• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 97442 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #780 u: Srpanj 02, 2019, 12:20:39 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Na-Krimeji-krenuli-radovi-na-uredenju-Orijentova-stadiona-za-Drugu-HNL

Imati ćemo dva kulturna stadiona (Krimeja i Kantrida) i jedan vrhunski (Rujevica). Uskoro i dva vrhunska kada Kinezi obave posao. Ne igra beton i trava, ali ovakva infrastruktura mora kroz godine koje dolaze donijeti nam jako puno dobroga sama po sebi, odnosno nogomet u Rijeci nebi trebao više nikada pasti na grane na kakvima je bio nakon osvajanja 4. kupa protiv Varteksa pa do dolaska Miška.

Samo da Orijent i Rijeka uspostave još suradnju da navijači Orijenta se ne osjećaju kao filijala, a Rijeka da ima neusporedivo manje financijsko opterećenje za kaljenje 4-5 igrača godišnje u 2. ligi nego što je bila Rijeka B. Potencijal za nastavak renesanse nogometa u Rijeci još sljedeće 94 godine je ogroman.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #781 u: Srpanj 03, 2019, 11:52:22 »
  • Osijek je ambiciozno krenuo u prijelazni rok i doveo tri igrača, a trenutno je vodstvo kluba uzelo mali predah po tom pitanju. Na tome definitivno neće stati.

Naime, kako prenosi Glas Slavonije, potrošeno je 1.7 milijuna eura na pojačanja, a klupski čelnici odobrili su 3.5 milijuna eura. Ako se potroši sav novac, to će biti novi klupski rekord kada su u putanju ulaganja u ekipu.

"Još nam trebaju tri-četiri igrača. Ne moraju nužno biti pojačanja poput trojice igrača koje smo do sada doveli, ali birat ćemo one koji mogu ispuniti zahtjeve koje tražimo u igri", kazao je trener Dino Skender.
    albini izvirila guza

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #782 u: Srpanj 03, 2019, 12:02:26 »
  • Dakle ajduk je sada 4.klub u HR  :)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #783 u: Srpanj 03, 2019, 12:52:45 »
  • Evidentne su ambicije. Sve to baca jasno svjetlo na krađu koju smo doživjeli u Gradskom vrtu, kako Osijek ne bi slučajno ostao bez Europe.

Tvoj je kamen, maslina i drača.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #784 u: Srpanj 03, 2019, 13:24:47 »
  • Osijek je ambiciozno krenuo u prijelazni rok i doveo tri igrača, a trenutno je vodstvo kluba uzelo mali predah po tom pitanju. Na tome definitivno neće stati.

Naime, kako prenosi Glas Slavonije, potrošeno je 1.7 milijuna eura na pojačanja, a klupski čelnici odobrili su 3.5 milijuna eura. Ako se potroši sav novac, to će biti novi klupski rekord kada su u putanju ulaganja u ekipu.

"Još nam trebaju tri-četiri igrača. Ne moraju nužno biti pojačanja poput trojice igrača koje smo do sada doveli, ali birat ćemo one koji mogu ispuniti zahtjeve koje tražimo u igri", kazao je trener Dino Skender.

Osijek je Rijeka V2.0, kopija samo takva, sve što rade je deja vu onoga što smo mi radili. Koliko kopiranje postupaka može dovesti do istih rezultata je jako upitno. Osobno imam dojam (izgrađen samo preko medijskih napisa) kako Meštrović nije toliko u nogometu i u organizaciji posla kao Mišković i da zato Osijek unatoč sličnim potezima ne ostvaruje niti približno iste sportske rezultate.
    S druge strane, radi li se možda i samo o malo "sreće"? Zamislimo Rijeku i situaciju u kojoj Močinić ne uspijeva presjeći i dodati onaj pas za Mujanovića ili recimo da je Mujanović promašio onaj izlazak 1 na 1. Bi li Rijeka postigla sve ovo i bila ovo što je sada?
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #785 u: Srpanj 03, 2019, 14:19:00 »

