• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 107300 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #150 u: Srpanj 26, 2018, 17:24:01 »
Osijek jedino sa besplatnim kartama moze napunit taj svoj vrt. Na stadionu vise dinamovaca i hajdukovaca nego pravih navijaca Osijeka.Vec sam jednom napisao da mi je taj klub bzvz.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #151 u: Srpanj 27, 2018, 08:42:25 »
:D  :D

Prema pisanjima Osijek je bio dobar protiv uglednog protivnika!

Jajdukovu utakmicu sam gledao 5 minuta, ali dvoboj seoskih momčadi na oranici nije moja šalica kave. A kada su falili Bugari zicer u prvoj minuti valjda bilo je za očekivati da će ih posrati, ali trebao bi Jajduk ispasti na kraju dana.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #152 u: Srpanj 27, 2018, 10:44:17 »
Nešto smo govorili o SN i njihovim predikcijama pravenstvene ljestvice HNL ove godine.
Pa evo moje:
1. Rijeka
2. Dinamo
3. Hajduk
4. Istra
5. Osijek
6. Lokomotiva
7. Inter
8. Slaven Belupo
9. Gorica
10. Rudeš

Možda je najveći problem s takvim predikcijama što prijelazni rok neće biti gotov do kraja kolovoza, a do tada će Dinamo skrcati svoj višak u Lokomotivu i Hajduk će nabrzinu kupiti par preplaćenih igrača. Tablica je malo navijački skrojena ali eto... ipak ne mogu staviti Dinama ispred Rijeke ili Osijeka ispred Istre.  8)

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #153 u: Srpanj 27, 2018, 11:16:05 »
Pa ono...

Osijek sa Zekićem neće daleko jer to nije kvalitetno trenersko ime. Mislim da ga Besek, Karačić, Mladina pa i Mile Petković šišaju bez pardona... Tako da s kontinuitetom ili bez njega, Osijek po mom mišljenju neće postići ono što su možda planirali u narednih par sezona dok se ne riješe Zekića koji mijenja i sustav i sastav iz kola u kolo. Po pitanju transfera ne rade loš posao, dapače, ali badava kad ih nema tko posložiti bolje.

Inter je izgubio dosta dobrih igrača zadnje dvije godine, a Toplak nije nekakav mag da stalno izmišlja dobre igre sa niželigaškim igračima. Kad smo već kod niže lige, Rudešovih prvih 11 je rang 3. HNL, bez pretjerivanja, mislim da su oni bili fora klub za promjenu prošle i pretprošle godine (kvalitetni Bišćan odnosno prošle godine samo zbog simpatičnih Španjolaca i trenera koji zna što radi, koji je kasnije premješten u drugi klub kojeg oni Baski imaju - Socheaux, u Ligue 2), ali osim toga, kvartovski klub i ništa više.

Istra ni ne znam koga je sve dovela i potjerala, iskreno ne znam ni tko im je na klupi trenutno, ali predviđam im donji dom sa tendencijom rasta dogodine. Slaven Belupo je isto izmislio i prodao dosta imena ovih godina, ali Tomica Delija je isto propuh. Također vode interesantnu transfer politiku, ali osim ako im onaj novi Brazilac iz Borca, kao ni ono krilo iz Paris FC ne eksplodiraju, također donji dom. Gorica mi na papiru djeluje organizirano pa bi njih smjestio kao lagano iznenađenje, a za Lokomotivu ne znam više što misliti iz godine u godinu. Imaju jakog trenera Tomića, sada nemaju kadar, ali će ga vjerojatno imati kad se Dinamo riješi Fiolića, Hodžića i ekipe odnosno pošalje ih na "Kajzericu" (čitaj: Maksimir).

Rijeka prvak ako sada prodamo samo Bradarića, Dinamo par bodova iza nas, Hajduk klasično treći jer nema tog Kopića koji može na ti sa narkomanima koji mu vode klub.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #154 u: Srpanj 27, 2018, 11:34:27 »
Predvidjam otkaz Kopicu kroz par mjeseci najkasnije ;D. Ako se Dinamo ne plasira u EL a uz to tijekom sezone zaredaju porazi sut kartu ce dobit i Bjelica  ;D. Ako nas Brada ne zajebe i potpise fino za Bordeaux ostali izlazni transferi se mogu realizirati iduce ljeto. Problem mogu biti Gorgon koji je krajem prosle sezone javno izjavio da zeli promjeniti klub te Zuparic. Ne bi bilo dobro da se eventualno nezadovoljstvo tih 2 igraca preseli na cijelu momcad.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #155 u: Srpanj 27, 2018, 12:15:30 »
Čini mi se da je Gorgon pametan čovjek i da je svjestan da će ponude doći samo ako impresionira na terenu. Nažalost, 29-godišnji igrači skloni ozljedama nisu baš tražena roba. Klub ga sigurno ne drži protiv njegove volje.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #156 u: Srpanj 27, 2018, 21:56:36 »
Sjeb Dinama odmah na startu. Spasili se poraza golom u 93. minuti.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #157 u: Srpanj 27, 2018, 21:58:50 »
Da Zekic nije pi**ka mogli su dobit tu utakmicu. Poceo je bez Bockaja i Ejupija, dva ponajbolja ofanzivca u ekipi.

