• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, nedjelja 12.08. 21:00  (Prikazano: 12535 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Odg: 3. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, nedjelja 12.08. 21:00
« Odgovori #60 u: Kolovoz 14, 2018, 12:20:47 »
  • Sudac za prste polizati pa ću citirati jednog svima znanog forumaša, "hvala Miško!".

Na čemu točno?

Jer nije sam riješio problem loših i korumpiranih sudaca koji postoji otkad je hrvatske države? i koji je ukorijenjen vjerojatno i jače nego što možemo zamisliti, a kamoli da jedan čovjek može to ne-mafijaškim metodama riješiti?

I ja imam velika očekivanja od Miška ali vjerovati da može sam riješiti problem sudaca - i onda mu još sarkastično zahvaljivati nakon svake krive odluke na našu štetu - je po meni teška debilana. Ili bi možda neki radije da mafijaško-politički uleti u savez, potjera svih i postane šerif koji odlučuje o svemu kao i onaj prije?

Vi koji ispucavate te "hvala Miško" spike, molim mi recite ako:

A) Miško može, ali ne želi riješiti probleme sudaca i sve ostale probleme u savezu zato jer je u dosluhu s Mamićem i te interese će staviti ispred interesa kluba? Ako je tako onda je "hvala Miško" na mjestu, ali znači da je sve što je ikad radio ili govorio u vezi kluba laž i da sve služi nekim skrivenim interesima - za koje nema nikakvih dokaza ni motiva, čak ni sumnji i priča - ali svejedno vjerujete u to samo zbog tobožnje pasivnosti u vezi sudaca?

B) Miško želi, ali ne može riješiti probleme sudaca i sve ostale probleme u savezu zato jer je ta banda previše ukorijenjena, a ne želi poduzimati neke nemoralne poteze koji bi ugrozili klub, niti želi izopćiti cijelu klub iz saveza (kao Hajduk) nego radije pokušava malo pomalo iznutra promijeniti stvari na bolje. Ako je tako, onda je "hvala Miško" nezahvalna govnarija prema čovjeku koji se trudi napraviti najbolje za klub.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Kolovoz 14, 2018, 13:35:44 »
  • I ne znam koji k je Bojinov uopce na placi. Vise ni ne objavljuje nista o Rijeci na instacu. Prije je stalno, skoro nakon svakog treninga, znaci da je puklo.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Koliko mi se čini između redaka je bilo da će se do kraja kolovoza vidjeti u kakvom je stanju i da postoji mogućnost prekida suradnje ako se vidi da to nije to.
    Inače je i sam priznao na kraju prošle sezone da se iznenadio što mu je pružena prilika. Definitivno je potonuo. Nema tom tipu povratka.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Kolovoz 14, 2018, 17:56:37 »
  • U vezi Bojinova, ko zna kakve managerske igrice u pitanju, "ako uzmete njega možda xy potpise za vas, ili tako nešto, ili xy kupi tog i tog" , uglavnom igrice su to, nije za nas naivce.
    Mislim da je forumas d nazvao forumasa D2 nezahvalnom bagrom, ajajajaj shit is going to happen.
    Bit će bolje, igrali smo dobro, treba samo neko ko će pogurati ekipu kad malo stane, neko lud, vatren,baraba.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Kolovoz 20, 2018, 08:26:17 »

• @D Ovo sam spremio za odgovor kad dođem do signala, iako je sada već itekako hladno ipak ću poslužiti.

Posipam se pepelom po vrućoj glavi, samo sam čovjek od krvi i mesa.
    Volio bi ipak vidjeti malo konkretnije stvari od stalnog smirivanja situacije i štopanja lopte. Neka i on bude čovjek od krvi i mesa i kaže tko koči te promjene koje on najavljuje, a ako ne ide, neka to kaže. Ovako puno obećanja (ne od jučer ima sad već i koja godina), a mi trpimo ista sranja. Koliko nije imun je primjer kad povremeno digne glas i tada nama i drugima bude OK neko vrijeme.
    Di je zapeo VAR? Obećali su na derbijima do proljeća, a onda na svim utakmicama. Nitko ne može reći da Miško nije dio HNSa. Zar može on jedini među njima biti bez i malo odgovornosti ili zato jer je naš i za naš klub puno napravio pa može? Nemojmo biti licemjerni.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Kolovoz 20, 2018, 08:41:26 »
  • @moreplovac i teb zakašnjeli odgovor. BTW kako tiuspijevaš pratiti ovaj forum i biti toliko aktivan, ja sam par dana bio u rupi i s neispravnom opremom tako da svaka čast na aktivnosti.

