• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 97443 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #735 u: Svibanj 24, 2019, 16:42:03 »
  • , a o HRTovoj ZX Spectrum kvaliteti slike da ne govorimo (ja sam gledao na HNTV koji je imo bolju (!!!) kvalitetu slike). Pitam se kako će se VAR koristiti ako je tehnologija prijenosa takva.
    Utakmica je snimana u 1080i rezi, na HNTV-HD-u emitirana ako se ne varam u 720i, a na HRT-u ćemo ostat osuđeni na pretpotopnih 720x576 dokle god se naše pretplatničke milijarde troše na plaće 2300 uhljeba koji na Prisavlju igraju Candy Crush Sagu osam sati dnevno.

Sjećam se priče otprije nekoliko godina kada se kao datum prelaska na HEVC standard i HD rezoluciju spominjao 1.1.2019. Došlo, prošlo, pojeo vuk magare.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #736 u: Svibanj 24, 2019, 17:16:12 »
  • Ako niš drugo nadam se da VAR soba neće outsuorceati posao HRTu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #737 u: Svibanj 24, 2019, 17:34:23 »
  • penal nije bila odluka 100% Batinica nego majmuna iza gola koji je bio na drugoj strani, zato je Batinic i odugovlacio sa odlukom , cak je i pokusavao po meni promjeniti njegovu odluku jer se po pokrivenim ustima vidjelo koliko ustvari zeli biti siguran u odluku , barem zelim tako vjerovati, recimo bio sam blizu toga prekrsaja prije gola, nije to tako djelovalo jako sa tribine kao na snimci jer je bila druga strana tijela , mene vise smeta pomocni sa strane koji nije mahao  ocigledno zalede Olma prije gola , to je veci propust nego prekrsaj

Da, i meni se cini da Batinic ne bi sudio penal da mu nisi javili (jer nije odmah svirao).. a iza golova su btw bili matoc i pajac  ;)
    Agenti, kad ne mogu utjecati na Batinica onda šalju specijalce za pomoćne.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #738 u: Svibanj 25, 2019, 12:27:19 »
  • Kad smo već kod standarda prijenosa, i dalje je očito velik problem postaviti jednu kameru na tribinu iza gola, a kamoli na suprotnu od centralne. Ovako možeš imati 5 usporenih snimaka, ali što vrijedi kad je sve to iz sličnog kuta.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #739 u: Svibanj 26, 2019, 21:08:29 »
  •   Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #740 u: Svibanj 26, 2019, 21:32:26 »
  • Dobro trolanje.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #741 u: Svibanj 26, 2019, 21:46:34 »
  • Dobro trolanje.

Bilo bi dobro trolanje da nije mamić taj koji ih sabotira, ali obzirom da mamić JE sabotirao i njih i nas i cijelu ligu već više od desetljeća, ovo mi je odvratno. Podržavam trolanje i super bi bilo da su spomenuli isključivo hajdukove samo-sabotaže. Ali ne kad boysi koji su do jučer bili protiv mamića i predstavljali ga kao najveće zlo, sada mamića ovdje koriste kao humoristični element i hajdukovog imaginarnog neprijatelja. A nema ništa imaginarno u tome.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #742 u: Svibanj 26, 2019, 22:07:51 »
  • Da ti budem iskren nisam ni isao za time da pise i Mamic. U globalu mi je fora ok jer precesto, da ne kazem uvijek, su im svi drugi krivi za sve. Tako da mi je zabavno to iz tog konteksta gledati. Ali u pravu si sto se tice price bbb, Mamica i svih tih gluposti.
    Ali mi je najzabavnije od svega da ce Hajduk morati igrati Europu u vrijeme Ultre. Cak i prije. Mozda ni ne dozive kolovoz u Europi. :)

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #743 u: Svibanj 26, 2019, 22:26:30 »
  • Da ti budem iskren nisam ni isao za time da pise i Mamic. U globalu mi je fora ok jer precesto, da ne kazem uvijek, su im svi drugi krivi za sve. Tako da mi je zabavno to iz tog konteksta gledati.

Ma da tako i meni, globalno se slažem i bio bi super trol da nisu spominjali mamića i suce nego samo naš hajduk, ulicu, torcidu, njihove uprave i ostala "pucanja sami sebi u nogu". Ali zajebavati nekog jer te mamić uništava mi je neukusno, čak i ako je taj netko hajduk.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #744 u: Svibanj 26, 2019, 22:46:13 »
  • To je zato jer purgeri misle kako je mamić problem zbog hapanja love iz kluba i prodaj čim prije igrača, a ne zato jer misle da je problem mamića njegova okupacija HNSa , lokomotiva, suci... U sucima oni nikada nisu vidjeli problem, osim kada dobiju po glavi u UEFA natjecanjima, onda su kmečavci na entu kao i svi ostali smrtnici.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #745 u: Svibanj 26, 2019, 22:49:21 »
  • Evo i BadBeat se oglasio:

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #746 u: Svibanj 26, 2019, 23:21:35 »
  • To je zato jer purgeri misle kako je mamić problem zbog hapanja love iz kluba i prodaj čim prije igrača, a ne zato jer misle da je problem mamića njegova okupacija HNSa , lokomotiva, suci... U sucima oni nikada nisu vidjeli problem, osim kada dobiju po glavi u UEFA natjecanjima, onda su kmečavci na entu kao i svi ostali smrtnici.

Nazalost izgleda da tako ne misle samo purgeri nego i USKOK / tuziteljstvo, jer su sve dosadasnje optuznice i napadi na mamica iskljucivo zbog njegovog odnosa s Dinamom, a NE s Dinamovim odnosom s ligom i HNS-om. I zato se cini da ce Dinamo najvise profitirati od cijele ove price jer ce maknuti mamica, ali ce ostati cijeli imperij koji je izgraden velikim dijelom neposteno. Dok ce svi ostali klubovi ostati pokradeni i bez ikakve nadoknade stete.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #747 u: Svibanj 27, 2019, 01:05:13 »

Nazalost izgleda da tako ne misle samo purgeri nego i USKOK / tuziteljstvo, jer su sve dosadasnje optuznice i napadi na mamica iskljucivo zbog njegovog odnosa s Dinamom, a NE s Dinamovim odnosom s ligom i HNS-om. I zato se cini da ce Dinamo najvise profitirati od cijele ove price jer ce maknuti mamica, ali ce ostati cijeli imperij koji je izgraden velikim dijelom neposteno. Dok ce svi ostali klubovi ostati pokradeni i bez ikakve nadoknade stete.
    +1
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #748 u: Svibanj 27, 2019, 07:52:47 »

Točno. Samo sam napisao zašto im se nije čuditi spominjanje mamića, u njihovim glavama tu nema "nikih" problema.

No kad smo već dotakli drugu temu i Uskok. Uskok se ne bavi ovim ostalim "sportskim" stvarima, to nije njegov opseg zanimanja ni posla. Pitanje svih pitanja je tko bi trebao, a ne bavi se? Dio odgovora svi znamo, trebao bi se HNS baviti sam sobom,  no što čekaju "Janica" i društvo iz vlade? Ah da i na to znamo odgovor. Ljudi iz iste stranke si ne kopaju međusobno oči.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline d

• Forza Fiume