• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 94182 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #45 u: Lipanj 20, 2018, 12:13:17 »
  • Ne kuzim zasto se uvijek veselite da ispadnu u startu. Pa i sami smo na svojoj kozi osjetili koliko je tesko igrat na dva fronta kad imas nekakve ambicije na oba.

Sto se mene tice nek dodu do zadnjeg pretkola. Dapace.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Ispadanje iz zadnjeg pretkola LP u grupe EL nosi odmah u šutu 6 mil.€ tatti i sinovima.
    Ispadanje iz recimo 2. ili 3.pretkola nosi 300 ili 350 tisuća eura. Razlika je drastična, a financije su ključ njihovog slabljenja, a time i njihove logistike. Vrlo je bitno da ne dođu do play offa LP.

znaci label je prikriveni dinamovac  :D
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Lipanj 20, 2018, 12:14:43 »
  • Ne kuzim zasto se uvijek veselite da ispadnu u startu. Pa i sami smo na svojoj kozi osjetili koliko je tesko igrat na dva fronta kad imas nekakve ambicije na oba.

Ispadanje iz zadnjeg pretkola LP u grupe EL nosi odmah u šutu 6 mil.€ tatti i sinovima.
    Ispadanje iz recimo 2. ili 3.pretkola nosi 300 ili 350 tisuća eura. Razlika je drastična, a financije su ključ njihovog slabljenja, a time i njihove logistike. Vrlo je bitno da ne dođu do play offa LP.

Dobro, onda tako.

Ne kuzim zasto se uvijek veselite da ispadnu u startu. Pa i sami smo na svojoj kozi osjetili koliko je tesko igrat na dva fronta kad imas nekakve ambicije na oba.

znaci label je prikriveni dinamovac  :D

Jesaaaam  ;D ;D
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #47 u: Lipanj 20, 2018, 12:20:43 »
  • Da, financijski je najvažnije da ne dođu ni blizu LP (važnije i od ne-osvajanja hrvatskog naslova). Natjecateljski nam zbog borbe za naslov vjerojatno i paše da uđu u EL pa budu zaokupljeni time. Tih par milijuna im ne radi razliku, jedino što će to ipak biti bolji izlog pa će napumpati cijenu kojem igraču još. Ali ajde pumpaju i nacionalni koeficijent pa nek im bude. Makar ne bi žalio ni da ispadnu iz kvalifikacija EL, ali tamo su sigurno nositelji do kraja i nema nekih prezajebanih klubova pa teško da će opet kiksati kao lani.

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #48 u: Lipanj 20, 2018, 12:28:50 »
  • Da, financijski je najvažnije da ne dođu ni blizu LP (važnije i od ne-osvajanja hrvatskog naslova). Natjecateljski nam zbog borbe za naslov vjerojatno i paše da uđu u EL pa budu zaokupljeni time. Tih par milijuna im ne radi razliku, jedino što će to ipak biti bolji izlog pa će napumpati cijenu kojem igraču još. Ali ajde pumpaju i nacionalni koeficijent pa nek im bude. Makar ne bi žalio ni da ispadnu iz kvalifikacija EL, ali tamo su sigurno nositelji do kraja i nema nekih prezajebanih klubova pa teško da će opet kiksati kao lani.

Pa da, ulazak u EL nije toliko važan ako nije direktno iz play offa LP.
    A u EL će gotovo sigurno ući jer će imati poseban dio ždrijeba samo za one koji su ispali iz kvala LP, ne miješaju se sa sirotinjom iz EL.
    O scenariju da uđu u LP ne želim ni razmišljat.
    Znam da podsjeća na priču o susjedu i kravi, ali jednostavno ne mogu im željeti ništa dobrog, barem dok se ne očiste od savjetnika do spremačice.
    lula i lipi, kompića dva

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #49 u: Lipanj 20, 2018, 12:49:11 »
  • Pise da u slučaju prolaska Dinamo u trećem pretkolu neće biti nositelj, a ondje ga potencijalno mogu čekati Salzburg, APOEL, Celtic, Legija, Astana, Ludogorec…

A isto tako u 3. Kolo će izravno ući prvaci Nizozemske i Grčke.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Lipanj 20, 2018, 13:39:40 »
  • Znam da podsjeća na priču o susjedu i kravi, ali jednostavno ne mogu im željeti ništa dobrog, barem dok se ne očiste od savjetnika do spremačice.
    Zajebi ti to, nigdje u Europi navijači ne podržavaju domaće rivale na Europskoj sceni, dapače otvoreno proslavljaju njihove kikseve. Postoje određeni europski klubovi koje ne podnosim, i navijam protiv njih s kime god igrali, uz jednu jedinu iznimku - kad igraju s Dinamom. Mrzim ih puno više od Hajduka.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #51 u: Lipanj 20, 2018, 13:52:59 »
  • Znam da podsjeća na priču o susjedu i kravi, ali jednostavno ne mogu im željeti ništa dobrog, barem dok se ne očiste od savjetnika do spremačice.
    Zajebi ti to, nigdje u Europi navijači ne podržavaju domaće rivale na Europskoj sceni, dapače otvoreno proslavljaju njihove kikseve. Postoje određeni europski klubovi koje ne podnosim, i navijam protiv njih s kime god igrali, uz jednu jedinu iznimku - kad igraju s Dinamom. Mrzim ih puno više od Hajduka.