Ma nije upotrijebio te dvije riječi "nezahvalna bagra". Bio je konkretniji i precizniji, samo inidrektno debil, na to se ne ljutim, ne volim kad me se trpa u anonimni koš s ostalom nezahvalnom bagrom ;)
    Nema barufe, D nije rekao ništa što nije generalno točno pa na njegova dva primjera i nemam neke velike zamjerke.
    No neka se nitko ne nađe uvrijeđen, ali svatko smije i malo s vremena na vrjeme i podbosti neke stvari, podsjetiti na obećanja, pogotovo jer ništa na svijetu nije savršeno pa tako ni Miško.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #66 u: Kolovoz 20, 2018, 10:54:42 »
  • Ma nije upotrijebio te dvije riječi "nezahvalna bagra". Bio je konkretniji i precizniji, samo inidrektno debil, na to se ne ljutim, ne volim kad me se trpa u anonimni koš s ostalom nezahvalnom bagrom ;)
    Nema barufe, D nije rekao ništa što nije generalno točno pa na njegova dva primjera i nemam neke velike zamjerke.
    No neka se nitko ne nađe uvrijeđen, ali svatko smije i malo s vremena na vrjeme i podbosti neke stvari, podsjetiti na obećanja, pogotovo jer ništa na svijetu nije savršeno pa tako ni Miško.

Ma da, naravno da nema barufe. Nisam te riječi upotrijebio, niti u tom dijelu na tebe direktno mislio. Direktno tebi je bilo na pitanje na što točno misliš, i evo odgovorio si mi s prethodnim komentarom, sve ok. A i ja sam to pisao vruće glave i ne volim komunicirati na taj način, ali generalno i dalje mislim da je nezahvalno i nerealno imati "hvala Miško" kao mantru (ovo se svakako ne odnosi na tebe) zbog nekih stvari koje nam se dešavaju, a na koje on i nema velikog utjecaja, a sve pored toliko puno pozitivnih stvari koje je učinio za klub.

A što se tiče obećanja, ne sjećam se da je ikada Miško direktno ili indirektno rekao - u roku od 6 mjeseci ću srediti sudačku organizaciju ili nešto slično? A nije rekao jer ne može to napraviti. Za početak, možda i ključno, ako su suci loši (a generalno jesu, vrlo) ne može ih nitko na svijetu učiniti dobrima preko noći. Niti može itko (a pogotovo netko tko nije šerif nego samo jedan od ljudi u savezu) selektivno protjerivat ovog ili onog suca jer je možda "mamićev čovjek" ili slično. Ne znam kako to sve popraviti, ali sigurno nije jednostavno i zato kriviti Miška svaki put kad netko odsudi lošu utakmicu je po meni besmisleno. I naravno da ne mislim da je savršen i vjerojatno bi i mogao neke stvari više ili bolje napraviti, ali ne sumnjam da radi najbolje kako zna za dobrobit kluba.

Di je zapeo VAR? Obećali su na derbijima do proljeća, a onda na svim utakmicama. Nitko ne može reći da Miško nije dio HNSa. Zar može on jedini među njima biti bez i malo odgovornosti ili zato jer je naš i za naš klub puno napravio pa može? Nemojmo biti licemjerni.

Nije zapeo, od prvog dana (ovog proljeća ako se ne varam) je bilo rečeno da će biti od sljedeće godine (ne sezone), jer da obično treba od trenutka prijave FIFA-i oko godinu dana da se razvije i odobri VAR. I zato je od početka bila priča da će biti za cca godinu dana, ali da vjeruju da će od početka proljeća krenuti bar na derbijima. Tako da si ovo malo krivo shvatio (možda je i negdje krivo preneseno, ali potraži ako nisi siguran) jer uvijek je bilo rečeno da će biti derbiji od proljeća (ne prije) a onda i ostalo.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Kolovoz 20, 2018, 18:20:52 »
  • D2 i d malo zajebancije, nemojtej shvatit preozbiljno.

A to što stignem, u biti kad sam doma manje stignem, jer idem na utakmice i tako, a na brodu (kad ima neta) imam više vremena za sudjelovati.
    Sad mogu po utakmicama, šteta što smo naprasno prekinuli evropsku avanturu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Kolovoz 22, 2018, 21:58:19 »
  • Pogledao na miru snimku i baš si mislim, između ostalog, kako bi bilo vrijeme da žuta malo odmori se, i da mamic dobije priliku