• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 97421 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evri

• Senior
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #750 u: Svibanj 27, 2019, 09:26:10 »
  • Jako solidan, sreća da smo se digli u drugome dijelu prvenstva , toliko o nama a nitko da su drugi odigrali vrhunsko cijelo prvenstvo i osvojili visoko 4 mjesto

https://www.index.hr/sport/clanak/u-hnlu-se-nikada-nije-igrao-ovako-dobar-nogomet-a-jedan-je-kljucni-razlog/2088469.aspx

Solidan članak

Online Fornax

• Forza Fiume
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #752 u: Svibanj 28, 2019, 01:07:37 »
  • Ali postoji kazna (što se i navodi u članku):
    Citat:
    U tom slučaju im prijeti do osam godina zatvora.

Samo da policija odradi svoj posao i podigne prijavu. Jer ovo je stvarno - too much.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #753 u: Svibanj 28, 2019, 09:09:18 »
  • Ali postoji kazna (što se i navodi u članku):
    Citat:
    U tom slučaju im prijeti do osam godina zatvora.

Samo da policija odradi svoj posao i podigne prijavu. Jer ovo je stvarno - too much.

Osam godina je malo.
    Hajduk naravno nema ništa s tim i ne vidi potrebu za nekakvom izjavom, sve je OK. Onaj ridikul od Brbića kad je bio na Kantridi i uživo gledao sranje se pravio mutav.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #754 u: Svibanj 28, 2019, 09:32:31 »
  • https://www.sportcom.hr/sport/nogomet/domaci-nogomet/maxtv-prva-liga/neregularno-prvenstvo-marijo-strahonja-tvrdi-da-je-dinamo-dva-pogotka-postignuo-iz-zaleda-hajduku-suci-oteli-trece-mjesto

NEREGULARNO PRVENSTVO je svako prvenstvo otkad je Lokomotiva ušla u 1. HNL. Uključujući nažalost i našu šampionsku sezonu. Jasno, ni Dinamo ni Hajduk nisu smjeli biti članovi te lige već ohoho godina što zbog Sirio d.o.o, što zbog Croatije, što zbog hrpetine drugih stvari.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #755 u: Svibanj 28, 2019, 09:59:45 »
  • Jasno, ni Dinamo ni Hajduk nisu smjeli biti članovi te lige već ohoho godina što zbog Sirio d.o.o, što zbog Croatije, što zbog hrpetine drugih stvari.

Postoji neki dobar članak / reportaža koja opisuje ta 2 slučaja? Već sam pozaboravljao puno toga a htio bi se prisjetiti.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #756 u: Svibanj 28, 2019, 10:20:57 »
  • Jasno, ni Dinamo ni Hajduk nisu smjeli biti članovi te lige već ohoho godina što zbog Sirio d.o.o, što zbog Croatije, što zbog hrpetine drugih stvari.

Postoji neki dobar članak / reportaža koja opisuje ta 2 slučaja? Već sam pozaboravljao puno toga a htio bi se prisjetiti.

Ne znam za članak, ali ako ti pomogne u podsjećanju.
    Najkraće moguće.
    Dinamo
    Ovaj Dinamo nije pravni sljednik Dinama koji je otišao na bubanj/stečaj. Bili u silnim dugovima i otvorili novi klub kako bi krenuli financijski od početka, starom klubu prepušteni dugovi i tužbe. Prema pravilniku HNSa trebali krenuti od početka što se tiče ranga natjecanja. Zašto nisu? Zna se.

Hajduk
    Dugogodišnja blokada računa. Ako je račun blokiran x vremena, trebalo je prema zakonu otvoriti stečaj i krenuti za primjer putem Varteksa/Varaždina ili Orijenta. Isti scenario je i nama visio nad glavom, ali nas je spasio u zadnji čas dolazak Socila Sporta. U međuvremenu su sve financijske transakcije obavljali preko firme Hajduk-Sirio sport d.o.o. (http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Bivsi-blagajnik-Hajduka-ispricao-kako-se-poslovalo-s-blokiranim-racunom).
    Direktno zbog financijske neodgovornosti poslali Šibenik u drugu ligu, jer su ovi zbog neplaćenog transfera Rukavine ostali kratki i nisu dobili licencu za prvu HNL.

« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2019, 10:22:35 od D2 »
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #757 u: Svibanj 28, 2019, 10:45:30 »
  • Svaka čast na ovim postovima. Mi primorci se često volimo kritizirati, ujedno i naš klub a uvijek zaboravljamo kako su se ova dva kluba provlačila kroz sisteme.
    Još mi tlak skoči kad neko kaže kako je super dinamo organiziran, kako hajduk uvijek nađe pare za pojačanje.
    Da je pravde u ovoj državi, oba kluba bi kretala iz početka sa dna.
    Spominjanje našeg klub u kontekstu Mišković - muljator a ni trenutka ne odvoje za gledanje u svoje dvorište mi je Mt Everest licemjera.
    Koliko god cijenim svakog navijača koji navija za svoj klub toliko su mi mali ti boysi koji kao ratuju s Mamicem ali slave sva ova prvenstva i sve ove pobjede, a Torcida,  dali uopće vrijedi šta pisati.

I ovo što je D2 napisao u vezi incidenta u Zg kad su onog lika izmasakrirali, nit osuda nit išta. Ne kažem da su kod nas super ali ovo je dno.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #758 u: Svibanj 28, 2019, 10:55:46 »
  • https://www.sportcom.hr/sport/nogomet/domaci-nogomet/maxtv-prva-liga/neregularno-prvenstvo-marijo-strahonja-tvrdi-da-je-dinamo-dva-pogotka-postignuo-iz-zaleda-hajduku-suci-oteli-trece-mjesto

NEREGULARNO PRVENSTVO je svako prvenstvo otkad je Lokomotiva ušla u 1. HNL. Uključujući nažalost i našu šampionsku sezonu. Jasno, ni Dinamo ni Hajduk nisu smjeli biti članovi te lige već ohoho godina što zbog Sirio d.o.o, što zbog Croatije, što zbog hrpetine drugih stvari.
    Naša kruna je barem legitimna (na kvadrat). Dinamove nisu.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #759 u: Svibanj 29, 2019, 14:33:34 »
  • https://www.index.hr/vijesti/clanak/sedmorica-huligana-koji-su-pretukli-slucajnog-prolaznika-pusteni-na-slobodu/2089137.aspx

Jebo ovu prčvarnicu i njene zakone. Ovo je El-Dorado za nasilnike, psihopate, zlostavljače, ubojice na kotačima i slične. BTW, Daruvarac je u Njemačkoj.

Online Fornax

• Forza Fiume

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #761 u: Lipanj 04, 2019, 17:28:53 »
  • https://www.index.hr/vijesti/clanak/sedmorica-huligana-koji-su-pretukli-slucajnog-prolaznika-pusteni-na-slobodu/2089137.aspx

Jebo ovu prčvarnicu i njene zakone. Ovo je El-Dorado za nasilnike, psihopate, zlostavljače, ubojice na kotačima i slične. BTW, Daruvarac je u Njemačkoj.

Po nekim insajderskim pričama i nije bio slučajan prolaznik. Navodno je bila pripremljena sačekuša za istaknutije pripadnike tuge sa juga, a kada su isti doznali, opet navodno, su  se okrenuli na Lučkom i vratili u južne krajeve.

I navodno je slučajni prolaznik pokazivao srednji prst. Naravno apsolutno nema povoda za tim da se ubije čovjeka. Kako bi rekao jedan naš istaknuti pija..., ovaj političar : locirati,uhititi,procesuirati i transferirati doživotno u bajbukanu"

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #763 u: Lipanj 12, 2019, 09:34:37 »
  • Opak tekst. Ono s proslavom 10. travnja mi je vrh, velike Hrvatine slave vremena kad je Split bio talijanski. Fenomenalan mi je također tovarski sociopatski izostanak elementarnog suosjećanja sa žrtvama tzv. "izoliranih incidenata".

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.