• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL - sezona 2018/19  (Prikazano: 90958 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: HNL - sezona 2018/19
« Odgovori #60 u: Lipanj 20, 2018, 16:06:46 »
  • Ne razumijem, od kud tolika mržnja, čemu negativna energija?
    Dečki moji, ni to dobro, ni to dobro... samo ljubav, dobre vibracije, spokoj i mir. Udahnite duboko na nos i polako uz šištanje ispuhnite na usta, taaakoooo, ajmo još 2x, evo vidite kako vam je odmah lakše. Samo ljubav!

8)
     ;D ;D ;D

na kakvim si ti drogama  ;D ;D

Sve prirodno nikakve droge. Trenutno me hebe kurcobolja za dinamet i hajdukistan. Danas tek skuzio u razgovoru s kolegama na poslu da je petak i ponedjeljak neradni dan pa tko može pokvariti takav osjećaj.  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #61 u: Lipanj 20, 2018, 16:19:26 »
  • Ne razumijem, od kud tolika mržnja, čemu negativna energija?
    Dečki moji, ni to dobro, ni to dobro... samo ljubav, dobre vibracije, spokoj i mir. Udahnite duboko na nos i polako uz šištanje ispuhnite na usta, taaakoooo, ajmo još 2x, evo vidite kako vam je odmah lakše. Samo ljubav!

8)
     ;D ;D ;D

na kakvim si ti drogama  ;D ;D

Sve prirodno nikakve droge. Trenutno me hebe kurcobolja za dinamet i hajdukistan. Danas tek skuzio u razgovoru s kolegama na poslu da je petak i ponedjeljak neradni dan pa tko može pokvariti takav osjećaj.  8)

jbt pa kako mozes zaboraviti da su petak i pon neradni dani  :o. ipak si ti na drogama  :) dobro je sto nam jos nisu ukinuli i ovaj praznik u petak  :)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Lipanj 20, 2018, 17:02:09 »
  • Tehnički, idealno je da ih zakon sustigne i jedne i druge pa da završe u trećoj ligi kao što su trebali svojedobno. Režimska gamad.
    Frustrira me činjenica da odavno više nitko ne priča o tome da je današnji Dinamo naslijedio prava i privilegije, ali ne i obaveze Tuđmanove Croatije. Postoji pravomoćna presuda upravnog suda po kojoj GNK Dinamo nije pravni sljednik NK Croatije, GNK je i de facto i de jure novoosnovani klub i nema te osnove po kojoj je on imao pravo zadržati Croatijin prvoligaški status.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #63 u: Lipanj 20, 2018, 23:43:16 »
  • Tehnički, idealno je da ih zakon sustigne i jedne i druge pa da završe u trećoj ligi kao što su trebali svojedobno. Režimska gamad.
    Frustrira me činjenica da odavno više nitko ne priča o tome da je današnji Dinamo naslijedio prava i privilegije, ali ne i obaveze Tuđmanove Croatije. Postoji pravomoćna presuda upravnog suda po kojoj GNK Dinamo nije pravni sljednik NK Croatije, GNK je i de facto i de jure novoosnovani klub i nema te osnove po kojoj je on imao pravo zadržati Croatijin prvoligaški status.

Istina! Postoji negdje to sve lijepo opisano i rezimirano? Vec sam pozaboravljao detalje toga

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Lipanj 21, 2018, 09:08:14 »
  • Dinamo se uvijek hvalio kao klub koji predstavlja Hrvatsku, nažalost možemo potvrditi da su od osamostaljenja na ovamo pravi reprezentant svega lošeg/prljavog/nezakonitog što je zadesilo našu državu.
    Da ostanem u duhu moje zadnje poslanice, koja bi se mogla označiti kao #samoljubav, nije na odmet primjetiti kako u prirodi uvijek postoji ravnoteža pa zašto onda javno ne izreći kako je Rijeka bila i je, upravo ta protuteža nama omiljeno mrskima dinametu.
    Svo crnilo koje oni predstavljaju, sav glib u koji nas žele svih vratiti mi smo svijetlo i krila koja nas iz tog gliba vuku u visine. Nismo mi lijepa priča, mi smo ukazanje realnosti koju ova država može doživjeti, samo ako to svi skupa želimo i činimo.