• Osijek je Rijeka V2.0, kopija samo takva, sve što rade je deja vu onoga što smo mi radili. Koliko kopiranje postupaka može dovesti do istih rezultata je jako upitno. Osobno imam dojam (izgrađen samo preko medijskih napisa) kako Meštrović nije toliko u nogometu i u organizaciji posla kao Mišković i da zato Osijek unatoč sličnim potezima ne ostvaruje niti približno iste sportske rezultate.
    S druge strane, radi li se možda i samo o malo "sreće"? Zamislimo Rijeku i situaciju u kojoj Močinić ne uspijeva presjeći i dodati onaj pas za Mujanovića ili recimo da je Mujanović promašio onaj izlazak 1 na 1. Bi li Rijeka postigla sve ovo i bila ovo što je sada?

Da, s jednom velikom razlikom.
    Bez obzira na gradnju stadiona i kampa, plaćaju velike odštete, ne dobivaju kombi igrače od tate. Znači, vlasnik (kakav god da je ) u stvari ima para za vodit klub, za razliku od miška koji skuplja letke od kauflanda i lidla kad ide po spizu.
    albini izvirila guza

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #786 u: Srpanj 03, 2019, 14:28:34 »
  • Osijek je imao svog Stuttgarta. PSV.

Zatim su imali Rangers i 6000 gledatelja. Tamo ima love, ali fale neke druge stvari.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #787 u: Srpanj 03, 2019, 14:41:50 »
  • Fali im 2 stvari. Prva je Kek. Netko tko će izvući 150% od igrača i držati ga na toj razini duže od 1 utakmice (npr. godinama :) ). Onda taj igrač ode dalje i ugasi se :)  Zekić nije Kek, Skender još manje, ali Bišćan bi mogao biti. Kup je to pokazao, EL bi to mogla potvrditi.

Druga je predsjednik koji za početak nije drama kraljica i koji neće pisati javna priopćenja i pljuvati po svome klubu i neće svoga kuma postaviti za trenera :) Pare te mogu dogurati do određene točke, ali za više trebaju supersposobni ljudi. Jedan je Miško, dva su Keka (nadam se)! :)

Svatko može biti prvak sa 50 milijuna eura ili kupiti dobar PC za 15.000kn. Napravite to sa 10-15 milijuna ili 5.000kn :)
    « Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2019, 14:45:34 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #788 u: Srpanj 03, 2019, 14:46:20 »
  • Svršavanje na osijek danas, svršavanje na ajdukovu dicu jučer, a mi smo cijelo vrijeme ispred.
    Super je bit navijač Rijeke.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #789 u: Srpanj 03, 2019, 14:50:46 »
  • Jedina razlika je što Osijek napreduje (5x sporije nego mi, ali opet svaka sezona im je korak naprijed), a Hajduk se svake godine bori za naslov prvaka Europe padajući jedno mjesto niže u HNL-u sa budžetom Osijeka i Rijeke zajedno i nikakvog napretka na ni jednom polju, samo kružni tok :)

Mi smo došli do maksimuma u HNL-u i tu se održavamo godinama. Prvaci, kad bude, bit će. Opet. Trofeji redoviti, Europa redovita na uzorku od 2 godine :) To je ništa! Nadam se da će tako i ostati.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #790 u: Srpanj 03, 2019, 14:51:17 »

• Osijek je Rijeka V2.0, kopija samo takva, sve što rade je deja vu onoga što smo mi radili. Koliko kopiranje postupaka može dovesti do istih rezultata je jako upitno. Osobno imam dojam (izgrađen samo preko medijskih napisa) kako Meštrović nije toliko u nogometu i u organizaciji posla kao Mišković i da zato Osijek unatoč sličnim potezima ne ostvaruje niti približno iste sportske rezultate.

Da, s jednom velikom razlikom.
    Bez obzira na gradnju stadiona i kampa, plaćaju velike odštete, ne dobivaju kombi igrače od tate. Znači, vlasnik (kakav god da je ) u stvari ima para za vodit klub, za razliku od miška koji skuplja letke od kauflanda i lidla kad ide po spizu.