Nego evo Dinama opet po starom. Pa to nemozes vjerovat. U 10 utakmica proske sezone su se zguzili nekako i sad otvaraju ovu sezonu po starom. U 93' im stoper zabija. Bjelica zamjenio svih 11 igraca. Samo neka tako nastavi.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #158 u: Srpanj 27, 2018, 22:34:07 »

Ilitiga dobrodošli natrag u HNL gdje B Dinamo ne može na otvaranju dobiti Rudeš koji nema dovoljno igrača za popuniti klupu nego su imali četiri zamjene od mogućih sedam. Ali jasno gol u 105. minuti za bod, da ne bi slučajno bio poraz. Već viđeno milijun puta. Pretpostavljam da Rudeš nije prešao centar čitavu utakmicu, i ovo što su zabili je bio autogolom... Ali opet.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #159 u: Srpanj 27, 2018, 22:36:09 »
Nisam gledao utakmicu ali se radujem rezultatu!!!!  ;D ;D ;D

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #160 u: Srpanj 27, 2018, 22:45:48 »
Rudes je trebao vodit 2 0 do poluvremena. Ajde, da ne ispadne da pretjerujem, barem 1 0. Vidjet cete kakvu sansu su imali ali frajer je sa 3 metra pucao 20 metara preko gola. Defacto praznog gola jel...

Dinamo nikakav. Ma nisu bili nis specijalno ni protiv izraelaca al imali su srece da je izraelski golman razina trece nase lige. 4 gola im je ustvari poklonio.

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #161 u: Srpanj 28, 2018, 09:25:53 »
Rant on:
Načelno se slažem što se tiče koeficijenta, ali ja sebe ne mogu zamisliti da navijam za ovakav Dinamo ili Osijek. Jednostavno ne mogu. Još mi ovog Hajduka bude žao pa mi nije premrzak, ali Osijek i Dinamo, pogotovo Dinamo - ne mogu i neću.
Rant off.

Henty mi se čini igračem sličan Acostyu i svakako predstavlja pojačanje Osijeku. No, Osijek je loše vođen. Zekić uvijek nalazi isprike oko sebe, a ne kod sebe. Muražija (ili kako se već zove) i Ljopa su primjerice zahvalani igrači srednjeg reda koje on slabo koristi. Pa ova saga sa Bočkajem, koji jest težak karakter, ali je ujedno i jedan od kvalitetnijih igrača koje ima i on na klupi protiv Rangersa. Utakmice sezone za njih. Ne znam... meni to ne izgleda dobro.

Btw... ono što raduje je da je iz godine u godinu HNL sve jači. Sve atraktivniji i sve privlačniji. Još jedan pokazatelj toga je i broj stranih igrača kod nas. Ne bi ih bilo toliko da ih se ne privuče i plaća adekvatno. Anyway, reklo bi se "go HNL!!".

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #162 u: Srpanj 28, 2018, 12:21:37 »
:D  :D

Prema pisanjima Osijek je bio dobar protiv uglednog protivnika!

Jajdukovu utakmicu sam gledao 5 minuta, ali dvoboj seoskih momčadi na oranici nije moja šalica kave. A kada su falili Bugari zicer u prvoj minuti valjda bilo je za očekivati da će ih posrati, ali trebao bi Jajduk ispasti na kraju dana.

Dobra satira, izvrsna zeka no nema sektaštvu mjesta u Europi. Plovimo svi na istom brodu. Što bolje svi igramo to će nas više biti u Europi.
A i bit će lakše povaliti nešto jer će koeficijent rasti. Nositelji jašu otmjenjije u sedlu. Tako da bi skidanje mutandi i neumjesna guženja trebala pripadati prošlosti.
Orlando jesi to ti?

Nis te ne razumin.

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #163 u: Srpanj 28, 2018, 12:23:50 »
Loše pretpostavljaš

Ilitiga dobrodošli natrag u HNL gdje B Dinamo ne može na otvaranju dobiti Rudeš koji nema dovoljno igrača za popuniti klupu nego su imali četiri zamjene od mogućih sedam. Ali jasno gol u 105. minuti za bod, da ne bi slučajno bio poraz. Već viđeno milijun puta. Pretpostavljam da Rudeš nije prešao centar čitavu utakmicu, i ovo što su zabili je bio autogolom... Ali opet.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #164 u: Srpanj 28, 2018, 12:47:27 »
https://www.index.hr/sport/clanak/kopic-uoci-osijeka-futacs-ide-na-turnir-u-zmijavce/2014138.aspx

Ono kad igraču plaćaš 20.000 Eura mjesečno da bi s B ekipom igrao turnire po vukojebinama...