• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 74903 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delgadillo

• Senior
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #30 u: Lipanj 19, 2018, 12:47:04 »
  • Agregat napokon odradio smisleni prijelazni rok. Uzelli(vratili najbolje iz lokosa  Šunjić, Majer, Knežević, doveli igrače s kojima je Bjelica već radio - Leovac, Šitum, Dilaver, Kadzior. Plus Oršić i Menalo.
    Kako nitko nije otišao, mislim da su napravili dobar kvalitativni iskorak. Kad tome pridodaš prateću logistiku..
    robert "naš ademi" ferlin

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #31 u: Lipanj 19, 2018, 12:51:31 »
  • Agregat napokon odradio smisleni prijelazni rok. Uzelli(vratili najbolje iz lokosa  Šunjić, Majer, Knežević, doveli igrače s kojima je Bjelica već radio - Leovac, Šitum, Dilaver, Kadzior. Plus Oršić i Menalo.
    Kako nitko nije otišao, mislim da su napravili dobar kvalitativni iskorak. Kad tome pridodaš prateću logistiku..

Otišli su Sosa i Ćorić, vjerojatno će i Soudani ili Benković i još netko.

Ali da, odradili su solidne i razumne transfere dosad, iako i dalje to nije nešto čega bi se trebali bojati kada Kek uhoda stroj.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #32 u: Lipanj 19, 2018, 12:59:41 »

• Upravo sam procitao intervju s nekim bivsim pomocnim trenerom (U 14) u Dinamovoj skoli.

"Nakon završenog iskustva u Dinamu i radeći već dvije godine u srcu Europe mogu reći da je Škola nogometa Dinamo Zagreb jedna od boljih u Europi. Mislim da gotovo isključive zasluge za to mogu ići Romeu Jozaku i ljudima koji su s njim započeli restrukturiranje još 2008. godine. U tim trenutcima oni su radili jedan revolucionarno progresivan posao koji je bio novost, pa čak i ispred vremena, za većinu klubova u Europi. Jozak je na važne funkcije u školi postavljao mlade ambiciozne trenere s kineziološkim obrazovanjem koje je pomiješao s iskustvom bivših nogometaša koji su mogli pridonijeti edukaciji mladih nogometaša na individualnom nivou. Danas ti mladi treneri nose bitne funkcije u različitim klubovima: Krešimir Gojun (voditelj ŠN Hajduk Split), Dinko Jeličić (bivši voditelj ŠN Deportivo Alaves) Dean Klafurić (trener Legia Warsaw). Danas takav koncept prati 99% škola nogometa u Europi i to je bitan razlog sistematičnog uspjeha Dinama. Dinamova škola je u tom segmentu bila godinama ispred drugih u Europi", kaže Fistonić pa dodaje:

"U dvije godine i nešto koliko sam proveo u Dinamu,uspješnu metodologiju rada su nastavili koordinirati ljudi poput Ive Šuška, Ivana Kepčije, Anđelka Ivanjka, Mire Davidovića, Igor Gabrijelića, a ta je praksa rezultirala konstantnim izbacivanju vrhunskih potencijala u seniorsku momčad. Mislim da je uredu da spomenem i trenere Ivana Preleca, Danijela Erbežnika, Zorana Joksovića i zahvalim se za znanje koje sam pokupio u svakodnevnom radu u njihovom stožeru."

https://100posto.hr/sport/dinamova-skola-je-medu-boljima-u-europi-ali-svima-je-jasno-da-na-visim-razinama-stvari-ne-pocivaju-na-demokraciji-i-moralu

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Lipanj 19, 2018, 13:46:56 »
  • Samo da Soudani ode i onda smo egal. Đubre čini razliku. Ovo drugo je sve 50-50
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Lipanj 19, 2018, 15:00:21 »

Morali su napravit taj logican posao jer je krimos u međugorju pa su prije svega morali resurse potraziti u vlastitom dvoristu. Naoko izgledaju ok, pitanje je da li vrijede ova dvojica iz poljske lige no i ovise o ishodu Sudanijeva moguceg transfera..