O jbt ... nema kluba na ovoj planeti kojeg mrzim vise od Hajduka. Real je na toj razini ali ipak juznu spodobu mrzim malcice vise  :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Lipanj 20, 2018, 13:55:35 »
  • O jbt ... nema kluba na ovoj planeti kojeg mrzim vise od Hajduka. Real je na toj razini ali ipak juznu spodobu mrzim malcice vise  :)
    Besmislena rasprava koju smo već vodili, ali Dinamo nam je nanio znatno više zla kroz godine.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Lipanj 20, 2018, 14:09:20 »
  • Mrzim tovare i njihov mentalitet, ali kao klub Dinamo apsolutno mrzim više od Hajduka.

I da ne ostane sve na mržnji - idealno idealno je da ispadnu odmah sada. Mrvicu manje idealno da ispadnu prije playoffa kao što ste rekli pa uđu u EL da ih ubije ritam.

Tehnički, idealno je da ih zakon sustigne i jedne i druge pa da završe u trećoj ligi kao što su trebali svojedobno. Režimska gamad.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #54 u: Lipanj 20, 2018, 14:19:05 »
  • Tehnički, idealno je da ih zakon sustigne i jedne i druge pa da završe u trećoj ligi kao što su trebali svojedobno. Režimska gamad.

E to ne bih volio jer onda nase titule ne bi imale istu vrijednost. Neka njih u 1.ligi a mi osvajaci prvenstva.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Lipanj 20, 2018, 14:43:48 »
  • Mrzim tovare i njihov mentalitet, ali kao klub Dinamo apsolutno mrzim više od Hajduka.

I da ne ostane sve na mržnji - idealno idealno je da ispadnu odmah sada. Mrvicu manje idealno da ispadnu prije playoffa kao što ste rekli pa uđu u EL da ih ubije ritam.

Tehnički, idealno je da ih zakon sustigne i jedne i druge pa da završe u trećoj ligi kao što su trebali svojedobno. Režimska gamad.
    Da karma dokaže da je bitch, iz tvojih usta u božje uši.
    Mirne duše bi gledao kako se bore za prvaka treće lige sjever.
    Nek idu u treću ligu, štakori će se maknuti i nek dođu čisti u prvu ligu onda možemo s njima. Da mi imamo 5 posto putra na glavi ko oni letili bi odavno.
    « Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2018, 14:52:09 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Lipanj 20, 2018, 15:20:51 »
  • Ne razumijem, od kud tolika mržnja, čemu negativna energija?
    Dečki moji, ni to dobro, ni to dobro... samo ljubav, dobre vibracije, spokoj i mir. Udahnite duboko na nos i polako uz šištanje ispuhnite na usta, taaakoooo, ajmo još 2x, evo vidite kako vam je odmah lakše. Samo ljubav!

8)
     ;D ;D ;D
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #57 u: Lipanj 20, 2018, 15:23:09 »
    Dečki moji, ni to dobro, ni to dobro... samo ljubav, dobre vibracije, spokoj i mir. Udahnite duboko na nos i polako uz šištanje ispuhnite na usta, taaakoooo, ajmo još 2x, evo vidite kako vam je odmah lakše. Samo ljubav!

8)
     ;D ;D ;D

na kakvim si ti drogama  ;D ;D

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Lipanj 20, 2018, 15:35:07 »

8)
     ;D ;D ;D

Zašto bi mržnja bila negativna? Pa mene mržnja čini sretnim! Ja svako HNL kolo imam dvostruko slavlje već godinama, meni je Vela Gospa najdraži blagdan, 10000x jači od Božića glede poklona npr. :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #59 u: Lipanj 20, 2018, 15:48:42 »

8)
     ;D ;D ;D

Zašto bi mržnja bila negativna? Pa mene mržnja čini sretnim! Ja svako HNL kolo imam dvostruko slavlje već godinama, meni je Vela Gospa najdraži blagdan, 10000x jači od Božića glede poklona npr. :)

Vela Gospa je zakon  8). Btw ne samo sto Karlo Veliki nije zavrsio u Realu nego su realovci uzeli radje nekog ukrajinskog golmana iz Zorye za 8.5m +4m u bonusima  ;D ;D. Uzivam  ;D ;D