dinamo nešto dobro, nešto loše, a tovari sada negdje jecaju. A još ni pripreme nisu počeli.

Put do prvaka je težak, zadnja kola su zbilja izazov, ali na muci se poznaju junaci.

Offline d

• Forza Fiume
« Odgovori #5 u: Lipanj 13, 2018, 15:49:30 »
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/dolazi-nova-era-za-hrvatskog-prvoligasa-spanjolski-milijuni-sve-su-blizivec-se-pripremaju-kadrovska-rjesenja-po-svim-razinama-kluba/7457094/

Čini se da bi stvarno Alaves mogao ući u Istru, i to ne samo suradnjom kao kod Rudeša nego baš preuzimanjem vlasništva.

Na prvu mi se čini kao super stvar jer bi trebalo sigurno donijeti stabilnost - a vidjeli smo koliko je i sama stabilnost dovoljna za dobre rezultate u HNL-u (Rudeš na proljeće, Slaven uvijek). A Pula ima i super stadion, nije mali grad i može to biti jedna sasvim lijepa priča.

Naravno, neće nikada takav klub ići ganjati naslove (kao što smo mi napravili i Osijek pokušava) ali puno bolje da je vlasnik neki razuman stranac koji razumije kako voditi klub i održavati ga stabilnim, stvarati igrače i možda uloviti koju Europu... nego razni Ščeglovi i Gloveri sa nejasnim motivima i idejama.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Lipanj 13, 2018, 17:05:52 »
Pa i meni bi bilo drago također, bliži su nam oni nego nekakav Rudes iako su bili simpatični prošlu sezonu. A i u Puli se stvorio nekakav lagani animozitet prema nama ali to pripisujem huškanju južne braće jer gube navijačko uporište.
Možda bi bilo dobro da se i za naše juniore nađe koje  mjesto, klub u Prvoj ligi ako već kod nas nema mjesta.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #7 u: Lipanj 14, 2018, 14:56:01 »
Anegdota od neki dan... Skužim da mi je grb na retrovizoru odavno izgubio miris i u fanshopu kupim drugi. Da ću promijenit, i skužim da sam ovaj postojeći imao cijelu prošlu i pretprošlu sezonu. Šampionski miris.  ;D

Napisao sam na njega kemijskom 2016/17 i 2017/18 i sačuvao ga. Svaki materijalni podsjetnik na najsretnije trenutke u mom navijačkom životu je previše vrijedan da bi se bacio.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #8 u: Lipanj 14, 2018, 16:39:41 »
Posisana kosa i nokti od te sezone se ne bacaju.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #10 u: Lipanj 15, 2018, 14:12:52 »
ipak nista od reala  :o

3m eura a tovari su bili uvjereni da moze otic za 3 puta vise  ;D ;D ;D ;D ;D
https://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-prodao-leticu-u-brugge-za-tri-milijuna-eura/2004757.aspx

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #11 u: Lipanj 15, 2018, 15:10:25 »
Mizerna cijena, ako uzmemo u obzir da tovari u sve svoje transfere uključuju i dio koji ide igraču / menadžeru, u ovom slučaju možda i Leki, a nebi se čudio da i godišnju plaću ukalkuliraju kao "vrijednost transfera" pa malo izlažu naslov članka itd. itd. Bilo kako bilo, propadaju polako, ali sigurno. Život je lijep.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #12 u: Lipanj 15, 2018, 15:16:12 »
Mizerna cijena, ako uzmemo u obzir da tovari u sve svoje transfere uključuju i dio koji ide igraču / menadžeru, u ovom slučaju možda i Leki, a nebi se čudio da i godišnju plaću ukalkuliraju kao "vrijednost transfera" pa malo izlažu naslov članka itd. itd. Bilo kako bilo, propadaju polako, ali sigurno. Život je lijep.

http://www.sportcom.hr/sport/nogomet/hajduk/hajduk-jos-uvijek-nema-predsjednika-a-novaca-ima-za-jos-nekoliko-mjeseci-urednog-poslovanja

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #13 u: Lipanj 15, 2018, 15:17:02 »
A daj nemoj, pa nije mi rođendan... Hvala.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #14 u: Lipanj 15, 2018, 15:25:47 »
A daj nemoj, pa nije mi rođendan... Hvala.

nije ti rodjendan ali je danas dan nasega grada  ;) ;)