• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 111154 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #15 u: Lipanj 15, 2018, 16:15:50 »
Danas su izasla financ izvjesca prema kojima su tovari jedini u znacajnom plusu sa 25 mil kn. Mi na 1,8. Dinamo u minusu 135.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #16 u: Lipanj 15, 2018, 17:27:55 »
Neka mi netko pojasni kako taj šugavi klub dinamo još uvijek postoji!??

Za njih izgleda postoje posebna pravila, u današnje vrijeme kada zbog mrvica (u nogometnom smislu jer stotine tisuća kuna ili milioni kuna nisu mrvice) gase klubove na sve strane i izbacuju ih u 3. lige ovi mirno i dalje posluju i nikome ništa.

Jedne Rangerse su zbog manje dugova izbacili u 4. ligu, klub koji ima preko 50 naslova prvaka, neki govore da to ubiti nisu više ni Rangersi nego su ugasili klub skroz ali jedan građanski koji je prošao sto preobrazbi i pizdarija i dalje postoji i zadržava sve te trofeje pa šta ne postoji netko u uefi da se pozabavi time i zabrani im Europi ili nešto slično jer to je jedini ispravni način.

Da li je vama to sasvim normalno ili sam ja lud!??

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #17 u: Lipanj 15, 2018, 19:46:41 »
Ne da branim plave bluze, ali negdje sam čitao da su imali višak odnosno poslovanje im je bilo u plusu predhodnih godina, tako da se taj dug pokriva iz predhodnih razdoblja. S obzirom da su oni udruga građana sva nazovimo je zarada u predhodnim godinama je morala ostat u klubu  (zato su i izmišljavani aneksi ugovora kako bi mamić i društvo mogli dobijati novac od prodaje igrača). A i ta financijska izvješča su tako i tako namještena onako kako komu paše, a i brojke se mogu iščitavati kako tko hoće.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #18 u: Lipanj 15, 2018, 22:06:26 »

Za njih izgleda postoje posebna pravila, u današnje vrijeme kada zbog mrvica (u nogometnom smislu jer stotine tisuća kuna ili milioni kuna nisu mrvice) gase klubove na sve strane i izbacuju ih u 3. lige ovi mirno i dalje posluju i nikome ništa.

Jedne Rangerse su zbog manje dugova izbacili u 4. ligu, klub koji ima preko 50 naslova prvaka, neki govore da to ubiti nisu više ni Rangersi nego su ugasili klub skroz ali jedan građanski koji je prošao sto preobrazbi i pizdarija i dalje postoji i zadržava sve te trofeje pa šta ne postoji netko u uefi da se pozabavi time i zabrani im Europi ili nešto slično jer to je jedini ispravni način.

Da li je vama to sasvim normalno ili sam ja lud!??

naravno da je to normalno .... u Hrvatskoj
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #19 u: Lipanj 16, 2018, 01:21:51 »

Malo si se zaletio.. uz sav hejt prema njima koji dijelim s tobom, to sto su ovu godinu zavrsili u minusu ne znaci da su ikome ista duzni. Imali su ogromne prihode zadnjih godina, pa evo i ove godine ce zaraditi lijepe novce od transfera (pogotovo ako utope i benkovica), tako da mislim da zasad (nazalost) oni nisu u ozbiljnom problemu niti su zaduzeni.

Ali da je ovo dugorocno neodrzivo, je.. i zato bi ih jaako zabolila jos jedna godina bez europe.. makar mislim da ce oni jos godinama imat kvalitetne mlade igrace kojima ce moc punit proracun veci od naseg.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #20 u: Lipanj 16, 2018, 08:14:08 »
Tovari svoj plus temelje na javnoj milostinji i prijetnjama, uvreda za razum je to nazvati "poslovanje", a purgeri su da, izgradili mastodonta za proizvodnju kroz repku i HNS zastitu i zato je apsolutni imperativ da ne uđu u LP i da se malo po malo urušava sve, ma makar počevši sa U13 izbornikom, novim setom sudaca, VAR i sl., a za glavno jelo tu su Kek i prvaci proljeca!

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #21 u: Lipanj 16, 2018, 08:47:11 »
Tovari su istovremeno 3 mil. Eura u pozitivi, a "novca ima za još tri mjeseca"...

