• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 111152 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #240 u: Kolovoz 14, 2018, 13:30:06 »
Gledajući jučer onu emisiju III. poluvrijeme cure bomboni na račun igre Rijeke, organizacije kluba, svega...

Imamo konačno ono što je Kek oduvijek htio. Od ključnih igrača planirano je otišao jedan istekom prošle sezone (Bradarić) i jedan koji je prošle sezone ganjao formu koju nije ostvario niti participirao u igri toliko da bi uspio pohvatati "automatizme"(Leovac), Kek je imao na raspolaganju sve prinove/pojačanje prije priprema i sad ovaj dio kada se treba izboriti Europa nema opravdanja ni za igru ni za rezultat. Praktički više - manje ista ekipa.
Što će se događati u narednih 15 dana mene izrazito zanima.
Isto tako me zanima stanje i bodovni odnosi na ljestvici nakon cca. 15.10. Do tada je sve odokativno jer niti su sve ekipe posložene,a kamoli uigrane.

Offline duke

• Senior
« Odgovori #241 u: Kolovoz 14, 2018, 14:48:04 »
Gledajući jučer onu emisiju III. poluvrijeme cure bomboni na račun igre Rijeke, organizacije kluba, svega...

Imamo konačno ono što je Kek oduvijek htio. Od ključnih igrača planirano je otišao jedan istekom prošle sezone (Bradarić) i jedan koji je prošle sezone ganjao formu koju nije ostvario niti participirao u igri toliko da bi uspio pohvatati "automatizme"(Leovac), Kek je imao na raspolaganju sve prinove/pojačanje prije priprema i sad ovaj dio kada se treba izboriti Europa nema opravdanja ni za igru ni za rezultat. Praktički više - manje ista ekipa.
Što će se događati u narednih 15 dana mene izrazito zanima.
Isto tako me zanima stanje i bodovni odnosi na ljestvici nakon cca. 15.10. Do tada je sve odokativno jer niti su sve ekipe posložene,a kamoli uigrane.

Ipak smo slabiji, mišljenja sam da posebno Bradarić pa donekle i Leovac ipak vrijede puno više od ovoga što je dovodeno, Velkovski ide stopama Damjana Đokovića, Pavelić zasada nije ništa posebno impresionirao, Mamić je i tako doveden kao rezerva, ubrojimo i ove koji su došli u polusezoni kao što su Raspopović, promašaj i Božinov, potpuni promašaj, uglavnom se nismo pojačali. 

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #242 u: Kolovoz 14, 2018, 15:37:50 »
Mi Riječani uvijek drugome dajemo za pravo,drugi imaju bolje igrače, bolje projekte, bolju travu.
Penali protiv Rijeke su opravdani, mnogi opravdavaju penal hajduka protiv nas, a da je bilo suprotno popljuvao bi se nas igrač.
Vjerojatno ja previše osobno doživim kad neko kritizira Rijeku, ali mi se čini da smo mi antipod juznjacima, oni što god imaju od toga naprave čudo svjetsko, a mi što god imamo umanjimo što je više moguće.

Odlično si to prepoznao.

Mi, nakon što se glave, pa i moja, ohlade imamo objektivno samo jedan problem, a to je suđenje i činjenica da se zaštitnički odnos prema Dinamu ne mijenja na bolje niti promil, dapače još je i gore (na Rujevici nas sad redovito kradu (Strukan, Jović, Pajač...!).

Igra nije problem (Sarpsborg i Hajduk smo sa zicerima, prilikama i poluprilikama razbili te je trebalo bit 0:5 prvu i 3:0 drugu lagano).
Navijanje nije problem (za sad, ali preko 100 pokidanih stolica, što je opet direktna posljedica lošeg suđenja, bahatog i zlog Pajača..., nemaju svi samokontrolu Spocka iako bi trebali).
Financije nisu problem.
Stadion nije problem.
Vlasnik nije problem.
Trener nije problem.
Igrači nisu problem.
Cijene ulaznica nisu problem.
Rezultati nisu problem.
Omladinska škola nije (Kekov) problem (jer još uvijek čekamo još nekog odbačenog juniora od prije 5 godina do sada da proigra igdje).