Pođite s mirom!

PS
    Sami protiv svih! Da se ne pozabi.
    Da dinamo i njegove muljavine kako vam se da uopće o tome, samo mi se želudac nepotrebno iritira.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #66 u: Lipanj 24, 2018, 10:22:37 »
  • Mini Acosty?

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Lipanj 24, 2018, 11:54:23 »
  • Juniori Milana :) Ne želim nikad više vidjeti ni jednog junora Milana u Rijeci. Od zadnjeg imam traume za cijeli život.

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Lipanj 24, 2018, 13:28:07 »
  • Juniori Milana :) Ne želim nikad više vidjeti ni jednog junora Milana u Rijeci. Od zadnjeg imam traume za cijeli život.

Hehe

Ipak generaliziranje vodi greskama, nemamo dovoljan uzorak za takve zakljucke :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Lipanj 24, 2018, 13:41:11 »
    Kranjski Messi se pokazao upravo onakvim kao što je nadimak sugerirao - precijenjeno govno.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Lipanj 26, 2018, 12:53:53 »
  • Još jedni glupi uličari, ali nije ni čudno kad su im tovari uzor. Kao da je Armada prekinula trening radi Čagija! S time da je Čagalj narodna legenda kluba zbilja, a ovaj Zgrablić je mislim igrao 1-2 sezone u Istri ili tako nešto, ako ne griješim grubo.

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Lipanj 26, 2018, 13:05:49 »
  • Povezao bi to njihovo sa Lisjakom ajde. Čovjek je bio vrlo koretan i još odličan golman, trebao je u Austriju Beč otići u zadnjoj sezoni ugovora, odbili smo ponudu (opravdano), ali je onda godinu kasnije završio u Osijeku. Njega mi je primjerice bilo žao. A Čagiju se veselim na Rujevici, mislim da će dobiti aplauz kakav je malotko u HNL-u (a ne iz Rijeke) dobio. Uostalom, on je kategorija Kreilach/Vešo/Močinić/Žuta/Bradarić/Maleš po nastupima, svi redom klub 100+.
    « Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2018, 13:08:58 od TIR »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Lipanj 26, 2018, 13:17:47 »
  • Dinamo potpisao Majera (wow!!!) i nekog Francuza stopera/beka. 28 godina, čovjek ima 200 nastupa u Ligue 1 i sezonu Premiershipa... https://www.transfermarkt.com/kevin-theophile-catherine/profil/spieler/60603 Iz St. Etiennea čovjek, po CV-u vjerojatno najveće ime koje je kročilo u HNL, ne pada mi napamet nitko jači. OK, Božinov, Almeida, Fredi Bobič i ekipa, stoji, ali govorim za igrače koji su praktički na vrhuncu karijere. Mogu usporediti sa Tonelom kad im je došao iz Portugala pa pokazao da je igračina. Bojim se već odavno nije bilo jačeg Dinama - na papiru. Livaković, Leovac, Benković, Olmo, #17, Majer, Ademi i ovaj, vrlo vrlo vrlo moćan kostur. Da ne govorim ako ostane Soudani.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #74 u: Lipanj 26, 2018, 13:19:18 »
  • Dinamo potpisao Majera (wow!!!) i nekog Francuza stopera/beka. 28 godina, čovjek ima 200 nastupa u Ligue 1 i sezonu Premiershipa... https://www.transfermarkt.com/kevin-theophile-catherine/profil/spieler/60603 Iz St. Etiennea čovjek, po CV-u vjerojatno najveće ime koje je kročilo u HNL, ne pada mi napamet nitko jači. OK, Božinov, Almeida, Fredi Bobič i ekipa, stoji, ali govorim za igrače koji su praktički na vrhuncu karijere. Mogu usporediti sa Tonelom kad im je došao iz Portugala pa pokazao da je igračina. Bojim se već odavno nije bilo jačeg Dinama - na papiru. Livaković, Leovac, Benković, Olmo, #17, Majer, Ademi i ovaj, vrlo vrlo vrlo moćan kostur. Da ne govorim ako ostane Soudani.

Pa sta taj Dinamo nije propao? Oni isto valjda svako malo propadaju kao i mi
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.