-11

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #22 u: Lipanj 16, 2018, 08:59:58 »
Tovari su istovremeno 3 mil. Eura u pozitivi, a "novca ima za još tri mjeseca”...

Ne znam otkud je izvuceno to za tri mjeseca, pa vjerojatno bi i za nas svakih par mjeseci mogao rec “imamo novca za jos par mjeseci ako nikog ne prodamo”.

Oni imaju daleko najvece redovne prihode, a lani su ih posrali i transferi i ostvarili su jako lijepu dobit.. i dalje tu ima repova i sumnjivih situacija, ali generalno gledano su se dosta stabilizirali zadnjih godinu dvije i nisu ni blizu neke alarmantne situacije. I ako se ne varam njihov budzet i prihodi su i veci od nasih.. ali naravno da s placama od pol milijuna za razne caktase mogu to brzo opet sjebat, a i ne sumnjam da hoce.  8)

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #23 u: Lipanj 16, 2018, 12:02:42 »
Tovari su istovremeno 3 mil. Eura u pozitivi, a "novca ima za još tri mjeseca”...

Ne znam otkud je izvuceno to za tri mjeseca, pa vjerojatno bi i za nas svakih par mjeseci mogao rec “imamo novca za jos par mjeseci ako nikog ne prodamo”.

Oni imaju daleko najvece redovne prihode, a lani su ih posrali i transferi i ostvarili su jako lijepu dobit.. i dalje tu ima repova i sumnjivih situacija, ali generalno gledano su se dosta stabilizirali zadnjih godinu dvije i nisu ni blizu neke alarmantne situacije. I ako se ne varam njihov budzet i prihodi su i veci od nasih.. ali naravno da s placama od pol milijuna za razne caktase mogu to brzo opet sjebat, a i ne sumnjam da hoce. 8)

upravo tako .... osim toga za nas su redovito pisali da propadamo pa malo za promjenu nije bed kad se o tome pise u vezi tovara, da li je to istina ili nije zaboli me  :)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #24 u: Lipanj 16, 2018, 23:33:57 »
Ovo iznad mi je najbolji komentar. Jer je skroz istinit, jebote toliko smo isprani s tim njihovim dugogodišnjim PR da ih još pravdamo, a pol hrvatske vjeruje kad oni pišu sranja bez temelja, ala ovo da propadamo, ali ko svaki ocajnici hvataju se za svaku slamku.
Ko ih jebe, show se nastavlja. Da nama grad preuzme toliko dugova koliko i njima, mogli bi napravit dream team, ali jebiga na poštenije je teže. Pravedni my ass.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #25 u: Lipanj 18, 2018, 07:25:23 »
https://m.24sata.hr/sport/dinamo-je-doveo-lovru-majera-istina-je-dolazim-na-maksimir-578520

Kad god mislim da ga razjebu, on stisne i doda gas...

Ovaj ide za naš dvogodišnji budžet sljedeće ljeto, a nakon Lige nacija npr. :(

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #26 u: Lipanj 18, 2018, 08:54:51 »
Citat:
Dinamo će, doznajemo od izvora bliskih klubu, platiti između 2 i 2,5 milijuna eura, a Lokomotiva bi mogla dobiti i 50 posto od idućeg Majerova transfera. Ovo je odličan posao uprave Dinama, Majer će potpisati ugovor na pet godina.

Bo, sa više strana sam čuo drugu priču, da ga Mamke i njegovi ugovori ne interesiraju.

Nakon što je prošli radni tjedan počeo činjenicom da prvoligaš Rudeš ima jednog igrača na profi ugovoru, ovaj haenelovski tjedan počinje Majerom. :) Živio HNL!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #27 u: Lipanj 18, 2018, 10:50:52 »
Možda se neko provozao u bunkeru da mu se razbistre misli
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #28 u: Lipanj 18, 2018, 12:59:29 »
Zar ne ide Majer za 6m eura u Sampdoriu? Ok onih 15 m eura s Newcastle je nazalost propalo, ali nije valja i deal sa Doriom propao! oh no!!! Jadan Majer!!!  :'( :'(?

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #29 u: Lipanj 18, 2018, 13:05:55 »
Koja komedija...
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''