Mi smo nekako prosirili roster s Pavelicem i Mamicem, pitanje je kad ce i ako ce Lončar biti spreman za Bradinu ulogu.. volio bi da čupnemo još kojeg kreativnog veznjaka i ostalo ovisno o odlascima..

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #35 u: Lipanj 19, 2018, 15:08:02 »
  • Izvukli Hapoel BS. Šteta što nije Midtiyland, ali nije ni ovo loše.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #36 u: Lipanj 19, 2018, 15:12:28 »

Morali su napravit taj logican posao jer je krimos u međugorju pa su prije svega morali resurse potraziti u vlastitom dvoristu. Naoko izgledaju ok, pitanje je da li vrijede ova dvojica iz poljske lige no i ovise o ishodu Sudanijeva moguceg transfera..

Mi smo nekako prosirili roster s Pavelicem i Mamicem, pitanje je kad ce i ako ce Lončar biti spreman za Bradinu ulogu.. volio bi da čupnemo još kojeg kreativnog veznjaka i ostalo ovisno o odlascima..

Ako me pamcenje ne vara mislim da su iz kluba rekli da Loncar nije zamjena za Bradu tj kada Brada ode dovest ce se adekvatno pojacanje. Ugl. svi ovi dolasci su prinove a ne pojacanja i samo se nadam da nisu novi davidsoni, djokovici, gomelti itd itd. Sto se tice Velkovskog vec je nastao problem radi ozljede i fino propusta pokoji tjedan priprema. Ako prodamo Hebera mozda ce Dinamu eventualni gubitak Soudania biti manje bolan.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #37 u: Lipanj 19, 2018, 15:43:17 »

Zajeban je Hapoel Beer Sheva. Treći put zaredom prvaci Izraela, u prethodna 2 pohoda na Ligu Prvaka su ispadali u playoffu, ali su pred 2 godine izbacili Olympiakos (pa ispali od Celtica, ali u grupama EL prošli ispred Southamptona i Intera da bi ispali od Bešiktaša), a lani izbacili Ludogorets (pa ispali od Maribora, u grupi EL se nisu proslavili). Nadajmo se da će im se ove godine ostvariti san nastupa u Ligi Prvaka.  8)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Lipanj 19, 2018, 16:12:01 »
  • Mazel tov!!!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #39 u: Lipanj 19, 2018, 21:45:05 »

Midtiyland je možda malo teži protivnik, možda ipak prođu Hapoel BS

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Lipanj 20, 2018, 00:11:07 »
  • Ne kuzim zasto se uvijek veselite da ispadnu u startu. Pa i sami smo na svojoj kozi osjetili koliko je tesko igrat na dva fronta kad imas nekakve ambicije na oba.

Sto se mene tice nek dodu do zadnjeg pretkola. Dapace.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Lipanj 20, 2018, 00:12:30 »
  • Btw Inker uz nase doveo Kelavu na gol.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Lipanj 20, 2018, 07:54:36 »
  • Ne kuzim zasto se uvijek veselite da ispadnu u startu. Pa i sami smo na svojoj kozi osjetili koliko je tesko igrat na dva fronta kad imas nekakve ambicije na oba.

Zato jer je njima prvenstvo sredstvo, a Europa cilj. Europski neuspjeh im stvara financijsku štetu.

Kompromis je zapravo da uđu u skupine Europa lige, jer Diname koji je fokusiran samo na HNL je smrt za nas.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Lipanj 20, 2018, 08:03:54 »

Zato jer je njima prvenstvo sredstvo, a Europa cilj. Europski neuspjeh im stvara financijsku štetu.

Kompromis je zapravo da uđu u skupine Europa lige, jer Diname koji je fokusiran samo na HNL je smrt za nas.
    Pa to i kazem. Nek dodu do pretkola i zdravo

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #44 u: Lipanj 20, 2018, 12:08:40 »

Ispadanje iz zadnjeg pretkola LP u grupe EL nosi odmah u šutu 6 mil.€ tatti i sinovima.
    Ispadanje iz recimo 2. ili 3.pretkola nosi 300 ili 350 tisuća eura. Razlika je drastična, a financije su ključ njihovog slabljenja, a time i njihove logistike. Vrlo je bitno da ne dođu do play offa LP.