• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 111149 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #255 u: Kolovoz 20, 2018, 09:03:32 »
Koliko je ovaj Hajdukov meltdown s jedne strane zabavan, toliko je s druge ružan. Ante Vukušić Saidu poručuje "Go back to Afrika" (sa "k"), Torcida prijeti nasiljem... Ako je Said imalo pametan, već je noćas pobjegao iz Splita. Trebao je otić kad je prvi put napadnut, a mislim da će mu FIFA u ovim okolnostima dat slobodne papire brže nego da šest mjeseci nije primio plaću.

sad odjednom priznaju da im ulica vodi klub i sad ce zazivati privatnika. Pljuvali su po nasem modelu a sad ce oni morati slijediti nas primjer  ;D. Koja je to stoka, da bog da propali jos vise.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #256 u: Kolovoz 20, 2018, 09:16:34 »
Koliko je ovaj Hajdukov meltdown s jedne strane zabavan, toliko je s druge ružan. Ante Vukušić Saidu poručuje "Go back to Afrika" (sa "k"), Torcida prijeti nasiljem... Ako je Said imalo pametan, već je noćas pobjegao iz Splita. Trebao je otić kad je prvi put napadnut, a mislim da će mu FIFA u ovim okolnostima dat slobodne papire brže nego da šest mjeseci nije primio plaću.

sad odjednom priznaju da im ulica vodi klub i sad ce zazivati privatnika. Pljuvali su po nasem modelu a sad ce oni morati slijediti nas primjer  ;D. Koja je to stoka, da bog da propali jos vise.
Ja svojim dalmoškim prijateljima već godinama pokušavam objasniti kako je ideja narodnog kluba u 21. stoljeću čista nebuloza, ali oni vade primjer velikana tipa Real i Barcelona, kao, može se. A evo im, jebi ga. Da su privatan klub, mislim da ne bi svake godine postavljali pitanje "disu pare".
-11

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #257 u: Kolovoz 20, 2018, 09:52:03 »
Necemo vise gledat Joska u emisiji Stadion a kako stvari stoje ni Pletikosu ako postane novi sportski direktor ... nece mi falit. A Stadion bez Joska mi nije zanimljiv.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #258 u: Kolovoz 20, 2018, 10:47:22 »
Ja svojim dalmoškim prijateljima već godinama pokušavam objasniti kako je ideja narodnog kluba u 21. stoljeću čista nebuloza, ali oni vade primjer velikana tipa Real i Barcelona, kao, može se. A evo im, jebi ga. Da su privatan klub, mislim da ne bi svake godine postavljali pitanje "disu pare".

Ma mislim da nije nužno narodni klub nebuloza, i ako itko u Hrvatskoj to može onda je to Hajduk koji ima najveću navijačku bazu. ALI, to onda zahtijeva vrlo jasne procedure i pravila, podjele odgovornosti, potpuno čisto i transparentno poslovanje i upravljanje itd.. a u državi gdje ni mentalitet ni pravosuđe nisu ni blizu takve razine, i u gradu gdje razni interesi i grupe djeluju kroz klub, to nije moguće. Odnosno, onda je to ovo što imaju sada, ulični klub, a ne narodni.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #259 u: Kolovoz 20, 2018, 13:49:55 »
Mene samo strah, čisto iz sportske perspektive, da se njima ne desi neki dalmatinski Mišković, da Hajduk proda klub nekome tko neće biti dolje samo iz čistog interesa (razni gloveri), nego da ih kupi neki Dalmoš koji će uložit u klub. Brzo bi nas stigli, bojim se i prestigli.

Tako da živio Naš Hajduk još 96 godina. 8)

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #260 u: Kolovoz 20, 2018, 13:53:23 »
Mene samo strah, čisto iz sportske perspektive, da se njima ne desi neki dalmatinski Mišković, da Hajduk proda klub nekome tko neće biti dolje samo iz čistog interesa (razni gloveri), nego da ih kupi neki Dalmoš koji će uložit u klub. Brzo bi nas stigli, bojim se i prestigli.

dijelim isto misljenje tako da podrzavam njihovu ulicu  ;D

Offline panda

• Morčić
  • **
    • Samo Rijeka
« Odgovori #261 u: Kolovoz 20, 2018, 14:14:11 »

Ovakvim razmišljanjem bi možda bili u HNL-u dugoročno bolji od njih, ali u Europi bi samo bili kanta za napucavanje, nešto poput Dinama zadnjih 10ak godina.  ;)

Mislim da su jači Hajduk, jača Istra, jači Inter itd. jedini način da mi, a i cijela liga idemo naprijed i postanemo još bolji i kvalitetniji.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #262 u: Kolovoz 20, 2018, 14:18:31 »