Ipak sve gore navedeno da "nije problem" svatko od nas u glavi si nešto pojedinačno složi kao problem i zabrijemo po tome jer iz nekoga razloga prirodno nam je da ima problema, ne osjećamo se dobro kad je sve idealno i lijepo. Kukanje je dio našeg DNA, negdje više, negdje manje.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #244 u: Kolovoz 16, 2018, 18:05:19 »
Poceli su kmecat kao i tovari. Jbt sad je Rijeka kriva sto nije pristala na zamjenu domacinstva. Sad kao radi toga prvenstvo nije regularno a kao regularno je sto neki klubovi igraju 1.ligu a nemaju svoj stadion.sta ne dignu glas radi lokomotive? 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2017880

I nije samo govnarski osijek napao rijeku, citao sam clanak u sn, neki kreten od novinara je isto kenjao.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #245 u: Kolovoz 16, 2018, 18:14:58 »
Presedan? Ne sjećam se da je itko pizdio kad je Dinamo bio domaćin na Kantridi u Superkupu.
-11

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #246 u: Kolovoz 16, 2018, 18:38:38 »
Poceli su kmecat kao i tovari. Jbt sad je Rijeka kriva sto nije pristala na zamjenu domacinstva. Sad kao radi toga prvenstvo nije regularno a kao regularno je sto neki klubovi igraju 1.ligu a nemaju svoj stadion.sta ne dignu glas radi lokomotive? 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2017880

I nije samo govnarski osijek napao rijeku, citao sam clanak u sn, neki kreten od novinara je isto kenjao.

Nije Rijeka kriva i naravno da nije regularno sve ovo ostalo što spominješ - i meni je apsurdno da klubovi bez stadiona igraju prvu ligu.

Ali, nemojmo se ni mi pretvarati da situacija nije čudna i da ne bi maksimalno popizdili da je npr Slaven domaćin Dinamu na Maksimiru. Bilo bi do kraja vjekova da su mamićeve sluge, izdajnici i slično. Ili da je Istra domaćin Hajduku na Poljudu.  :P

Ne znam kako uopće može biti po propisima da je klub domaćin na gostujućem stadionu, ali ok. I zanima me ako je Rudeš na ovo pristao jer će imati prihod od ulaznica (vjerojatno će imati više prodanih karata nego u cijelom ostatku sezone u Kranjči)? Ali onda bi trebao imati i troškove pa ne znam ako će s time nešto zaraditi.

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #247 u: Kolovoz 16, 2018, 18:41:00 »
Tattin šegrt solidno izučio zanat. Hvala. ::)
Reset

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #248 u: Kolovoz 16, 2018, 18:44:21 »
Gorica je pristala da rudes odgra tekmu na njenom stadionu.na kraju krajeva imaju i maksimir. A Osijek bi sad pumpao misice na nama a dinamu se ne usudjuje reci nista. Dvolicnost na kvadrat.Puna mi je kapa tramvaj lige.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #249 u: Kolovoz 16, 2018, 18:48:47 »
Ocekivao sam vecu kaznu kao npr zatvaranje sjevera.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2017886

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #250 u: Kolovoz 19, 2018, 21:43:09 »
Polako chillam gledajući Hajdug na smrtnoj postelji dok igrači Gorice kao crvi grickaju nekrotično tkivo.

Svejedno na tribinama imaju više gledatelja nego mi protiv Sarpsborga.
-11

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #251 u: Kolovoz 19, 2018, 21:45:47 »
Polako chillam gledajući Hajdug na smrtnoj postelji dok igrači Gorice kao crvi grickaju nekrotično tkivo.

Svejedno na tribinama imaju više gledatelja nego mi protiv Sarpsborga.

ako izgubi  Kopic stavlja glavu na panj  ;D

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #252 u: Kolovoz 19, 2018, 22:58:39 »

Vidim Gorica ovo dobija 0 2 dakle Hajduk je ne u kurcu već u veeelikom trokurcu. Umjesto da puste investitora koji bi kupio klub njih vode drogeraši i ulica NH. Tako im i treba.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #253 u: Kolovoz 20, 2018, 08:13:43 »
Koliko je ovaj Hajdukov meltdown s jedne strane zabavan, toliko je s druge ružan. Ante Vukušić Saidu poručuje "Go back to Afrika" (sa "k"), Torcida prijeti nasiljem... Ako je Said imalo pametan, već je noćas pobjegao iz Splita. Trebao je otić kad je prvi put napadnut, a mislim da će mu FIFA u ovim okolnostima dat slobodne papire brže nego da šest mjeseci nije primio plaću.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 20, 2018, 08:20:34 od Fornax »
-11

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #254 u: Kolovoz 20, 2018, 08:41:44 »

To je jedini igrač u Hajdugu koji zna igrat, ja bih ga čak doveu u Rijeku.