O Meštrovićevim osobnim ulaganjima u Osijek imam saznanja koliko i o Miškovićevim u Rijeku. Čitaj pojma nemamo, a sumnjam da itko ima iz javno dostupnih dokumenata. Dakle ne vidim pretjeranu razliku. Kod nas je na početku bio Volpi (SS), tamo je pak sada na početku "onaj mađar".
    O kombijima igrača.... volio bih čuti istinu, a ne naklapanja. Da mi je drago imati više purgera u ekipi nego domaćih nije, ali dok dečki ne puštaju utakmice jer im srce ne dozvoljava neću imati prevelikih zamjerki.

Mislim da smo mi uboli s Kekom i da je tu sportski rezultat otišao na našu stranu dok se oni u tom segmentu jako traže, odnosno potrošili su previše vremena s Zekićem, dok smo se mi brzo riješili Scorije (uz Skočića i Ištuka). Meštrović je pogrešno zabrijao i mislio je da je u Zekiću našao svog Keka pa je tu potrošio vrijeme.

U svakom slučaju želim im dugu i ugodnu agoniju osrednjih rezultata iza nas, jer iskreno baš ih ne simpatiziram, a i nije da se budim i liježem s njima u mislima pa me i nije briga za njih.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #791 u: Srpanj 03, 2019, 16:16:05 »
  • Osijek je imao svog Stuttgarta. PSV.

Zatim su imali Rangers i 6000 gledatelja. Tamo ima love, ali fale neke druge stvari.
    Bezlican klubic. Primjeni cijelu tu pricu u Cibaliju i bila bi to uspjesnija prica

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #792 u: Srpanj 03, 2019, 17:13:33 »
  • Meni najantipaticniji klub u Hrvatskoj. Od '99 i Cibalije (jer, ne zaboravimo za ono sto su napravili protiv nas nagradjeni su osvajanjem kupa u reziji Rene Sinovcica), do posljednjeg ogleda s njima ih ne volim.
    K tome ih (in)direktno financira fasista Orban i njegovi pajdosi, a i nagora hadezeovska svita se tamo mota. O osijeckom sudackom lobiju da ne govorimo. Kada bude trevalo, tj. kada se Pampas izgradi osvojiti ce pravenstvo. I bas me zanima hoce li morat rovat i kopat kao sto smo mi morali ili ce im vjetar ipak puhati u ledja.
    Mah... zelim im skoro ispadanje od CSKA.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #793 u: Srpanj 03, 2019, 17:22:16 »
  • Meni najantipaticniji klub u Hrvatskoj. Od '99 i Cibalije (jer, ne zaboravimo za ono sto su napravili protiv nas nagradjeni su osvajanjem kupa u reziji Rene Sinovcica), do posljednjeg ogleda s njima ih ne volim.
    K tome ih (in)direktno financira fasista Orban i njegovi pajdosi, a i nagora hadezeovska svita se tamo mota. O osijeckom sudackom lobiju da ne govorimo. Kada bude trevalo, tj. kada se Pampas izgradi osvojiti ce pravenstvo. I bas me zanima hoce li morat rovat i kopat kao sto smo mi morali ili ce im vjetar ipak puhati u ledja.
    Mah... zelim im skoro ispadanje od CSKA.
    Osvojit ce oni kurac a ne prvenstvo. Ispricavam se na rjecniku  :). A i da ga osvoji mi cemo jos nekoliko.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #794 u: Srpanj 03, 2019, 21:05:10 »
  • Definitivno će liga biti napetija i ulog veći obzirom na financijsku važnost prva dva mjesta.
    Olmo će otići, Dinamo je i bez njega nekoliko kopalja jači .
    Ovo ostalo, lomit će se zubi.
    Za sada Istra i Varaždin su ispod kvalitetom, onda Inter pa čak i Lokosica, pa Belupo i Gorica onda tercet hajduk, Osijek , Rijeka.
    Nakon male gospe bit ćemo pametniji  :D