Rudeš je "želio biti kao Rijeka za 10 godina". Gorica želi biti kao Rijeka, odnosno neugodno su nas pohvalili javno, a evo već pjevaju o osvajanju titule u utrobi Poljuda! Kao mi nekad kada nam je bio doživljaj osvojiti bod(ove) doli. Osijek ide korak po korak našim stopama izuzev medijskih istupa jer eto moraju se pozicionirati i oni negdje, a najlakše je svima pljuvati po nama. Samo trebaju biti oprezni jer imaju glupog trenera, vrlo nerazumne navijače (kao i mi, ali puno manje), a takav PR je upravo doživio krah. A i sa kmečanjem i kukanjem nemaš prijatelja među drugima kao mi u Gorici, Rudešu, Interu... A prijatelji su ti potrebni. Naravno, nad njima će uvijek visjeti mač propasti bez onog najčarobnijeg sastojka svakog zdravog Projekta - samoodrživosti, ali nek uživaju dok traje, drago mi je.

Hajduk je krenuo sa Kosom napokon prošle godine isto našim modelom, dovođenjem igrača sa nekim CV-om i na dobrom putu je bio Kos, ali nemaju Keka i strpljenje (potrošeno prethodnih godina) i imaju "navijače" - ulicu veću od kluba. Epilog svega je najveći spektakl u povijesti HNL-a od našeg osvajanja naslova, raspad par excellence!!! A još nisu na dnu.

Sjetite se koliko puta ste u 6 godina Projekta pročitali u tekstovima "RASPAD I RIJEKA", e pa kolege ovako vam izgleda pravi RASPAD što se dešava u Jaduku. Nažalost par dana kasnije od predviđanja jer bi mi imali 2 boda više.

Kada malo bolje razmislim mi smo ti koji smo na dugoj cesti. Hvala.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #263 u: Kolovoz 20, 2018, 14:22:22 »
Da je neki prebogati Dalmatinac htio uložiti u Hajduk i napraviti od njega europski klub, vjerojatno bi odavno to učinio. Hajduk je š.d.d. već punih deset godina.
-11

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #264 u: Kolovoz 20, 2018, 14:29:56 »
Da je neki prebogati Dalmatinac htio uložiti u Hajduk i napraviti od njega europski klub, vjerojatno bi odavno to učinio. Hajduk je š.d.d. već punih deset godina.

Ima ih sigurno jako puno, ali tko dolje može uvesti reda da bi bio siguran da može kontrolirati i usmjerivati svoja ulaganja i dovoljno je lud u glavu da se bori sa "dišpetom", a opet pametan da se obogatio :) Ako takav postoji, to će biti nadčovjek i ja ću prvi staviti 100kn na Hajduk prvak (trebala bi kvota barem 400 na to sljedeće sezone, ako ne ispadnu).

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #265 u: Kolovoz 20, 2018, 14:36:12 »
Kad smo kod toga, hipotetska situacija vrijedna Guinessove knjige rekorda - Hajdug ispada iz lige, a Hajduk 2, prvak 2. HNL se zbog toga relegira u 3. HNL.
-11

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #266 u: Kolovoz 21, 2018, 11:08:55 »
Malo vedrijih tema. Čitam da Caktaš ima zagarantiranih 600 000 eura godišnje plus bonusi. Bolesno! A još barem dva milijuna im ima viroze ili igra protiv Veldina Karića. Trebati će jeben rebalans proračuna Grada Splita. Ali tko jebe jaslice, vodovod, hitnu pomoć i ostale pizdarije.

Moram do nekakve trgovine za mladence kupiti si fino odijelo da imam što nositi tijekom ovoga konačnog Raspada Hajduka i činjenice da će se oporaviti od svoga čudesnog modela socijalističkog samoupravljanja kad i Venezuela.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2018, 11:12:18 od Projekt Teanna »

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #267 u: Kolovoz 21, 2018, 11:23:26 »
Gdje čitaš? Mediji su pisali o 500+bonusi za Caktaša.
-11

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #268 u: Kolovoz 21, 2018, 11:30:01 »
Jutarnji.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #269 u: Kolovoz 21, 2018, 19:59:27 »
Kapetan Hajduka: U klubu me vrijeđaju, ponižavaju i žele prevariti

A onda je uslijedila ekspresna reakcija:

Hajduk prozvao kapetana: "Nudili smo mu dvostruko veći ugovor, on ga nije želio"

Kakva sprdacina od "kluba"  ;D ;D ;D.